Skocz do zawartości

worek11779

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Spoko, to może tak testowo rozbijcie świnkę i spróbujcie np. na 1 miesiąc ;-)
 2. No niestety takie mogą być nasze realia, macie rację... ALE Jest dużo serwerów które są NONSTOP oblegane i po miesiącu i po 4 miesiącach, może to właśnie ta szansa zrobić serwer na 60 osób i cieszyć się z pełnego serwera i popularności ;-)
 3. Ale zawsze może to pójść w drugą stronę... 25 euro musi być, a wpłat może być np. 2x tyle... zostaje na piwko dla administracji ;-) albo na kolejny miesiąc ;P
 4. No jasne, mnie to pasuje... tylko to musi być widoczna informacja dla wszystkich... Bo ikonka paypala nic nie mówi.
 5. Raczej to powinno pójść w drugą stronę, ja bym to widział np. tak - jest serwer na 60 osób, np. do końca stycznia trzeba zebrać 25 euro, więc dajecie duży link na stronie głównej np. z paskiem informującym ile zebrano, widać ile brakuje... Przychodzi koniec stycznia jest 25 euro zostawiamy dalej 60 osób, nie ma 25 euro robimy znów 50. Bo tak wiesz Volter..., klikając rysunek paypal nic nie wiesz, ja mogę wpłacić ale co z tego jak i tak np. nie będzie tych 60 osób - inni pomyślą tak samo i lipa. Gdzieś kiedyś widziałem coś takiego, chyba na btgigs.
 6. Panowie, długo trzeba czekać w kolejce aby dostać się na serwer, póki serwer przeważnie jest wypchany ludźmi zróbcie jakąś zrzutkę na 60 osobowy... Rozwijajcie się!, wiem, że już było trochę na ten temat, wystarczy, że parę osób wpłaci Wam co miesiąc po te 5 czy 10zł i macie na dodatkowe 10 slotów. Chyba, że jest jakiś jeszcze inny problem.
 7. :DD Jak dla mnie lootu jest dużo, z bronią praktycznie nie ma problemu... Warunek jest taki - trzeba znać chociaż trochę mapę i wiedzieć czego i gdzie szukać.
 8. Gra dużo ludzi i są wielkie problemy z wejściem na serwer. Chyba, że jest jakiś problem który ogranicza tę opcję?
 9. Na tym laptopie powinno Ci w miarę pójść, oczywiście nie na pełnych detalach, ale powinno być znośnie... Najlepiej wpisz w youtube arma 3 + Twój model procka lub grafiki, zobaczysz jak mniej więcej będzie to działało i na jakich detalach. Army 2 nie znam więc się nie wypowiem, ale grałem w epocha i altis life arma 3... spokojnie znajdziesz pełne serwery, a przy okazji polecam Ci mod breaking point... o wiele ciekawszy od epocha i bardzo dużo ludzi gra... no i jak byś chciał pograć z dwiema fajnymi grupami to zapraszam :>
 10. Największe wrażenie robią dźwięki wystrzałów różne i efektowne dla broni oraz lęcący heli który się crashuje, a jak jesteś blisko też mega efekty dźwiękowe i dym :-)
 11. Ostatnio biegam trochę czekając na poprawę dayz po ostatnim patchu, i powiem szczerze, że gra się wyśmienicie w BP. Fajna optymalizacja, to co w dayz planują - tam już jest... naturalnie też jest jeszcze dużo bugów, ale można się fajnie wczuć... grywamy akurat na serwerze eu 8 i 9, fajna mapa... jest też lotnisko gdzie dużo walki :>. Biegając samemu odczucia zbliżone do dayz - łatwo o zawał serca - tym bardziej, że zombi są bardzo mocne ale nie zbugowane jak w dayz, o wiele lepiej grać w co najmniej dwie osoby. Można też używać klawiszy specjalnych które dają np. tryb poruszania się jak zombi, albo automatyczne bieganie... Polecam !
 12. Było nas trzech, ale znudzeni bieganiem od dłuższego czasu i nie spotkaniem nikogo trochę rozluźnili suty lootując balotę, a ja akurat chwilę wcześniej wyszedłem z serwera na krótką przerwę Może wtedy by ktoś zginął od Was albo byście mieli następny fajny gear
 13. Prawdopodobnie jest jakiś problem... na innych serwerach które miały włączone presistance też wcześniej jest całkiem inaczej ( dużo o tym na zagranicznych forach ). Spadła o spory % przez dwa serwery, kwestia 64 graczy to bardziej opcja marketingowa bo wiele osób czeka na większe serwery. Zmieńcie testowo nawet na jednym z serwerów i sprawdźcie... Jak jeszcze Brian naprawi loot na serwerze będzie mega :>
 14. Z tego co widzę, stoją już serwery na 64 osoby... Czy "nasze" też na tyle będą? :>
×
×
 • Dodaj nową pozycję...