Skocz do zawartości

The_Jig5aw

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  88
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana The_Jig5aw w dniu 16 Listopada 2015

Użytkownicy przyznają The_Jig5aw punkty reputacji!

O The_Jig5aw

 • Tytuł
  Zombie
 • Urodziny 04.12.1981

Informacje o Profilu

 • Płeć
  Male
 • Skąd
  �ódź
 1. The_Jig5aw

  [PL] EXILE

  Zwiedzaliśmy Wasz serwer, gdy był tam wyłącznie Exile. Jedyną wadę jaką zauważyłem to strasznie mało graczy...
 2. Pełen Changelog chwilowo masz tu http://forums.dayzgame.com/index.php?/topic/228374-changelog-stable-058129143/
 3. The_Jig5aw

  Problem z Grafiką

  tom3kb ładnie ci wszystko opisał. Dodatkowo jeśli oczekujesz tekstur HD należy dokupić dodatek Private Military Company. Czepiasz się odpowiedzi Tomka, a nie widzisz, że twoje wypowiedzi to jest jeden wielki bełkot. Problem natury zdrowotnej czy być może zwykłe lenistwo i brak dokształcenia? Ewentualnie pierwsze spotkanie z klawiaturą? Tak na przyszłość, aby tekst nie był zlepkiem słów, który ciężko przeczytać, gdyż ociera się o bełkot, używaj przecinków i kropek. Staraj się także używać krótszych zdań.
 4. Ta strona to niezły RipOff Åowców Gier http://lowcygier.pl/ - ale po przyjrzeniu się, stwierdzam że Åowcom do pięt nie dorastają.
 5. Byś się interesował społeczeństwem tej strony oraz informacjami tu pisanymi byś wiedział co i jak. Zerknij na godzinę swojego posta a godzinę z info z SB. Więc prawdopodobnie na czas naprawy WL wyłączone i dodane inne hasło by nikt nie przeszkadzał. Ale by na to wpaść trzeba się interesować stroną, serwerem i przede wszystkim używać mózgu. BTW zdanie zaczynamy z wielkiej litery i kończymy kropką.
 6. Dupne miejsce znalazłeś do wylogowania.
 7. Postawiłem się w jego sytuacji - szukając Polaków mam polskie publiki, czyli także on. A ile tych Polaków na serwerze, to już inna kwestia. Będzie mógł nawet sobie dalej tam kopiować itemy, co pewnie do dziś czyni. Jest też parę prywatnych polskich shardów z whitelistą, a adresy stron są w nazwie serwera. Tam kopiować nie zalecam (prawdopodobne Déjà vu z DayZ.pl) Nieznajomość zasad nie zwalnia od odpowiedzialności. Brak tego gracza na serwerze nikt nie odczuje - no chyba, że grupa półgłówków z nim kopiujących. A moc tego społeczeństwa jest taka, że taki wyautowany gracz odczuje taki brak. Taki bezwzględny ból dupy. Mógł grać fair. Mógł bawić się tak jak my, bez kopiowania czegokolwiek z kimkolwiek gdziekolwiek. Jednak chciał mieć tę przewagę, pokazać jaki to "kozak" z nie wiadomo jakim sprzętem z praktycznie nieograniczonym ammo. Niestety skończyło się rumakowanie. Bany na forum, czy TSie, to inna kwestia, można je zdjąć po jakimś czasie, gdyż nie szkodzą tak bardzo społeczeństwu. Bany na serwerze gry IMHO jest to grubsza sprawa, gdyż całe społeczeństwo w dużej mierze bazuje na tym serwerze, gdzie koleżka chciał psuć zabawę innym. Optuję, by Załoga DayZ.pl trzymała się nadal swojego twardego stanowiska, tj. brak jakiejkolwiek litości czy ulg a tym samym unbanów dla cheaterów, glitcherów itp. Tym zdobyliście szacunek większości tu przebywających, w tym i mój.
 8. Może Administracja odbanuje wszystkich nawet tych co się nie kajają? Zaoszczędzi to roboty Adminom no i postów nie będzie trzeba pisać w tej kwestii. Co za tym idzie Admini zezwolą na ogólnospołeczne kopiowanie na serwerze, by żyło się lepiej kretynom z małymi fiutkami. Å»ałuję, że BattleEye nie banuje za kopiowanie. Prosty ban na guida na wszystkie serwery - problem z głowy. Drugi raz taki kretyn się zastanowi czy stać go na nowe DayZ SA. Chcieliście mieć nieuczciwą przewagę w grze nad innymi graczami - mieliście, póki z aktualizacją nie weszły logi dla Administracji. Dalsza przewaga nie pykła. Teraz płacz i kajanie oraz żebranie o unbana. IMHO GTFO.
 9. O jaka skarga. Jebuem! Czytając to, coraz bardziej jestem za pełnym zalegalizowaniem aborcji jeśli wstępnie z badań wyniknie, że dziecko będzie idiotą.
 10. Kończy się na moim "dostałem", ale uprzejmie informuję, iż przeżyłem. HOOAH! .
 11. The_Jig5aw

  Twitch konfiguracja

  Do streamu i nagrywania - tylko OBS. A stream key jest w dashboardzie twitcha po zalogowaniu.
 12. Wal lepiej prosto do bohemii, bo według mnie w tym przypadku do oszustwa (które widzi Zbiegu) nie doszło a tego tricku w ogóle nie ma sensu blokować czy zakazywać. Już Ci tłumaczę dlaczego. Mianowicie oszustwa lub glitchy używa się w grze standardowo po to, by osiągnąć nad przeciwnikiem widoczną przewagę. W naszym przypadku, tj. chowania zwłok po śmierci przewagi nie masz żadnej, gdyż: "Straszliwie wielki mega ojej oszust" nie żyje i startuje od nowa - jako bambik, co skutkuje tym, iż przewagi nad tobą nie ma żadnej. BA, ty masz nadal przewagę mimo, że przez najbliższą godzinę będziesz jęczeć i się żalić jakiego to mógłbyś mieć AKMa lub ghillie. Dla mnie to jest najzwyklejsza złośliwość i tak się to powinno traktować. Z czasem to naprawią, bądź już jest naprawione w 0.56. BTW bielas505 to jest forum, nie komunikator czy inny messenger. Zdanie zaczynamy z dużej litery i kończymy kropką.
 13. Po przecinkach i kropkach dajemy odstęp (tzw użycie spacji). Koniec zdania też by chętnie kropkę przytulił no ale niech będzie ta emota. Wracając do tego buga - jeśli miało by to być zakazane, jak to wyłapać? Chyba, że w logach będzie w "ktoś ginie" oraz po chwili "ten sam ktoś chowa gear". Jest to poniekąd glitch, który też może psuć grę - zresztą w tej grze chodzi o przeżycie i zdobycie gearu, a nie jego ukrywaniu po własnej śmierci. Co do Chucki, może nie lubi gdy obcy gmera jej pośmiertnie po bieliźnie? To byłbym w stanie zrozumieć.
 14. Mała prośba: zamknijcie ten temat.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...