Skocz do zawartości

Zeus

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  247
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Zawartość dodana przez Zeus

 1. Zamykam i przenoszę do "Pomoc".
 2. Zły dział. Przenoszę.
 3. Regulamin obowiązujący na terenie tego podforum. Nieprzestrzegający go delikwent poniesie konsekwencje. 1. Na terenie tego podforum funkcjonuje ogólny regulamin forum DayZ.pl . 2. Nazwa wątku musi zawierać nazwę rzeczy, którą sprzedajesz lub której potrzebujesz. 3. Handel odbywa się tylko w obrębie dayz i rzeczy z nim związanych! (Arma 2, Arma 2 OA, Arma 3, Konto Steam) 4. Początek nazwy tematu musi zawierać prefix lub [K], który informuje czy sprzedajesz czy kupujesz. 5. Udane/nieudane/zakończone transakcje należy zgłaszać do moderacji forum. 6. Jeżeli w przeciągu 10 dni w temacie nie będzie odpowiedzi, będzie on zamykany. 7. Handel przy użyciu prawdziwej waluty jest dozwolony tylko i wyłącznie w wypadku sprzedaży i kupna DayZ. 8. Tworzenie więcej niż jednego wątku na temat tego samego przedmiotu jest zabronione. 9. Administracja i moderacja portalu nie ponosi odpowiedzialności za nieudane transakcje skutkujące uszczerbkiem na zdrowiu, ekwipunku czy duszy. Przedmioty fizyczne należy kupować na portalach i w sklepach do tego przeznaczonych. Zawsze istnieje możliwość, że po lub przed dokonaniem wymiany dostaniecie kulkę.
 4. Zeus

  Mała pomoc w klawiszologii ?

  W ustawieniach gry, obok opcji "headbob" jest "Aiming Deadzone" jak powiedział kolega wyżej. Musisz ją wyłączyć przesuwając "suwak" maksymalnie w lewo. Zamykam i przenoszę do "Pomoc".
 5. Po pojawieniu się serwera na liście należy odczekać minutę. W innym wypadku postać zostanie utracona bezpowrotnie. Poprawiam nazwę tematu, zamykam go i przenoszę do "pomoc".
 6. Zeus

  Bug z zatruciem.

  Przerzucam do "pomoc". Próbowałeś może wcześniej zszyć swoje rany przy użyciu któregokolwiek zestawu do szycia?
 7. Pojazdy zapisywane w persistence to tylko kwestia czasu. Wiadomo, że to tego musi dojść.
 8. Antybiotyki nie pomogą w żadnym stopniu. Tylko zdjęcie ubrania lub kąpiel. Pozdrawiam.
 9. Zeus

  Kupno.

  Temat zamieszczony w nieodpowiedniej sekcji forum. Zamykam i przenoszę.
 10. Zeus

  Mapa na Androida.

  Wszystkie mapki użyte do dayz znajdziesz dayzdb.com. Mapy są interaktywne i aktualizowane.
 11. Ze łzami w oczach proszę o zmianę koloru dla przycisku "Moderacja tematu" i tych znajdujących się obok niego. Przyciski te są prawie niewidoczne i szukałem ich z 10 minut kiedy pierwszy raz zobaczyłem nowy wystrój forum.
 12. Zeus

  Dobry komputer ?

  Potwierdzam i zamykam.
 13. W Novodmitrowsku to w ratuszu a nie pałacu kultury.
 14. Zeus

  Nie zmienia mi Video memory.

  Błagam pamiętajcie że im mniej video memory tym gorzej. Nie na odwrót.
 15. Zeus

  Głowa

  Następnym razem zalecam po prostu wejść w ustawienia gry i poczytać. To pierwsza rzecz którą zawsze robię.
 16. Zeus

  Pomoc z DayZ Standalone fps/gra

  Minimalne wymagania są bardzo przekłamane. To nie tylko Twój problem.
 17. @FABE przypominam że video memory to nie jakość tekstur. Z góry powiem, że 1gb pamięci grafiki to za mało na A3 A2 i Dayz czyli czarne owce optymalizacji.
 18. Opcja video memory nie służy do zmiany jakości tekstur tylko do ograniczenia pamięci graficznej z której korzysta gra. Jeżeli ustawiłeś sobie na 512 oznacza to, że Twój procesor graficzny będzie przetwarzał w tym samym momencie maksymalnie 512mb tekstur. To wcale nie jest dobrze XD
 19. Zeus

  Dayz SA - szybkie pytania

  Nie ma w DayZ czegoś takiego jak "nowy, rozprzestrzeniający się cheat". Większość tych skrypterów pisze Bypass'y i skrypty tylko dla siebie, gdyż udostępnienie ich w internecie wiąże się z prawie natychmiastową reakcją BattlEye i Bohemii. Wszystkie łatwo dostępne cheaty (np. ze strony unknowncheats.me) są niewykrywalne przez może dwa dni. Więcej niż cheatów jest poradników jak je robić, a każdy kto zna język C jest już w stanie ;D . W grze tej są po prostu pewne luki, które wymagają od deweloperów bardzo dużo pracy, by je znaleźć.
 20. Zeus

  Zgadnij gdzie jestem?

  Błąd. Airstrip to lądowisko/pas startowy, a w Chernarusi są takie trzy. @Kubas miałeś jeszcze napisać część mapy w jakiej się znajdujesz (W, WS, NW, N, NE, E, SE, S).
×
×
 • Dodaj nową pozycję...