Skocz do zawartości

Dragons126

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  48
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Dragons126 w dniu 30 Czerwca 2017

Użytkownicy przyznają Dragons126 punkty reputacji!

O Dragons126

 • Tytuł
  Bywalec
 • Urodziny 18.04.1999

Informacje o Profilu

 • Płeć
  Male
 1. Dragons126

  Coś tu nie gra?

  Także polecam oglądać te raporty
 2. Dragons126

  Amunicja

  Jeśli dasz amunicję na pasek, będziesz trzymał broń w ręku i klikniesz numer przypisany do tej amunicji to postać załaduje tyle ile trzeba
 3. Dragons126

  Amunicja

  Nie musi jeśli opróżnisz do 0 magazynek w broni to na środku (w miejscu kursora) wyświetla się ikonka magazynka klikasz F i postać przeładowuje Edit. Oczywiście jeśli masz drugi magazynek z amunicją w eq
 4. Dragons126

  Amunicja

  Jeśli masz w eq drugi magazynek z amunicją to po wystrzelaniu wszystkiego wyświetli ci się ikonka magazynka a po kliknięciu F postać wymieni pusty magazynek na magazynek z eq.
 5. Dragons126

  DayZ Utracono sesję

  Spróbuj uruchomić wersję x64 lub skasować folder DayZ w Moje dokumenty (kasują się przy okazji wszystkie ustawienia gry). Nie wiem czy to pomoże, ale mi przy obecnych od wersji 0.62 błędach pokroju "pamięć nie może być ready" pomogło.
 6. Dragons126

  Zapałki

  Nie musisz pisać tego 2 razy, a żeby coś rozpalić to musisz trzymać zapałki w ręku najechać na np. ognisko i kliknąć F.
 7. Dragons126

  DayZ ,,Utracono sesję"

  A jak z internetem? Jak wejdziecie obaj na serwer i go wywali to patrz lewy dolny róg ekranu tam jest informacja np. stracił połączenie, ping za duży itp (Pamiętaj to tylko sugestie nwm co tak naprawdę jest powodem )
 8. Po twojej wypowiedzi (a szczególnie jej ostatniej części) stwierdzam że sam nie spełniasz tego warunku.
 9. Dragons126

  Mam problem z odpaleniem gry !

  GPU to procesor karty graficznej (jest nie wspierany), zresztą sama karta jak i CPU nie powala. Ja na GTX 950 i I3 3,6 Ghz mam spadki FPSów w miastach, boje się myśleć co by było tu gdyby to w ogóle ruszyło.
 10. Kolego możesz mi polecić ten serwer? Cały czas szukam jakiegoś dobrego private
 11. Moja teoria jest taka że safe zone trzeba pilnować (sprawdzać czy ktoś kogoś nie zabił itd.), a pvp zone wystarczy ustawić informacje na serwerze.
 12. Dragons126

  Wersja eksperymentalna

  1.Wersja eksperymentalna - wersja którą gracze testują przed wprowadzeniem jej na serwery stabilne. 2.W bibliotece steam PPM na DayZ - właściwości - beta - i tam masz pole do wyboru. 3. Na serwerach exp masz oddzielną postać, na stabilnych oddzielną. 4.Do sprawdzania nowych błędów itp. 5.Bugi jak wszędzie - coś naprawią, inny się pojawi.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...