Skocz do zawartości

zerohunter

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Szukam kogoś do gry, posiadam ts mikrofon itd, mam przegrane gdzieś 15 godzin w DayZ, jak coś to piszcie priv, chętnie dołaczę do jakiejś większej grupy.
 2. zerohunter

  Dayz SA - szybkie pytania

  Zostanie nieprzytomnym podczas krawienia to 100 dead? Miałem uzbierane parę fajnych itemów, zabił mnie francuz, wykorzystał jakiś błąd gry, chował pistolet i wyciągał i nie widziałem co się dzieje, kucąc chodził za mną, a mogłem wcześniej go pałką walnąć jak po otwarciu drzwi z kuszy wystrzelił. A teraz parę minut po respie znalazłem dobre spodnie i koszulę, tylko mnie zombie poharatał, wchodzę do domku, patrzę a tu kusza i chyba to były naboje, nie dowiedziałem się bo straciłem przytomność.
 3. zerohunter

  Dayz SA - szybkie pytania

  Czyli mówicie że na eksperymentalchyn nie warto grać ze względu na częste czystki?
 4. zerohunter

  Dayz SA - szybkie pytania

  Jest możliwość, że będę rzadziej dostawał wipea postaci, jak zacznę grać na normalych serwerach zamiast eksperymentalnych?
 5. Metoda znaleziona na reddicie, mi dodało jakieś 10 fps, mimo dosyć mocnego kompa miewam 15 czy 20 fps w zabudowaniach, teraz mam coś koło 30. Wchodzimy do C:\Users\Bartłomiej\Documents\DayZ i otwieramy plik z naszą nazwą użytkownika, nie DayZ i ten bez rozszerzenia .vars za pomocą notatnika. Wyszukujemy taki parametr jak sceneComplexity, i przestawiamy następne 5 parametrów na: sceneComplexity=250000; shadowZDistance=100; viewDistance=1800; preferredObjectViewDistance=1600; terrainGrid=32.5; Oczywiście widzimy mniej niż przedtem, ale w miarę jest ok, jak zrobię skriny to dodam po modyfikacji, przed modyfikacją niestety nie mam.
 6. zerohunter

  Dayz SA - szybkie pytania

  Dobra już wiem, tylko teraz taki problem, moja postać ciągle zmienia się w murzynkę;/
 7. zerohunter

  Dayz SA - szybkie pytania

  A ile najdłużej można być nieprzytomnym? Byłem chory, przemoczony, głodny i spragniony, i gdzieś od 14 leżę nieprzytomny:D
 8. zerohunter

  Dayz SA - szybkie pytania

  Jak skoczyłem z wysokości, i moja noga boli mnie "ekstremalnie", to mam się czołgać aż nie znajdę pigułek?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...