Skocz do zawartości

Marvin

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 1. MadaMfaKAM zaproś chętnie pogram
 2. Witam Poszukuje chętnych osób do wspólnej gry w DayZ Coś o mnie: 17 Lat 200+ godzin w grze micro jest mutacja też Co wymagam: 15+ 100+ godzin w grze Ogar mapy w miarę ... W miarę poważna gra (Chyba że jest niezła pompa Zostaw po sobie znak (PIONA )
 3. Marvin

  Amunicja

  A jak się ma sprawa bez magazynka np z mosinem mam mosina załadowanego 5 pocisków . wystrzelałem i co wtedy jest opcja żeby dać ammo do szybkiego wyboru ? po naćiśnięciu będzie cała broń naładowana >> ? czy jeden pocisk,.
 4. Marvin

  Amunicja

  Ale nawet jeżeli mam 2 magazynki to 2 nie musi być w menu szybkiego wyboru?
 5. Marvin

  Amunicja

  Czyli musze mieć 2 magazynki
 6. Marvin

  Amunicja

  Witam mam pytanko na szybko. Mianowicie chodzi o przeładowywanie amunicji w momencie kiedy np mam podpięty magazynek pod jakiś karabin i amunicja w magazynku się skończy to czy jest jakiś sposób aby nie przenosić magazynka do ekwipunku tylko od razu przeładować :/ ?. prosze o dokładną odp.
 7. Witam szukam kompana do DayZ SA. wymagań specjalnych nie mam tylko micro zapraszać (BILLY)
 8. Marvin

  Zapałki

  itam mam pewien problem otóż chodzi mi o korzystanie z zapałek jak wiadomo przydają się w czerno i tu jest problem. Za każdym razem gdy chce z nich skorzystać w celu np rozpalenia ogniska nic nie działa ognisko przygotowane i tyle. widziałem na yt jak gracze podpalając ognisko mają wyświetlone liczbe pozostałych zapałek ja mam tylko pasek i tyle... możecie mi pomóc jak z nich korzystać?
 9. Marvin

  Zapałki

  Witam mam pewien problem otóż chodzi mi o korzystanie z zapałek jak wiadomo przydają się w czerno i tu jest problem. Za każdym razem gdy chce z nich skorzystać w celu np rozpalenia ogniska nic nie działa ognisko przygotowane i tyle. widziałem na yt jak gracze podpalając ognisko mają wyświetlone liczbe pozostałych zapałek ja mam tylko pasek i tyle... możecie mi pomóc jak z nich korzystać?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...