Skocz do zawartości
Shador

Potrzebna ekspedycja ratunkowa!

Rekomendowane odpowiedzi

A co się stanie w momencie kiedy, tak jak ja, złamiecie nogę w Pavlowo i nie macie morfiny która by Wam nóżkę uleczyła? Wpadniecie na genialny pomysł (tak jak ja) czołgać się do Zelonogorska tylko po to aby być zjedzonym w sklepie przez zombie?

Mam nadzieję, że nie. Ten dział jest po to aby sobie pomagać, potrzebujesz pomocy w grze? Napisz o tym tutaj.

Parę rad i uwag dotyczących DayZowego pogotowia ratunkowego (dodane przez PrezesOi):

1. zanim wezwiesz pomoc, zrób uczciwy rachunek potencjalnych zysków i strat. Zastanów się - czy Twoja postać (a dokładniej jej ekwipunek), jest cenna na tyle, żeby ryzykować życie innych, potencjalnie przyjaznych graczy (a taki gracz to skarb!)? Może lepiej popełnić samobójstwo i umówić się z nimi na grę? Bądźmy szczerzy-gracze skłonni POMAGAą† innym, to obecnie mniejszość, żeby nie powiedzieć wyjątki. Szanuj ich poświęcenie i nie wystawiaj ich życia/sprzętu na niepotrzebne ryzyko, po to by uratować swój plecak pełen śmieci + siekierę z pełnym magazynkiem.

2. postaraj się doczołgać do możliwie ukrytej, bezpiecznej (wiem, w DayZ to brzmi jak żart) lokalizacji, jednocześnie pamiętając, że musi być w miarę łatwo i dyskretnie do niej dotrzeć twojemu "zbawcy". Gdy już będziesz gotowy - wyloguj się i czekaj na kontakt. Pamiętaj, nawet jeżeli nie znasz jeszcze dobrze Czarnorusi, musisz być w stanie możliwie dokładnie określić swoją lokalizację.

3. komunikacja-Teamspeak jest absolutnie konieczny do udanej akcji. Tylko dzieki niemu będziecie w stanie korygować swoją aktualną pozycję i tym podobne. Szkoda byłoby gdybyście wpakowali magazynek w uczciwego ratownika, myśląc że to jakiś bandzior prawda? Kanał "DayZ [Ekipa Ratunkowa]" na serwerze ts.dayz.pl jest do Waszej dyspozycji. Oczywiście jeżeli podacie swój numer gg lub login Skype, to też może (ale nie musi) pomóc w znalezieniu ratownika.

4. nie ma potrzeby podawać adresu serwera na którym zdarzył się wypadek. Akcję ratunkową możecie przeprowadzić na jakimkolwiek innym serwerze, oczywiście najlepiej gdy będzie możliwie spokojny, pusty. Szczegóły musicie ustalić głosowo na teamspeaku.

5. przydatna będzie informacja w jakich godzinach gracie. Na przykład "Proszę o jak najszybszą pomoc, dzisiaj (niedziela) będę przy komputerze od 14 do 23".

wbrprd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam potrzebuje pomocy, mianowicie mam zlamanego gnata i bardzo malo krwi :/ znajduje sie gdzies tutaj:

d6fbb573ef0b4aec.jpg

niestety nie jestem w stanie dokladniej okresic swojej pozycji, ale napewno jestem na tej drodze oznaczonej bialym kolorem... jesli ktos jest niedaleko, posiada morfine i jakas krew, to bede wdzieczny jesli mi pomoze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Podawajcie serwery jeśli wiecie na jakich jesteście. Ułatwi to nieco sprawę.

moje juz nieaktualne, ziomki mi pomogly :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Podawajcie serwery jeśli wiecie na jakich jesteście. Ułatwi to nieco sprawę.

Kolejny bezsensowny post. Po co maja podawać serwery, jeśli w każdej chwili mogą wejść na serwer na którym znajduje się ekipa ratunkowa.. Poza tym trzeba być bardzo ogarniętym aby z złamaną nogą wyczekiwać na serwerze zamiast się wylogować, przecież taka osoba jest łatwym łupem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, mam złamaną kość i nie mogę chodzić :) czołgam się w okolicach Kozlovka.

Trochę krwi też by się przydało.

Proszę kogoś o ratunek kto jest blisko :)

Dzięki

edit:

już nieaktualne, popełniłem samobójstwo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze - witam, to mój pierwszy post na forum i miejmy nadzieję nie ostatni ;). Potrzebuję pomocy - jestem na farmie w Progorodky, w pobliżu Czernogorska, ze złamaną nóżką, z którą za daleko nie doczłapię. Razem ze mną nogi połamało jeszcze dwóch innych graczy, ale nie mam z nimi kontaktu i prawdopodobnie już dawno sobie stamtąd poszli (a właściwie poczołgali). Jeśli istnieje jakaś szansa ratunku, proszę o wiadomość na PW.

mały edit-pytanie: zmieniłem dziś komputer - czy przy ponownej instalacji gry wciąż będę miał tę samą postać z tym samym ekwipunkiem, czy znowu zaczynam "od zera"?

kolejny edit: help? anyone?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wydaje mi się że ekwipunek będzie na miejscu. Jak będziesz dalej potrzebował pomocy lekarskiej to PW

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

leże ze złamana noga i 2500 krwi na wieży kontrolnej na lotnisku miedzy Balota a Chernogorsk. Jakoś udało mi się tutaj doczołgać z boru ale do szpitala w Chernogorsku już mogę nie mieć tyle szczęścia. jeśli ktoś ma chęci to proszę o pomoc

nvm po wejściu do gry zanim mapa się załadowała od razu dostałem w plecy =/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chłopaki,

Trzymajcie się tematu, ktoś prosi o pomoc to ją mu zaoferujcie, jeżeli nie macie nic sensownego do napisania to nie piszcie w ogóle.

Odpowiedzi w stylu: "Jak nie masz nic do napisania to nie pisz!" i upomnienia innych użytkowników będą kasowane.

Używajcie proszę opcji, zgłoś post. Będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, własnie jakimś cudem zombie złamał mi nogę i nie mam morfiny. Bardzo bym był wdzięczny gdyby ktokolwiek pomógł (nie zabił)

Znajduje się w Pustoszce, bardzo prosze o pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Serwer może byś podał i wgl ?

Po co ten post? Przecież może w każdej chwili zmienić serwer, aby się ustosunkować.

Do autora tematu:

Powstał już taki temat, gdzie to można prosić o pomoc innych graczy w celu uratowania tyłka.

Åap linka: viewtopic.php?f=2&t=203

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Serwer może byś podał i wgl ?

Po co ten post? Przecież może w każdej chwili zmienić serwer, aby się ustosunkować.

Do autora tematu:

Powstał już taki temat, gdzie to można prosić o pomoc innych graczy w celu uratowania tyłka.

Åap linka: viewtopic.php?f=2&t=203

Dzięki mam nadzieje że mi ktoś pomoże :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby co mój kryzys zażegnany - pomogła teamspeakowa grupa ratunkowa (dzięki panowie!). Wielkie dzięki za wszystkie oferty pomocy :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, jestem nowy na forum. Z grą na modzie DayZ zapoznałem się jakiś dobry miesiąc temu. Niestety podczas wyprawy uległem postrzeleniu(jakiś ciul sie mnie wystraszył) które złamało mi nogę. : D Nie prosiłbym was o pomoc ale akurat dorobiłem sie dobrego ekwipunku lecz zapomniałem o morfinie :/ Przeczołgałem się troche ale nie sądze że dostane się do Berezina w tym roku :/

Siedzę w kempie drzew obok Kabanino(na mapce dokładne miejsce):

d38e38b540d37c4b.jpg

=============Nieaktualne, paru forumowiczów mi pomogło=============

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pilnie potrzebuje pomocy w cherno!

Jakis snajper mnie ustrzelil i zostalo mi 280 krwi (sic!)

Posiadam blood bagi takze trzeba mi tylko kogos do transfuzji :P

Leże na mniejszym dachu szpitala ale nie tego wokol namiotow tylko tego na osiedlu

O tutaj : mt4104.png

Tutaj link do miejsca, jesli ktos zechce pomoc to prosze o kontakt na serwerze ts nick eiphi ewentualnie na pw / gg : 3556414 !

HELP!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej,

jestem na dużym lotnisku.

Zombiak przeszedł przez ścianę, zaskoczył mnie w czasie posiłku i złamał nogę.

Proszę kogoś z morfiną o pomoc.

Mam już nieźle wyposażoną postać więc po raz kolejny szkoda by mi było zaczynać na nowo.

W zamian mogę dać kilka pierdół typu: zapałki, manierkę, mapę, trochę jadła itp.

Dotychczas tą postacią zabiłem tylko 4 zombii, podróżuję lasami i unikam kontaktu z umarlakami i żywymi.

Jestem pokojowo nastawiony.

Pozdrawiam.

EDIT:

Po raz kolejny popełniłem eutanazję. Mam nadzieję że po tym nowym patchu faktycznie mniej się będą łamały kości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi