Skocz do zawartości
Morock

Instalacja DayZ

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie zrób to ręcznie. Pobierz mod, wrzuć folder @epoch do folderu gry i w parametrach startowych (lub przy użyciu arma II launcher) umieść " -mod=@nazwa_moda ", a następnie uruchom grę!

@Edit : Najpierw spróbuj naprawić sobie podstawowe DayZ przy użyciu opcji "Repair" po prawej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No napisał Ci przecież :) Sciągnij i wgraj ręcznie wtedy jak zresetujesz comandera powinno Ci pokazać że masz wgranego moda. A jeżeli nawet nie to polącz się z jakims serverem i zobaczczy dziala. Ja tak robie caly czas i wszystko w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robiłem tak, miałem też problem z odpaleniem moda, ale się jakoś udało, gdy sprawdzałem spójność plików army i dodatka to miałem kilka uszkodzonym plików, niby to pobrało, ale dalej nie działa, możecie podać jakąś stronę z pobraniem EPOCHA?

Btw. na zwykłe serwery DayZ mogę wchodzić :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodziło mi czy nie odpalasz razem @dayz i @dayzepoch.

Bez komunikatu błędów trudno będzie coś wymyślić co może być nie tak, np inna wersja epocha u ciebie i na serwerze, brak addonów itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam kiedys grałem w Dayz i jeszcze jakies 2 miesiące temu jak grałem to gra mi działała, teraz chce pograc i wyskakuje taki błąd

there was an error launching Arma2 with Dayz.

Please check your directions in the settings panel AND be sure that you have the mod installed in the instaled/update panel.

Detalis: the system cannot find the file species

czym to może byc spowodowane i jak to rozwiązac ?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz Arrowheada na steamie? Jeśli nie to przeczytaj kilka postów wstecz (strona 27, moje i Mordeliussa posty), ewentualnie kilka ostatnich tematów o problemach z dayzcommanderem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,z day Z mod męczę się już 2 dzień;/ wszystko pobrałem ze steam Arma 2, Arma 2 OA oraz DayZ mod, głównym problemem jest to że Dayzcommander nie wykrywa mi Army ,czy obie Army trezba zainstalowac do jednego folderu??czy mógł by ktoś krok po kroku opisać proces instalacji??.Mam nadzięję że ktoś mi w końcu pomoże :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś tak trzeba było (obie gry w jednym folderze) ale z wersją steam to już obojętne (chociaż jak chcesz to możesz tak  zrobić). Uruchomiłeś gry po instalacji? Jak nie to uruchom.

Wpisz sobie w googla dayz commander instalacja dayz i będziesz miał tyle tematów, że hej, nawet z tej strony. ;) Może w commanderze masz źle ścieżki do gier masz podane.

Nie chce mi się opisywać instalacji po raz 28329004857564535.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Niedawno sobie kupiłem DayZ Mod i chciałem sobie pograć, lecz okazało się to skomplikowane bardziej niż myślałem i na swojej drodze napotkałem kilka problemów.

Rzeczy, które wykonałem:

1. Instalacja Arma II i uruchomienie

2. Instalacja Arma II OA i uruchomienie

3. Instalacja Arma II DayZ Mod i uruchomienie

4. Instalacja DayZ Commander.

Edit: Gram przez steam'a.

Problemy:

1. Dayz Commander nie chce mi nic aktualizować, tak jak koledze hubi88wwy post wcześniej.

2. Chciałem zastosować playwith6, lecz po ściągnięciu oficjalnej instalki i uruchomieniu jej pojawia się wielki Fatal Error. Jak uda mi się to wrzucę print screen.

Moim celem jest pogranie w DayZ Mod Epoch, lecz narazie nawet z normalnym modem jak widać jest problem, a w zasadzie z programami "dołączonymi". Proszę Was o pomoc, radę, pokierowanie, bo utknąłem w martwym punkcie.

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbowałeś dayz launchera?

Ewentualnie jak chcesz grać w epocha czy też w każdego innego moda to po pobraniu go w menu gry, w expansions zaptasz go. Tego co chcesz i wbij na serwer.

Lub parametr -mod=@nazwamoda, opisałem tu wszystko setki razy, nawet w ostatnich tematach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pobrałem DayZ Launchera. I niby wszystko chodzi, ale gdy chcę zweryfikować dayz czy ściągnąć moda to nic się nie dzieje, kompletnie nic.

Ale za to playwith6 (instalka) działa, nie miałem zaktualizowanego NetFramework. Zobaczymy co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi