Skocz do zawartości

Zbiegu

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Tak jak w tytule. Mam problem z celownikiem (tymi dwoma białymi nawiasami) podczas gdy jestem w widoku 3-cio osobowym. Mianowicie, gdy używam kiwania się na boki przyciskami W i E to owy celownik w zależności od naciśniętego przycisku przesuwa mi na prawą lub lewą stronę mojej osoby i żadnym sposobem, nawet po reinstallu gry, nie da się go przywrócić na środek mojej postaci. Jak można się domyślić, jest to trochę irytujące. Tymbardziej, że jak przytrzymam przykładowe E, to moja postać zamiast od razu przechylić się na bok, przechyla się dopiero po chwili jak celownik przeniesie się na drugą stronę. Ktoś miał podobny problem lub wie jak to naprawić? Tutaj screeny: http://imgur.com/6i5jSPz http://imgur.com/5C6RhNr
 2. Z takiej racji,że to oszustwo.Poza tym to była tylko propozycja,nie wiem po co używać tutaj słowa wyluzuj :v
 3. Może wprowadzicie bany za hide'owanie własnych itemów po śmierci? W końcu po to się kogoś zabija,żeby wziąć jego rzeczy.
 4. Cześć,chętnie z kimś pogram w DayZ SA. Jestem "świeżym" graczem.Jak na razie mam przegranych 8 h w grze (liczba ta będzie cały czas rosnąć),bo pokazuje,że nie mam zbyt dużego doświadczenia.Jeśli chodzi o aktualne wyposażenie,to mam oczywiście plecak,żywność,broń krótkodystansową (siekiere) i strzelbę oraz pare innych rzeczy np. medykamenty,ale znając życie pewnie jakiś człek mnie zabije,więc takie wyposażenie nie jest pewne ;P Co do mnie to najczęściej mówią do mnie Zbiegu,mam 15 lat,mikrofon (przeszedłem mutacje ) i z przyjemnością pogram z ogarniętymi,miłymi i zaufanymi ludźmi najlepiej z mikrofonem.Chętni niech piszą na steam STEAM: Zbiegusek Zdrówko.
 5. Zbiegu

  DayZ- luźna dyskusja

  O co chodzi z tym czerwonym paskiem,czy cokolwiek to jest w prawym dolnym rogu,przez który pojawia mi się,że nie otrzymałem jakiejś wiadomości i po odliczeniu kilkunastu sekund wywala mnie z gry?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...