Skocz do zawartości

LaskaG

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  96
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O LaskaG

 • Tytuł
  Zombie
 • Urodziny 01.02.1993

Informacje o Profilu

 • Płeć
  Male
 • Skąd
  Brzeszcze
 1. Ok, dzięki za info. Gdzieś wyczytałem, że na 0.60 beczki bez przestawiania mają mieć persistance tylko przez 8 dni, przy czym, na 0.59 było to bodajże 45 dni.
 2. Witam, orientuje się ktoś może, czy beczki się zapisują? Od momentu wystartowania 0.60 na Stable znalazłem ich przynajmniej kilkanaście ( wszystkie na DayZ Polska ). Pochowane zostały w różnych, dobrze zakamuflowanych miejscach, właściwie na całej mapie ( skałki, choinki itp. ). Po kilku dniach nie ma ani jednej, nigdzie. Jak wygląa sprawa persistence na 0.60? Chodzi tylko o beczki, czy namioty, protector case też się nie zapisują?
 3. LaskaG

  Czy zagram na tym sprzęcie?

  Na niskich pograsz komfortowo pewnie.
 4. LaskaG

  Janusze roboty

  Kamensk, od zawsze tam to jest.
 5. LaskaG

  Spotted: Czarnoruś

  Nie wiem, o kogo pytasz, ale to auto stało tam już przynajmniej trzeci dzień.
 6. LaskaG

  Spotted: Czarnoruś

  Moje dwie "ulubione" ekipy, KoA i NN. Klany przez duże K, jeszcze trzeba żyć z tą świadomością, że walczą między sobą! Strach się bać, nie wiem, czy się zaloguje w najbliższym czasie. Walka o wyleczenie z zakompleksienia rozpoczęta!
 7. Nie ma szans, żeby na ten moment pograć komfortowo w DayZ na jakiejkolwiek integrze. Koniec, kropa.
 8. LaskaG

  Spotted: Czarnoruś

  Pozdrowienia dla Panów z obozu przy ruinach nad Sinistokiem. Dzięki za beczkę i AKacze. Dla zainteresowanych; został Car i Military Tent.
 9. LaskaG

  Spotted: Czarnoruś

  Chętnie te beczki od Ciebie odkupię, hehe .
 10. LaskaG

  Spotted: Czarnoruś

  Tym razem pozdrowienia do Panów z Pik Kozlova. Niezłe miasteczko sobie tam urządziliście. Poszło do rozbiórki. Szkoda tylko, że odratowaliście militarny namiot, bo na nim najbardziej Nam zależało.
 11. LaskaG

  Spotted: Czarnoruś

  Pozdrawiam wszystkich obozowiczów na północnych i zachodnich krańcach mapy. W ostatnim tygodniu wypadło z Was 7 namiotów,
 12. LaskaG

  [S] Car Tent

  Witam, mam na wymianę Car Tent. Jestem zainteresowany beczkami.
 13. LaskaG

  2x SVD

  Co byś za to chciał?
 14. Jak zaglądniesz do ekwipunku pojazdu, pod nazwą masz wymienione elementy, które już w nim są ( podobnie, jak z opałem w ognisku ). Do uruchomienia silnika niezbędna jest świeca, akumulator i oczywiście benzyna. Bez sprawnych kół daleko nie ujedziesz.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...