Skocz do zawartości

Kalmar

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Ostatnia wygrana Kalmar w dniu 17 Września

Użytkownicy przyznają Kalmar punkty reputacji!

O Kalmar

 • Tytuł
  Bambi

Informacje o Profilu

 • Płeć
  Not Telling
 1. Czyli zamiast dowodów dostajemy więcej oszczerstw i filmik (który z resztą jest wyrwany z kontekstu i nie wiemy jak wyglądał ogół sytuacji, ale to już powinę) w którym pokazujesz że ktoś Cię postrzelił... Ale przyjmę na chwilę że masz rację i któryś z graczy bezpodstawnie oddał do Ciebie strzał - z pewnością wiesz, że w takich sytuacjach należy napisać skargę w przeznaczonym do tego dziale na naszym forum - skargi takiej nie napisałeś (sprawdziłem). Nie spodziewałem się niczego innego. Live'y są dostępne na youtube i facebook'u, a nie na streamable, na który nagrania wrzucają osoby trzecie (to przecież nawet nie jest platforma streamingowa). Tak czy inaczej, tym postem utwierdziłeś mnie w przekonaniu że krowa która dużo ryczy mało mleka daje. Cieszę się że ustaliliśmy że nie masz żadnego poparcia, ani merytorycznego, ani dowodowego dla swoich bredni. Ja to co chciałem udowodnić, to udowodniłem. I o ile następny Twój post nie będzie kolejnym przykładem nieumiejętnego prowadzenia konfrontacji, to temat uważam za wyczerpany.
 2. Osoba wyżej została jakiś czas temu wykluczona z naszej społeczności z powodu braku umiejetności uargumentowania i/lub udowodnienia zarzutów które rzucał (również w towarzystwie obelg) pod adresem innych graczy, jak i administracji. Jak widać, nadal lubuje się w rzucaniu słów na wiatr bez pokrycia. Odwołam się do tych bzdur, dla odmiany przywołując dowód na którym moje zdanie opieram. Na nagraniu słyszymy autora powyższego posta, który w ciągu zaledwie 20 sekund złamał dwie fundamentalne zasady rozgrywki RP - OOC w IC oraz MetaGaming. Plus oczywiście stream hunting. Imponujące. Na naszym serwerze za takie występki przewidujemy już bany permanentne. Ten urywek jest tylko małą częścią całkiem pokaźnej kolekcji udokumentowanych "osiągnięć" Sanitariusza, myślę że to wystarczy do przedstawienia z jakim graczem mamy do czynienia i rzuci to nieco światła na jego absurdalne, wyssane z palca zarzuty. Jeśli tak wygląda "angażowanie się w prowadzenie swojej postaci", a realizowanie tego typu RP jest wyśmiewane przez administrację, to trafiłeś w dziesiątkę. Uśmiałem się jak cholera obserwując Twój egocentryzm, łamanie regulaminu i występy z oskarżeniami i obelgami w roli głównej. Twoja rozgrywkę na naszym serwerze mógłbym obszernie opisać w podręczniku pt. "Jak nie grać RP". Nieznajomość regulaminu oraz świadome jego łamanie było w Twoim przypadku na porządku dziennym. Na to moglibyśmy przymknąć oko - w końcu każdy musi się gdzieś takiej rozgrywki nauczyć, jednym zajmuje to krócej, a innym, jak widać, o wiele dłużej. Gwoździem do trumny był jednak brak szacunku do innych członków społeczności i administracji. Do dziś pamiętam zarzuty o spawnowanie bazy streamerowi (bazy, której cały proces powstawania, od zdobywania materiałów do samego budowania był do wglądu na streamach właśnie ). Nasz serwer jak najbardziej kierowany jest dla graczy. Z tym, że po prostu nie tolerujemy pseudo-uprzywilejowanych buców którzy są przekonani, że mogą sobie pozwolić na więcej niż kultura pozwala. Tak to już jest, że najwięcej do powiedzenia ma osoba która ma najwięcej za uszami. Dalszą ewentualną dyskusję będę kontynuował tylko i wyłącznie w przypadku załączenia dowodów na oskarżenia które pojawiły się wyżej (byłeś z nami od pierwszej edycji, z pewnością zdążyłeś od tamtej pory coś udokumentować, prawda?).
 3. Cześć! Myślę nad otworzeniem serwera Dayz Overpoch Cherno. (Właściwie to serwer jest już gotowy) Co o tym myślicie? Znaleźliby się chętni na grę? Może jakieś propozycje? Inna mapa? Jakieś skrypty na życzenie?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...