Skocz do zawartości

equware

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. Więc dzisiaj w godzinach popołudniowych nałożony został na mnie ban na okres 14-stu dni. Nick: Daniel Chciałbym dowiedzieć się konkretnie za co zostałem zbanowany. Prosiłbym tę osobę o wyjaśnienie. Dziękuje i pozdrawiam.
 2. Więc dzisiaj ok. godziny 15 siejąc śmierć i zniszczenie w Elektro na tym jakże super pięknym i fajnym serwerze po zabiciu właściwie 5 osób udałem się na poszukiwanie long range scope'a. Wchodzę do budynku zaraz przy szpitalu i gdy dotarłem na ostatnie piętro rozejrzałem się dookoła po czym otworzyłem ekwipunek. Nagle moja postać miała złamanie i zginąłem. Wszystko trwało dosłownie 1 sekundę. Teraz nakłada się pytanie. Czy zginąłem z ręki jakiegoś nieuczciwego gracza, czy może po prostu coś się zbugowało? Chociaż stawiam na tę 1 opcje. Nie podchodziłem do okna i w pomieszczeniu na pewno nikogo nie było (chyba że koleś był niewidzialny). Być może któraś z tych 5 osób które wcześniej zabiłem postanowiła się zemścić zabijając mnie za pomocą jakiegoś czita.
 3. USTAWCIE HASÅO NA SERWERZE I PODAJCIE NA FORUM I SHOUTBOXIE - problem z głowy.
 4. Co to są za jaja, serwer znika, nie da się wbić, WTF!
 5. Można, dlatego ten event nie ma sensu, ale skoro tak sobie organizatorzy wymyślili, to trochę wykorzystam ten fakt
 6. Ja wpadam z akmem i zabijam wszystko co się rusza
 7. to jest chyba jakiś żart, odpala się cała mapa
 8. @LoCo Tak się składa że w BF-ie istnieje coś takiego jak "kolejka" na serwer. Pomysł dobry, ale nie ma co się łudzić że to wprowadzą W następnym patchu dodadzą może jakieś camo, lub poprawią UI zombie przez co twoja postać nie będzie mogła napić się z hydrantu
×
×
 • Dodaj nową pozycję...