Skocz do zawartości

Zdjęcie

DayZ Mod "Zostałeś wyrzucony z gry"

dayz arma2 mod kick zostaleswyrzucony pomoc bezradny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Oswald

Oswald

Bambi

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 11 grudzień 2017 - 21:11

Witam. Tak jak napisałem. Próbuję od koło półtora roku co jakiś czas naprawić tą syfną grę. Bez skutku. Naprawię jeden problem pojawia się kolejny. Został problem "Zostałeś wyrzucony z gry". Robiłem wszystko co może wam się przyśnić z plikami więc nie chcę pierwszej lepszej rady którą zobaczycie w internecie. Najpierw był problem "session lost" który udało mi się naprawić. Oto lista rzeczy które zrobiłem.

-instalowanie gry około 20 razy
-weryfikowanie plików gry około 15 razy
-przerzucanie folderu "Addons" z Army 2 do Arma 2 OA (jeśli tego nie zrobię mam session lost)

-reinstalacja Battleye
-zmienianie wszelkich mozliwych opcji w DayZLauncher
-Nawet zmieniłem nick co by przez to był błąd
-uruchamianie gry przez wszystkie mozliwe inne lauchery
-Uruchamianie jako administrator gry i steama
-wylaczenie antywurisa , firewalla

- szperanie w Registry keys
Pewnie  pominąłem jeszcze 5 innych rzeczy, które ktoś z was mi napisze, rzeczy które już robiłem i nie skutkują.
Czasami gra ładuje do momentu "requesting authentication" i stoi aż do usranej śmierci a czasami załaduje mnie na serwer pogram około 15 sekund i wyrzuca mnie z komunikatem "zostałeś wyrzucony z gry" 
Nie chcę kupować DayZ SA bo drogie to jest i według mnie gorsze niż mod. Bardzo przyjemnie mi się grało. jak ktoś rozwiąże ten problem wysyłam flaszkę (trochę nie wierze że wam sie uda  :) )

#2 MachlakPL

MachlakPL

Survivalowiec

• Użytkownik
  • 157 postów

Napisano 11 grudzień 2017 - 21:22

Wbij do mnie kolego na Discorda to ci pomoge ;) Dzisiaj sam po dluzszej przerwie wgrywalem wszystko od zera pod DayZ moda i poszlo bez problemu. Jak cos to masz Discorda i jak cie zobacze to pogadamy a przy okazji szukam ludzi do gry w moda na UK420 serwerze ;)

Discord : https://discord.gg/mRJnFnt

#3 Oswald

Oswald

Bambi

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 11 grudzień 2017 - 21:33

Wbij do mnie kolego na Discorda to ci pomoge ;) Dzisiaj sam po dluzszej przerwie wgrywalem wszystko od zera pod DayZ moda i poszlo bez problemu. Jak cos to masz Discorda i jak cie zobacze to pogadamy a przy okazji szukam ludzi do gry w moda na UK420 serwerze ;)

Discord : https://discord.gg/mRJnFnt

Możesz mi napisać tutaj krok po kroku WSZYSTKO co zrobiłeś przy instalacji i na jakim dysku instalowałeś?

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dayz, arma2, mod, kick, zostaleswyrzucony, pomoc, bezradny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych