Skocz do zawartości

Zeus

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  247
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Zeus w dniu 4 Grudnia 2014

Użytkownicy przyznają Zeus punkty reputacji!

O Zeus

 • Tytuł
  Survivalowiec

Informacje o Profilu

 • Płeć
  Not Telling
 • Skąd
  �ódź
 1. Zamykam i przenoszę do "Pomoc".
 2. Zły dział. Przenoszę.
 3. Regulamin obowiązujący na terenie tego podforum. Nieprzestrzegający go delikwent poniesie konsekwencje. 1. Na terenie tego podforum funkcjonuje ogólny regulamin forum DayZ.pl . 2. Nazwa wątku musi zawierać nazwę rzeczy, którą sprzedajesz lub której potrzebujesz. 3. Handel odbywa się tylko w obrębie dayz i rzeczy z nim związanych! (Arma 2, Arma 2 OA, Arma 3, Konto Steam) 4. Początek nazwy tematu musi zawierać prefix lub [K], który informuje czy sprzedajesz czy kupujesz. 5. Udane/nieudane/zakończone transakcje należy zgłaszać do moderacji forum. 6. Jeżeli w przeciągu 10 dni w temacie nie będzie odpowiedzi, będzie on zamykany. 7. Handel przy użyciu prawdziwej waluty jest dozwolony tylko i wyłącznie w wypadku sprzedaży i kupna DayZ. 8. Tworzenie więcej niż jednego wątku na temat tego samego przedmiotu jest zabronione. 9. Administracja i moderacja portalu nie ponosi odpowiedzialności za nieudane transakcje skutkujące uszczerbkiem na zdrowiu, ekwipunku czy duszy. Przedmioty fizyczne należy kupować na portalach i w sklepach do tego przeznaczonych. Zawsze istnieje możliwość, że po lub przed dokonaniem wymiany dostaniecie kulkę.
 4. Zeus

  Mała pomoc w klawiszologii ?

  W ustawieniach gry, obok opcji "headbob" jest "Aiming Deadzone" jak powiedział kolega wyżej. Musisz ją wyłączyć przesuwając "suwak" maksymalnie w lewo. Zamykam i przenoszę do "Pomoc".
 5. Po pojawieniu się serwera na liście należy odczekać minutę. W innym wypadku postać zostanie utracona bezpowrotnie. Poprawiam nazwę tematu, zamykam go i przenoszę do "pomoc".
 6. Zeus

  Bug z zatruciem.

  Przerzucam do "pomoc". Próbowałeś może wcześniej zszyć swoje rany przy użyciu któregokolwiek zestawu do szycia?
 7. Pojazdy zapisywane w persistence to tylko kwestia czasu. Wiadomo, że to tego musi dojść.
 8. Antybiotyki nie pomogą w żadnym stopniu. Tylko zdjęcie ubrania lub kąpiel. Pozdrawiam.
 9. Zeus

  Kupno.

  Temat zamieszczony w nieodpowiedniej sekcji forum. Zamykam i przenoszę.
 10. Zeus

  Mapa na Androida.

  Wszystkie mapki użyte do dayz znajdziesz dayzdb.com. Mapy są interaktywne i aktualizowane.
 11. Ze łzami w oczach proszę o zmianę koloru dla przycisku "Moderacja tematu" i tych znajdujących się obok niego. Przyciski te są prawie niewidoczne i szukałem ich z 10 minut kiedy pierwszy raz zobaczyłem nowy wystrój forum.
 12. Zeus

  Dobry komputer ?

  Potwierdzam i zamykam.
 13. W Novodmitrowsku to w ratuszu a nie pałacu kultury.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...