Skocz do zawartości

Zmień widoczność shoutboxa Shout Box Otwórz w nowym oknie

Mamy zaszczyt poinformować, że w związku z poszerzaniem działalności, do życia został powołany portal Fragbox.pl, którego fanpage DayZ.pl jest integralną częścią, jest to portal ogólno-gamingowy gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, od strategii do przygodówek, od RPG do FPS. Od innych tego typu serwisów, wyróżnia nas między innymi, możliwość prowadzenia własnych klanów z wewnętrznym forum, możliwością edycji permisji jego członków, między-klanowe rankingi i wiele, wiele więcej! Serdecznie zapraszamy!
@  ✯ Ma×iM ✯ : (24 sty 19 - 17:13) weles napisz
@  ✯ Ma×iM ✯ : (24 sty 19 - 17:14) cuś
@  ✯ Ma×iM ✯ : (24 sty 19 - 17:14) hihihi
@  Weles : (24 sty 19 - 17:17) cuś
@  Weles : (24 sty 19 - 17:21) ... ok, Max jest wstydliwy, wiec wypstrykam ja, ze w planach cos jest
@  Przenio : (29 sty 19 - 16:57) :ph34r:
@  Volter : (15 lut 19 - 17:56) Zapraszamy na www.fragbox.pl
@  George : (04 mar 19 - 18:12) https://www.youtube....h?v=sp-Z7IqNlIk
@  Muradin : (06 mar 19 - 15:27) czemu mi wbija na serwer nowa postacia a nie ta co juz mam?
@  Muradin : (06 mar 19 - 15:27) ciagle jakiegos cygana mi robi mimo ze mam juz swoja postac na public
@  Muradin : (06 mar 19 - 15:28) 5 serwer juz sprawdzam i nic
@  George : (07 mar 19 - 19:12) bo public to co innego musisz sobie postac na nowo ustawic
@  Gubernator : (16 mar 19 - 14:15) Witam :) jak ja tu dawno nie byłem :P
@  Reenifer : (28 mar 19 - 01:29) Same there @Gubernator
@  makmak : (31 mar 19 - 21:38) Miejsce zapomniane przez boga.
@  The_Skittles : (04 kwi 19 - 21:23) Cześć, szukam kogoś do wspólnej gry :D https://steamcommuni...61198183148857/
@  Slawek1981 : (26 kwi 19 - 14:24) Witam wszystkich serdecznie. Zapraszam na modowany serwer 51.75.155.100:2328 który niedawno otworzyłem dla graczy. Wiek: +16, Discord nieobowiazkowy. Dużo lootu, przydatne mody, w planie eventy i inne ciekawe pomysły. Mamy nasz DayZ discord: https://discord.gg/jXVgp4c. Pozdrawiam.
@  Slawek1981 : (26 kwi 19 - 14:25) The_Skittles dawaj do nas :)
@  Grafi : (29 maj 19 - 17:11) @Slawek1981 Twoje zapro jest nieaktywne, odezwij sie do mnie mam do Ciebie pytanie
@  Kapitan Artur : (03 cze 19 - 23:37) PROSZĘ PRZECZYTAĆ WSZYSTKO ZE ZROUMIENIEM A NIE DOŁĄCZAĆ NA DISCORD I PYTAĆ GDZIE GRAMY DZIĘKUJE. Witam, otóż niedawno zakończyła się edycja serweru DayZRP.pl, jako i że niedługo dojdzie do otwarcia kolejnej edycji, rozpoczynamy rekrutację do Armii Czarnorusi tzw GNC "Gwardia Narodowa Czarnorusi" jest to formacja wojskowa która ostanie się na owym serwerze ponownie, panuje u nas system hierarchiczny tak dla rozjaśnienia chodzi o Stopnie wojskowe – są tytułami żołnierzy, które oznaczają miejsce danego żołnierza w hierarchii wojskowej oraz warunkują zajmowanie stanowiska służbowego o określonym stopniu etatowym. W ramach tego przedsięwzięcia będą organizowane ćwiczenia z Zielonej,Czarnej Taktyki, (BLOS) w celu urozmaicenia całej tej rozgrywki, jak wiadomo chodzi tu o dobrą zabawę, lecz zależy nam na tym by respektować sposób w jaki obchodzimy się grając wspólnie, nasze cele na serwerze będą rozmaite od obrony tradezon/safezon do rozprawiania się z grupami uprzykrzającymi życie (bandytami), osoby chcące zaimplementować coś nowego są mile widziane tak jak i osoby chcące dołączyć by przeżyć coś nowego, weteranów wojskowych przodujemy do zapoznania się z naszą ofertą rozgrywki DISCORD do Kontaktu: https://discord.gg/wxgj5sr

Zmień widoczność %s Info - wszystko co powiązane z DayZ!

Forum Ostatni post

Forum i portal

- Masz jakieś pomysły dot. forum i portalu? Napisz tutaj.
tematów: 32   odpowiedzi: 200
Zdjęcie

Info

- Newsy ze świata DayZ. Zapraszamy do komentowania.
tematów: 361   odpowiedzi: 709
  1. Patch Notes
  2. Raport Tygodniowy

DayZ Galeria

- Znalazłeś fajny filmik? Może sam nagrywasz lub streamujesz?
tematów: 359   odpowiedzi: 3392
Zdjęcie

Trade Board

- Chcesz coś kupić? Może sprzedać?
tematów: 138   odpowiedzi: 395
Zdjęcie

Zmień widoczność %s DayZ

Forum Ostatni post

Dyskusja ogólna

- Ogólna dyskusja dotycząca DayZ Standalone.
tematów: 166   odpowiedzi: 8439
  1. 6 pytań do...
  2. DayZ.pl - YouTube
Zdjęcie

Pomoc

- Pierwsza styczność z DayZ (SA)? Jesteś nowy? Masz pytania? Może napisałeś jakiś przydatny przewodnik? Jeśli tak to, to miejsce jest dla Ciebie.
tematów: 653   odpowiedzi: 5725
Zdjęcie

Poradniki

tematów: 37   odpowiedzi: 388
Zdjęcie

Serwery

tematów: 22   odpowiedzi: 66
Zdjęcie

Zmień widoczność %s DayZ SA / DayZ MOD - Szukasz towarzyszy?

Forum Ostatni post

Katalog drużyn

- W tym miejscu przewodniczący, drużynowi, dowodzący itp. reklamują swoje drużyny do których szukają osób.
tematów: 207   odpowiedzi: 573
Zdjęcie

Pobiegajmy razem

- To pod-forum służy do umawiania się na wspólne bieganie
tematów: 493   odpowiedzi: 1425
  1. DayZ (Standalone)
  2. DayZ MOD
  3. Arma III / Arma III MODs
Zdjęcie

Zmień widoczność %s DayZ Mod

Forum Ostatni post

Dyskusja ogólna

- Ogólna dyskusja dotycząca MODa.
tematów: 268   odpowiedzi: 3694
Zdjęcie

Pomoc

- Pierwsza styczność z modyfikacją? Jesteś nowy? Masz pytania? Może napisałeś jakiś przydatny przewodnik? Jeśli tak to, to miejsce jest dla Ciebie.
tematów: 1384   odpowiedzi: 7727
Zdjęcie

Serwery

- Chcesz polecić jakiś serwer? Napisz o nim tutaj.
tematów: 210   odpowiedzi: 2734
Zdjęcie

Zmień widoczność %s Inne ciekawe tytuły

Forum Ostatni post

Arma - Militarny realizm, poligon dyskusyjny

- Gdyby nie Arma nie było by DayZ, gdyby nie było DayZ nie było by większości tytułów Survival.
tematów: 60   odpowiedzi: 314
Zdjęcie

Rust

- Kamień w rękę, tworzymy swoje cztery kąty i polujemy na zrzuty! Wszystko to w Ruście!
tematów: 57   odpowiedzi: 318
Zdjęcie

Inne post-apo tytuły

- Wszystkie gry które spełniają warunki post-apokalipsy - od singleplayer po multiplayer aż po mmo.
tematów: 13   odpowiedzi: 175
  1. Infestastion: Survivor Stories
  2. Nether
  3. Project Zomboid
  4. H1Z1
  5. Miscreated
Zdjęcie

Gry pozostałe

- Może by tak popykać w coś innego niż post-apo? Zapraszam do dyskusji...
tematów: 48   odpowiedzi: 198
Zdjęcie

Zmień widoczność %s TeamSpeak3 - chcesz własny pokój? Daj znać!

Forum Ostatni post

ts3.dayz.pl

-

Oficjalne forum TeamSpeaka TS3.DAYZ.PL, wszystkie wątpliwości, sugestie i zażalenia prosimy kierować tutaj.
tematów: 23   odpowiedzi: 173
Zdjęcie

Zmień widoczność %s Inne

Forum Ostatni post

Hyde Park

- Tematy niezwiązane z planem ramowym forum.
tematów: 50   odpowiedzi: 312
Zdjęcie

Społeczność

- Forumowe miejsce spotkań, w którym możesz stworzyć temat o sobie oraz przywitać się z resztą społeczności.
tematów: 25   odpowiedzi: 74
Zdjęcie

Nasze Serwery FragBox.pl

Donacja na DayZ.pl

Twitter

Najnowsze tematy

Reklama