Skocz do zawartości

Zdjęcie

Polskie community graczy Miscreated

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#1 PiotreQ

PiotreQ

Bambi

• Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 07 kwiecień 2015 - 06:18

Cześć! 

Chciałbym Was zaprosić do dołączenia do Polish Community of Miscreated Game!

Cały pomysł zrodził się we mnie niedawno, powiedziałem sobie, że tak świetna gra jak Miscreated nie może mieć tak nikłej liczby graczy! Stwierdziłem, że muszę coś z tym zrobić, i stworzyłem właśnie tą grupę, na FanPage możecie znaleźć wszystkie aktualności ze świata Miscreated, a w grupy (FB / Steam) służą do szukania teammate'ów, na razie z aktywnych graczy na grupie Steam są 2 osoby.. tylko :( Aczkolwiek mam nadzieje, że jeśli masz Miscreated to chętnie do nas dołączysz i pogramy razem! Dziękuje za uwagę i poświęcony czas i do zobaczenia w grze!

Polish Community: http://fb.com/MiscreatedPL

• George, Tranissic i Edwandnup lubią to

#2 bazarxd

bazarxd

Zombie

• Użytkownik
  • 77 postów

Napisano 07 kwiecień 2015 - 08:35

ta gra taka średnia.

#3 PiotreQ

PiotreQ

Bambi

• Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 07 kwiecień 2015 - 13:27

Pod jakim względem średnia? Według mnie nie ma lepszego survival-horroru na rynku, ale o gustach sie nie dyskutuje.. :D

#4 xmexax

xmexax

Bambi

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 11 kwiecień 2015 - 09:51

Witam wszystkich . 
Jestem posiadaczem Miscreated uważam iż ta produkcja jest dobra aby dać jej trochę swojej uwagi . 
Moje pytanie tyczy się czy macie problemy z logowaniem na serwer ? Iż ja tak owe mam . To znaczy kiedy loguje się na serwer albo trwa to bardzo długo albo muszę wyłączyć i włączyć grę kilka razy zanim uda mi się dostać na serwer . 

#5 PiotreQ

PiotreQ

Bambi

• Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 11 kwiecień 2015 - 11:04

Witam wszystkich . 
Jestem posiadaczem Miscreated uważam iż ta produkcja jest dobra aby dać jej trochę swojej uwagi . 
Moje pytanie tyczy się czy macie problemy z logowaniem na serwer ? Iż ja tak owe mam . To znaczy kiedy loguje się na serwer albo trwa to bardzo długo albo muszę wyłączyć i włączyć grę kilka razy zanim uda mi się dostać na serwer . 

Ja osobiście żadnych problemów z logowaniem nie mam, co prawda trwa to dosyć długo, ale podczas "loading world" zawsze ładowanie trwa ok 1-2min. Poza tym żadnych problemów nie mam. 

#6 krychant168

krychant168

Survivalowiec

• Użytkownik
  • 109 postów

Napisano 14 kwiecień 2015 - 09:57

Ta gra jest dobra, ale ze względu na aktualną wielkość mapy, na pewno nie idzie spędzić w niej tyle czasu co w DayZ.

Czekam na obserwatorium, tam będzie się działo.

Jeśli ma ktoś aktualną mapę, do tej wersji, proszę o podanie jej.

Z góry thx.

Serdecznie zapraszam do obczajenia kanału na YouTube
https://www.youtube....ser/krychant168

#7 PiotreQ

PiotreQ

Bambi

• Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 14 kwiecień 2015 - 14:42

Ta gra jest dobra, ale ze względu na aktualną wielkość mapy, na pewno nie idzie spędzić w niej tyle czasu co w DayZ.

Czekam na obserwatorium, tam będzie się działo.

Jeśli ma ktoś aktualną mapę, do tej wersji, proszę o podanie jej.

Z góry thx.

Zapraszam na fanpage, wczoraj dodałem aktualna mape. :)

#8 blues47

blues47

Bywalec

• Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 19 kwiecień 2015 - 20:08

Nie mogę znaleźć w sieci rozwiązania problemu z niemożliwością podłączenia się do serwerów. Zna może ktoś temat albo może mnie gdzieś przekierować?

#9 PiotreQ

PiotreQ

Bambi

• Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 19 kwiecień 2015 - 20:51

Nie mogę znaleźć w sieci rozwiązania problemu z niemożliwością podłączenia się do serwerów. Zna może ktoś temat albo może mnie gdzieś przekierować?

Wiem, że na oficjalnym forum Miscreated był poruszany ten temat kilkukrotnie, spróbuj poszukać tam. 

#10 blues47

blues47

Bywalec

• Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 20 kwiecień 2015 - 00:21

Wiem, że na oficjalnym forum Miscreated był poruszany ten temat kilkukrotnie, spróbuj poszukać tam. 

Dzięki, właśnie tam się skierowałem najpierw ale nie znalazłem żadnych konkretów, ani też wskazówek od devsów, a na tym najbardziej by mi zależało, bo zdaje się przyczyna tkwi w błędnym kodzie gry. Poszperam jeszcze na własną rękę ale kto może i coś wie lub się dowie niech nie wstydzi się tego zapostować tutaj. Teraz to chyba nawet nie ma sensu gry kupować, bo zwyczajnie można sobie tylko obrazki w menu pooglądać. ;)

#11 PiotreQ

PiotreQ

Bambi

• Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 20 kwiecień 2015 - 14:48

Dzięki, właśnie tam się skierowałem najpierw ale nie znalazłem żadnych konkretów, ani też wskazówek od devsów, a na tym najbardziej by mi zależało, bo zdaje się przyczyna tkwi w błędnym kodzie gry. Poszperam jeszcze na własną rękę ale kto może i coś wie lub się dowie niech nie wstydzi się tego zapostować tutaj. Teraz to chyba nawet nie ma sensu gry kupować, bo zwyczajnie można sobie tylko obrazki w menu pooglądać. ;)

To, że u Ciebie i u znacznej mniejszości ludzi występuje pewien błąd nie znaczy, że trzeba od razu zniechęcać do kupna, mnie osobiście gra działa i to wręcz znakomicie. :)

#12 blues47

blues47

Bywalec

• Użytkownik
  • 40 postów

Napisano 20 kwiecień 2015 - 19:40

To, że u Ciebie i u znacznej mniejszości ludzi występuje pewien błąd nie znaczy, że trzeba od razu zniechęcać do kupna, mnie osobiście gra działa i to wręcz znakomicie. :)

Zniechęcać nie zamierzam ale ostrzec nie zaszkodzi, a sam zamierzałem ją kupić ale po tych problemach się wstrzymuję. Ale chętnie pociagnę temat. Skoro u Ciebie działa to możesz napisać czy wprowadzałeś jakieś wyjątki do firewall albo antywirusa, jakie masz windows-y i czy logujesz się na konto admina czy zwykłego użytkownika. Devsi i moderatorzy na forum gry zwracali na to uwagę ale nie padły jakieś konkretne propozycje rozwiązań (prócz odinstalowania steam i directx). Z góry dzięki.

#13 Mr.Celan

Mr.Celan

Bambi

• Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 01 sierpień 2015 - 16:27

Chciałbym się dowiedzieć czy jest ktoś chętny do zagrania razem :P

#14 chris182

chris182

Bambi

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 02 sierpień 2015 - 20:13

Witam ja chętnie pogram z kims, szukam towarzysza :D

#15 bajt3l

bajt3l

Bywalec

• Użytkownik
  • 33 postów

Napisano 03 sierpień 2015 - 15:37

Gram od czasu do czasu z angielskimi graczami, gra ma małą popularność ze względu na mały skład developerski, ostatnio dodali budowanie baz. Plusem tej gry jest niewątpliwie grafika oparta o CryEngine i tutaj ta gra nie ma sobie równych. Sama grywalność ogranicza się jednak do biegania i randomowych starć z graczami; dodam tutaj że postrzałów z niektórych broni prawie nie dostrzeżemy bez bacznej obserwacji paska stanu krwi. Jeśli chodzi o zombie (mutanty w przypadku tej gry) to wieje nudą i to dośc poważnie. Lootu mało a jeśli już trafimy w miejsce z jego natężeniem spodziewać możemy się rychłej śmierci ze strony okupantów danej lokacji. Gra ma potencjał czy jednak zostanie on rozwinięty... jak w przypadku innych gier ze stajni Early Access - pożyjemy zobaczymy. Czy warto kupić? - tylko jeśli jest się fanem tego typu gier. Małe zainteresowanie rodaków oraz tylko jeden serwer (jest ich masa) z graczami, może dostarczyć rozrywki PVP.

''Many against the island, some of them against each other, all against - fate''

Opis klas Breaking Point -> Klik!

#16 Ajgor

Ajgor

Bambi

• Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 19 październik 2015 - 13:22

Cześć Wszystkim. :) Dałem się złapać na ostatnią promocję bo po 800 godzinach w DayZ i obserwacji postępów prac, zapragnąłem czegoś podobnego choć odmiennego. :) Daję szansę tej grze, dobrze się z nią bawię i zachęcam do testów. Tak wiem, biegam bez sensu, coś zbieram i zabija mnie 12 latek którego przed chwilą nakarmiłem. :) Przypomnijcie mi co robię w DayZ. :) Wchodzę w tę grę bo widzę "jeszcze" jakieś zainteresowanie ze strony twórców. Będę grać w Miscreated! Co nie zmienia faktu że DayZ nadal pozostanie w sercu, nawet jeśli nigdy jej nie ukończą, a coraz bardziej się tego obawiam.

Macie może jakieś lekarstwo na migotanie ekranu gdy w Miscreated jest noc? Mojego Brata bardzo to irytuje.:)

#17 Jinn

Jinn

Bambi

• Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 29 październik 2015 - 07:59

skręce nowego kompa i też przenosze się na Miscreated. 

PrinceOfAvalon

#18 Hugoul

Hugoul

Zombie

• Użytkownik
  • 67 postów

Napisano 08 styczeń 2016 - 11:01

Zakupiłem ostatnio, bo znalazłem w okazyjnej cenie i pograłem kilka godzin ale za cholerę nie mogę ogarnąć nawet którędy ma podążać. Czy da się tam znaleźć jakąś mapę? kompas? cokolwiek? Po kilku godzinach biegania po lesie i szabrowaniu domków, zaczyna mnie to irytować, bo w odróżnieniu od Dayz, dalej nie wiem gdzie jestem, co tutaj robię....

#19 tom3kb

tom3kb

Survivalowiec

• Moderator
  • 3705 postów

Napisano 08 styczeń 2016 - 11:53

Pograsz trochę to mapę będziesz znał na pamięć.
Zajrzyj na wiki gry tam masz listę broni i przedmiotów.
Nie samym DayZ człowiek żyje....
Moje kampanie i misje do Arma 2.
Dołączona grafika

#20 Swiss

Swiss

Survivalowiec

• Użytkownik
  • 121 postów

Napisano 10 wrzesień 2016 - 18:31

Gra na + ... fajna odskocznia od DayZ

• Przenio i George lubią to

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0