Skocz do zawartości

Twitch konfiguracja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_machlak_*

Guest_machlak_*
  • Guests

Napisano 17 maj 2015 - 21:16

tom3kb nie wiem w jakim watku to napisac wiec przenies od razu do wlasciwego ok? ;)

Witam

Panowie uzywam do nagrywania programu Action!

Zalozylem konto na Twitchu ale nie wiem jak do konca to wszystko skonfigurowac.
Chce tak zrobic by automatycznie program przesylal transmisje na Twitcha , ale potrzebuje jakis Klucz strumienia?

Prosilbym o wszystkie posty jak ustawic Twitcha , i czy mozna polaczyc twitcha z programem Action by automatycznie po wlaczeniu nagrywania w Action transmisja byla widoczna na Twitchu wink.gif

Zalaczam obrazek

2dsidyf.jpg

#2 tom3kb

tom3kb

Survivalowiec

• Moderator
  • 3705 postów

Napisano 18 maj 2015 - 05:49

Nie wiem co planujesz nagrywać ale wygląda na to, że Action nie lubi się z Dayz.
Tak informacyjnie ;)
http://www.dayz.pl/f...oblem-z-action/
Nie samym DayZ człowiek żyje....
Moje kampanie i misje do Arma 2.
Dołączona grafika

#3 DzikiPyton

DzikiPyton

Twitch Streamer

• Użytkownik
  • 124 postów

Napisano 18 maj 2015 - 13:03

Machlak,

tutaj masz wszystko wyjaśnione: http://help.twitch.tv/

Wystarczy trochę poczytać.

dzikipyton.png  DzikiPyton.png

#4 Jigovsky

Jigovsky

Zombie

• Użytkownik
  • 96 postów

Napisano 18 maj 2015 - 15:53

Do streamu i nagrywania - tylko OBS. A stream key jest w dashboardzie twitcha po zalogowaniu.

1060757.png

0497f6e185d96fccb6c7943a9c7dbfd4.jpg?nam

#5 Guest_machlak_*

Guest_machlak_*
  • Guests

Napisano 18 maj 2015 - 16:43

Tomek ja planuje nagrywac i streamować H1Z1 oraz Breaking Pointa ;)

Wolalbym jakos ten program Action ogarnac bo kolega polecal ze bardzo dobry , tym OBS moge streamowac i rownoczesnie nagrywac tez?

Nie znam sie na tym kompletnie chce dopiero zaczac to robic i chcialbym miec 1 program ktory by takze nagrywal na dysk streama ;)

A ta strona na ktorej streamujecie http://www.hitbox.tv nie jest lepsza niz Twitch jakie sa roznice pomiedzy nimi?

#6 Guest_machlak_*

Guest_machlak_*
  • Guests

Napisano 18 maj 2015 - 20:13

ok tak wiec potrzebuje pomocy co do konfiguracji Hitboxa.tv bo na nim chyba bede streamowal a do nagrywania OBS

z tym ze jest taki problem zmienilem rozdzialke na FHD 1920-1080 i mam teraz na streamie i w nagranym pliku takie cos i nie wiem jak to ogarnac cos w ustawieniach OBS ale nie moge znalezc :(

Bede bardzo wdzieczny za pomoc , mam nadzieje ze znajda sie tu jacys pomocni ludzie ;) 

http://zapodaj.net/a...e07502.png.html

#7 HighStyled

HighStyled

Streamer

• Użytkownik
  • 126 postów

Napisano 18 maj 2015 - 23:30

ok tak wiec potrzebuje pomocy co do konfiguracji Hitboxa.tv bo na nim chyba bede streamowal a do nagrywania OBS

z tym ze jest taki problem zmienilem rozdzialke na FHD 1920-1080 i mam teraz na streamie i w nagranym pliku takie cos i nie wiem jak to ogarnac cos w ustawieniach OBS ale nie moge znalezc :(

Bede bardzo wdzieczny za pomoc , mam nadzieje ze znajda sie tu jacys pomocni ludzie ;)

http://zapodaj.net/a...e07502.png.html

Klikasz "edytuj scenę" i rozciągasz obraz na cały obszar sceny :) Takie podstawy musisz sobie sam poszukać, bo nie ma sensu, żeby tutaj ktoś rozbijał OBS'a na czynniki pierwsze po raz setny, skoro w internecie jest tyle poradników.

Od siebie mogę powiedzieć tyle - trzymaj się z daleka od hitboxa:D Póki co jest to platforma dla osób, które mają streama zlinkowanego na innych portalach / mają już dużą społeczność i mogą sobie na to pozwolić / prowadzą współpracę na wielką skalę i w wielu, wielu miejscach ich stream się pojawia.

Na hitboksie ogólnie bardzo niewielu jest widzów, którzy wchodzą na nowe streamy. Chodzi mi o myślenie "chcę obejrzeć jakiś stream. Odpalę sobie twitcha" - hitboxa nie ma sensu odpalać, jak się szuka nowego streamera jakiegoś do pooglądania, bo jest ich tam po prostu niewielki wybór. Z tego też względu nowi streamerzy na hitboksie mają przerąbane. Widownię najlepiej budować na twitchu :)

Jak jesteś Grabą, to spoko. Masz tysiące widzów, a na hitboksie masz lepsze warunki finansowe + lepszą dostępną jakość streama i mniejsze opóźnienie. Raj - bo widzów Mu od tego nie ubędzie. Natomiast jeśli jesteś nowym streamerem, to jedyną opcją się w jakikolwiek sposób wybić poza oglądalność od znajomych + kilka losowych osób z dayz.pl jest twitch.

Ja jestem na hitboksie tylko i wyłącznie dlatego, że jestem na JaRock.pl :)

hzaGrWJ.pngzS4kr1G.pngHighStyled.png

#8 Guest_machlak_*

Guest_machlak_*
  • Guests

Napisano 19 maj 2015 - 05:31

No ok dzieki to w takim razie bde działal na Twitchu ;)

Mam problem gdy ustawiam w OBS rozdzialke bazowa na 1920x1080 to dzieja sie takie cuda jak na screenie z linku powyzej , gdy zmienie na 1280x720 to wszystko jest dobrze i obraz jest rozciagniety na caly ekran nie wiem jaka jest tego przyczyna ale chcialbym sprowac nagrywac w FHD ;)

Zna moze ktos rozwiazanie tego problemu?

Ps. A i jeszcze jedno bo nagrywam streamy na plik w komputerze czy te streamy mozna pozniej na twitcha jakos wrzucic by mozna je bylo ogladac juz w pozniejszym czasie a nie na zywo?

Czy poprostu trzeba je wrzucic na Youtube? ;)

#9 HighStyled

HighStyled

Streamer

• Użytkownik
  • 126 postów

Napisano 19 maj 2015 - 07:07

No ok dzieki to w takim razie bde działal na Twitchu ;)

Mam problem gdy ustawiam w OBS rozdzialke bazowa na 1920x1080 to dzieja sie takie cuda jak na screenie z linku powyzej , gdy zmienie na 1280x720 to wszystko jest dobrze i obraz jest rozciagniety na caly ekran nie wiem jaka jest tego przyczyna ale chcialbym sprowac nagrywac w FHD ;)

Zna moze ktos rozwiazanie tego problemu?

Ps. A i jeszcze jedno bo nagrywam streamy na plik w komputerze czy te streamy mozna pozniej na twitcha jakos wrzucic by mozna je bylo ogladac juz w pozniejszym czasie a nie na zywo?

Czy poprostu trzeba je wrzucic na Youtube? ;)

Napisałem Ci co z tym zrobić w pierwszym akapicie mojego posta:)

A co do nagrań - na YT trzeba, na twitcha się tak nie da :P

hzaGrWJ.pngzS4kr1G.pngHighStyled.png

#10 Guest_machlak_*

Guest_machlak_*
  • Guests

Napisano 19 maj 2015 - 20:10

wogole mam problem wszystko mi ladnie dziala i fajnie wyglada ale nie działa mi chat na twitchu niby ktos tam cos pisal ale ja podczas gry nic nie mialem nawet chata nie widze :(

Przegladarke uzywam Firefoxa jesli to ma znaczenie.

Nic w ustawieniach Twitcha nie zmienialem mam domyslne.

#11 Guest_machlak_*

Guest_machlak_*
  • Guests

Napisano 20 maj 2015 - 11:25

Jak ustawic taki chat w grze w trakcie streamu jak ma ten gosciu w Lewym-dolnym rogu??

http://www.twitch.tv/bungo21/v/3953151

#12 Quintara

Quintara

Bambi

• Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 01 lipiec 2015 - 20:56

Sam staram sie wlasnie ogarniac program do streamowania... podejrzewam ze  czat otworzony np na drugim monitorze mozesz wystreamowac  dzieki utworzeniu w obs lub xplit-cie kolejnej sciezki . Mozesz streamowac wiele sciezek w jednym momencie ale im ich wiecej tym bardziej zamula kompa 

#13 Franz 1313

Franz 1313

Bambi

• Użytkownik
  • 16 postów

Napisano 29 wrzesień 2019 - 06:45

https://www.twitch.tv/franz1313 Ja cały czas strimuję :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych