Skocz do zawartości

Zdjęcie

[06.04.2016] Przerwa techniczna i kwestia wersji 0.60

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#1 Zuru

Zuru

Survivalowiec

• Admin Serwera
  • 117 postów

Napisano 06 kwiecień 2016 - 07:08

Jak co środę serwery stabilne zostały wyłączone do ok. godz. 11.
Jednak update 0.60 nie jest planowany na dzisiaj.

#2 kubas246

kubas246

Survivalowiec

• Użytkownik
  • 492 postów

Napisano 06 kwiecień 2016 - 19:31

Jednak update 0.60 nie jest planowany na dzisiaj.

No nie mów... było to wiadome od poniedziałku.

#3 Zuru

Zuru

Survivalowiec

• Admin Serwera
  • 117 postów

Napisano 07 kwiecień 2016 - 07:24

@kubas246 - nie wiem czy zuwazyles ale to jest post dla wszystkich uzytkownikow forum a nie PW do Ciebie

#4 kubas246

kubas246

Survivalowiec

• Użytkownik
  • 492 postów

Napisano 07 kwiecień 2016 - 09:19

@Zuru

No właśnie. Do wszystkich. Również do mnie. No i jako, że jest to forum na którym mogę się wypowiedzieć to właśnie to robię.

Ja po prostu informuje wszystkich, że wiadome to było od początku. Nie jest moją winą, że wciskałeś kity o 0.6 w środę choć od poniedziałku wiadome było, że 0.6 exp w środę się nie pojawi. O czym informowałem Cie dwukrotnie podając odpowiednie źródła (wypowiedź PR Managera i Community Managera), ale wolałeś dalej szerzyć dezinformację. Jako redaktor powinieneś chyba jednak podawać jakkolwiek prawdziwe informacje, a nie informacje całkowicie sprzeczne z tym co jasno powiedzieli devsi.

#5 Zuru

Zuru

Survivalowiec

• Admin Serwera
  • 117 postów

Napisano 07 kwiecień 2016 - 12:26

Wedlug Ciebie shoutbox to miejsce na publikowanie oficjalnych informacji?
Niezle
Moze jeszcze oskarz wszystkich uzytkownikow ktorzy 1 kwietnia pisali tam ze 0.60 juz jest wydane.

Poza tym jako redaktor rowniez mam prawo do wyrazania swoich opini i nadziei na publicznym czacie.

#6 kubas246

kubas246

Survivalowiec

• Użytkownik
  • 492 postów

Napisano 07 kwiecień 2016 - 14:05

Czy według ciebie mówiłem coś o oficjalnych informacjach? Mówiłem co publicznie podawałeś na SB. 

Publikowanie informacji "0.6 będzie w środę, mam takie info" nie ma nic wspólnego z opiniami i nadziejami. Zwłaszcza, że oficjalnie zostało potwierdzone już w poniedziałek, że 0.6 w środę nie będzie. Tak więc śmieszne jest, że w środę wyskakujesz "a nie sory, 0,6 jednak nie dziś mimo moich zapewnień".

ja nigdzie nie plyne bo jutro bedzie 0.60 :3

no 0.60 na jutro, o nie tomall, to nie zart

jutro bedzie 0.60

Ja tutaj nie widzę opinii czy nadziei, widzę zapewnianie innych użytkowników, że 0.6 exp ma być w środę. Choć powtórzę to kolejny raz: już w poniedziałek Community Manager przekazał, że nie będzie 0.6 w środę a PR Manager zapowiedział, że jeśli będzie plan wypuszczenia 0.6 exp to zostaniemy wcześniej poinformowani. Tak więc jako redaktor raczej w temacie dayz obeznany powinieneś być i o tym wiedzieć a mimo to SB podawałeś informację dokładnie przeciwną niż ta podana przez dev team. Stąd moje pytanie: w jakim celu podawałeś informację całkowicie nieprawdziwą? Ktoś czyta takie zapewnienia (które na dodatek są jawnym kłamstwem w świetle informacji oficjalnie podanych przez dev team) i potem będzie, że "BI znów nie dotrzymało terminu" choć termin wymyślił sobie Zuru...

