Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z Dayz Mod

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Wojtas996

Wojtas996

Bambi

• Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 03 lipiec 2019 - 17:12

Witam , Postanowiłem dziś wrócić do mojej ukochanej Chernarusi .
Mam problem z dołączeniem do jakiegokolwiek serwera , korzystam z DayzLaucher , a samą armę i dodatek mam zakupione na steam .

Po wybraniu ścieżek do A2 i OA oraz pobraniu z Dayz Lauchera modów Dayz oraz Epoch jest problem z dołączeniem do jakiego kolwiek serwera , mianowicie gdy pobierają się pliki misji to pasek ładowania dochodzi do połowy i wyskakuje mi komunikat że zostałem wyrzucony z gry ... a na niektórych serwerach pokazuje mi że nie znalazło jakiegoś pliku z magazynka od kaiejś broni ( chyba , dziwny komunikat ... ) Proszę o pomoc

• CurtisEi, Tranissic i Dosephea lubią to

#2 KERI PL

KERI PL

Bambi

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 17 lipiec 2019 - 12:43

Witam. Często po atualizacji gry gdy się tego nie zrobi przez steam. Launcher wywala i jej nie aktualizuje. Jedynie mody pobiera. Też się na tym złapałem  :)

Witam , Postanowiłem dziś wrócić do mojej ukochanej Chernarusi .
Mam problem z dołączeniem do jakiegokolwiek serwera , korzystam z DayzLaucher , a samą armę i dodatek mam zakupione na steam .

Po wybraniu ścieżek do A2 i OA oraz pobraniu z Dayz Lauchera modów Dayz oraz Epoch jest problem z dołączeniem do jakiego kolwiek serwera , mianowicie gdy pobierają się pliki misji to pasek ładowania dochodzi do połowy i wyskakuje mi komunikat że zostałem wyrzucony z gry ... a na niektórych serwerach pokazuje mi że nie znalazło jakiegoś pliku z magazynka od kaiejś broni ( chyba , dziwny komunikat ... ) Proszę o pomoc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych