Skocz do zawartości

4Orzeszek

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. 4Orzeszek

  ciemny ekran przy nagraniu

  @Bekeleke Å»eby naprawić czarny ekran podczas nagrywania w obs na full screenie, trzeba zaznaczyć w właściwościach przechwytywanej sceny: Kompatybilność z Anti-Cheat, bo on blokuje nagrywanie obrazu w armie 3 oraz Dayz.
 2. 4Orzeszek

  DayZ

  DayZ Standalone zmieniło nazwę na Dayz. Link do gry: http://store.steampowered.com/agecheck/app/221100/
 3. Standard 2,4GHz, w trybie turbo 2,6GHz, Podkręcam procesor do 4Ghz podczas gry w csgo, bo w innym przypadku nie ma to sensu. Grafika jest głównym ograniczeniem możliwości tego komputera, podkręcenie procesora przy tej karcie graficznej dużo nie zmienia.
 4. Dzięki cień Opcja się odblokowała. Nagrałem nowy filmik, pokazujący wydajność w większym mieście Chernogorsk https://youtu.be/zDZbMQEr63w
 5. Częściowo pomogła mi zmiana rozdzielczość w dayz.cfg (Ustawiłem tylko do odczytu) Oraz w Twójnick.DayZProfile Åšrednia ilość klatek na sekundę w rozdzielczości fullhd: od 30fps do 60fps , średnio 40fps - 50fps Na youtube wstawiłem krótki test wydajności na moim pc. https://youtu.be/iUunKLbaUOQ
 6. Witam, Grę kupiłem parę dni temu, więc jestem nowym graczem. Przydał mi by się dobry poradnik odnośnie optymalnej konfiguracji dayz, np. mechaniki tej gry oraz na zwiększenie ilości fps? Na początek dodałem parametry startowe oraz zmieniłem ustawania w cfg: Zmiany w configu: Sugerowałem się tą stroną: http://rtainc.co/dayz Mimo powyższych zmian, podczas deszczu fpsy spadają mi do 15, Podczas gry wahają się pomiędzy 20Fps a 55Fps, średnio 30fps. Dlaczego podczas deszczu przemokły mi ubrania oraz itemy? Mimo zmiany części ubrań na suche, przemokły mi one podczas pobytu w baraku, bez wychodzenia z budynku: https://i.imgur.com/saPFya8.jpg Mój sprzęt: Intel Core i5 750, Ati Radeon HD 5670 1GB DDR5, 8gb pamięci ram, Dayz zainstalowane na dysku ssd 128gb, windows 10 pro Dobrze wiem , że przydała by mi się nowa karta graficzna, ale na raznie nie mam wolnych funduszy na zakup nowej lub używanej np. Nvidia Gtx 970 / AMD Radeon RX 480 Z nieznanych mi przyczyn, nie mogę ustawić maksymalnej ilości pamięci karty graficznej:
×
×
 • Dodaj nową pozycję...