#7 Przenio

Przenio

Survivalowiec

• Użytkownik
  • 267 postów

Napisano 07 kwiecień 2016 - 14:06

Błagam Was kłóćcie się !!! Jest ostatnio taka nuda, że brakuje "gówno burzy" :)

#8 kubas246

kubas246

Survivalowiec

• Użytkownik
  • 492 postów

Napisano 07 kwiecień 2016 - 14:09

@Przenio

Ależ tu nie chodzi o jakieś kłótnie. Tylko później będzie znów szła fama, że BI nie dotrzymuje kolejnego terminu. Nie rozumiem po co wymyślać takie terminu i nakręcać hejt na dev team. Jak ktoś nie sprawdza info o DayZ na bieżąco to nie ma informacji, a jak zobaczy w zapewnienia redaktora że 0.6 ma być to stwierdzi, że coś na rzeczy jest. Prawda?

#9 Zuru

Zuru

Survivalowiec

• Admin Serwera
  • 117 postów

Napisano 07 kwiecień 2016 - 14:32

Calkowita racja, koncze ta bezsensowna dyskusje.
Szkoda ze moje cytaty wkleiles wyrywkowo calkowicie zmieniajac ich sens.
I powiem ci ze chyba tylko Ty wziales to na powaznie.

#10 Swiss

Swiss

Survivalowiec

• Użytkownik
  • 121 postów

Napisano 07 kwiecień 2016 - 15:18

Widze, ze kupas znowu w akcji... za cicho, za cicho ... no to przeciez trzeba sie kogos uczepic. 

• Zuru lubi to

#11 kubas246

kubas246

Survivalowiec

• Użytkownik
  • 492 postów

Napisano 07 kwiecień 2016 - 21:14

@Zuru

"wyrywkowo", nie licząc ze w którymś momencie po tym jak ktoś zapytał skąd info wyskoczyłeś "od wróżbity" to właściwie jest tyle, ale potem zapewniłeś "to nie żart". Wypisujesz bzdury, zupełnie nie wskazujące, że to "twoja nadzieja" "żart" i wprowadzasz ludzi celowo w błąd. Swoją drogą zdecyduj się. Teraz piszesz, że to nie było na poważnie a wcześniej, że to była twoja opinia. Ktoś się myli w zeznaniach. Nie wypisuj po prostu takich bzdur, bo tylko nakręcasz hejt na dev team "bo znów nie wyrobili się w terminie". Tak tylko dodam, na koniec: fakt, że naisałeś tutaj (czyli w "oficjalny" sposób  ), że 0.6 JEDNAK nie będzie świadczy o dwóch rzeczach: 1. to nie był żart, tylko na poważnie 2. to nie była tylko twoja "nadzieja". Taki głupoty upodobniają cie w 100% do shitposterów z r/dayz.

@SwissFlock

Swiss idź płakać gdzie indziej. Rodzicie wiedzą jak się w internetach wypowiadasz i jaki poziom sobą prezentujesz?

#12 Przenio

Przenio

Survivalowiec

• Użytkownik
  • 267 postów

Napisano 08 kwiecień 2016 - 08:04

kubas246 Chyba nie trzeba przypominać ile to razy Bohemia zapewniała nas, że coś "będzie" jak się później okazywało, tak jak powiada nasz kandydat Podlasia XXI Wieku Krzysio Kononowicz "nie będzie niczego", więc pretensje do redaktora warto odpuścić.

• Zuru i Swiss lubią to

#13 Swiss

Swiss

Survivalowiec

• Użytkownik
  • 121 postów

Napisano 08 kwiecień 2016 - 16:19

Kupas sie ma za jakiegos krytyka czy co? Wyobrazam sobie, rudy, zniewiescialy i pelen kompleksow chlopaczek, ktory ma tak przesrane zycie, ze nie pozostaje mu nic innego jak wyżywać sie na forach. No bo przeciez post przeczytalo iles tam osob, kazdy na swoj sposob no ale nie... kupas musial cos napisać. I na recznym .... 

• Zuru lubi to

#14 sHaDe

sHaDe

Zombie

• Użytkownik
  • 81 postów

Napisano 11 kwiecień 2016 - 21:51

Kupas sie ma za jakiegos krytyka czy co? Wyobrazam sobie, rudy, zniewiescialy i pelen kompleksow chlopaczek, ktory ma tak przesrane zycie, ze nie pozostaje mu nic innego jak wyżywać sie na forach. No bo przeciez post przeczytalo iles tam osob, kazdy na swoj sposob no ale nie... kupas musial cos napisać. I na recznym .... 

Padłem :D haha

Kupas dalej swoje widzę, że nowe problemiki doszły to czas odreagować na forum dayz :) 
Pozdrawiam epicentrum gówno burzy :*

Dołączona grafika

Panuj nad tym, nad czym możesz zapanować, całą resztę traktuj jak kupę gówna, a jeśli musisz paść, to z dymiącym rewolwerem.

#15 tom3kb

tom3kb

Survivalowiec

• Moderator
  • 3705 postów

Napisano 12 kwiecień 2016 - 05:12

A myślałem, że temat zamknięty.
Ps. Co do kubasa to tak nie wieszajcie na nim psów bo jeśli chodzi o różne takie "sprawy techniczne" itp to często bardzo sensownie pisał o dayz.
:)
Nie samym DayZ człowiek żyje....
Moje kampanie i misje do Arma 2.
Dołączona grafika

#16 Swiss

Swiss

Survivalowiec

• Użytkownik
  • 121 postów

Napisano 12 kwiecień 2016 - 16:48

Owszem, pisał. Ja nie mowie, ze koles jest głupi czy cos.. ale truten z niego niemilosierny.

#17 Aganesst

Aganesst

Survivalowiec

• Użytkownik
  • 108 postów

Napisano 18 kwiecień 2016 - 13:36

Wg mnie kubas ma rację, jeśli ktoś się bierze za redaktora to powinien ważyć słowa i nie pisać bzdur nakręcając tylko wyświetlenia na stronie. Tak to ja też mogę sobie napisać. Jesteś "redaktorem" i większość użytkowników w dobrej wierze myśli, że powinieneś słać informacje sprawdzone i rzetelne. Uprawiać pseudo dziennikarstwo każdy potrafi.

#18 Przenio

Przenio

Survivalowiec

• Użytkownik
  • 267 postów

Napisano 18 kwiecień 2016 - 17:23

Jak fajnie potraficie krytykować, trzeba było wystartować w konkursie na redaktora. Jestem ciekaw, czy Wasze reportaże byłyby takie "rzetelne". Rozumiem, że hejt musi być, ale chyba robicie z igły widły.

• fazanotdead, Zuru i George lubią to

#19 TomAll

TomAll

Survivalowiec

• Użytkownik
  • 265 postów

Napisano 19 kwiecień 2016 - 15:09

Kierwia...

Włączę radio w samochodzie - wojna polsko-polska

Włączę TV (tak zdarza się) - wojna polsko-polska

Włączę net - wojna polsko-polska

Wejdę na DayZ.pl - wojna polsko-polska

A Putin siedzi i ciesząc się trze rączki ;)

• Zuru, Przenio i George lubią to

#20 Aganesst

Aganesst

Survivalowiec

• Użytkownik
  • 108 postów

Napisano 20 kwiecień 2016 - 21:45

Ty naprawdę myślisz, że to tak tylko u nas taka wojna polsko-polska? Nie bądź naiwnym człowiekiem. Ja tylko chcę mieć podaną sprawdzoną informację, a nie gówno wartą sensację. Mam dość takich informacji dookoła siebie. Jestem rolnikiem - chcesz, żebym zamiast pszenicy dał Ci kawałek gówna? Smacznego. Ja takich rzeczy nie trawię. A w mediach ta wojna polsko-polska jest nakręcana przez niemców, albo przez rusków i jeśli ktoś wierzy w coś innego to naprawdę przykro mi ale jest kompletnym kretynem. Sory zapomniałem jest jeszcze grupa idiotów, którzy chcą wszystkim pomóc, nawet tym co pomocy nie potrzebują.

PS: Kubson tylko zwrócił wam uwagę na pewien aspekt podjętego przez was działania którym jest prowadzenie forum,

PS2: Co do argumentu o krytyce to sory ale nie trafiają do mnie takie argumenty. Krytyka jest po to, żeby się z niej uczyć. Ja przynajmniej nie robię tego na złość ale jak ktoś nie może przyjąć czegoś na klatę to niech sobie da spokój albo spręży poślady i uczy się na błędach. Tyle.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych