Skocz do zawartości
Racuszek

DayZ- luźna dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na 0.60. Może wydajność faktycznie zwali mnie z nóg i zombie survival wreszcie doczeka się normalnej ilości zombiaków.

Jeśli to co pisali z 2-3 raporty temu, to w 0.60 powinniśmy mieć iluzję bardzo dużej ilości zombie. A to dlatego że będzie kompletnie usunięty system spawnowania zombie znany z moda i zostanie to zastąpione eventami dynamicznymi, jak helicrashe. Dokładniej rzecz ujmując, zombie będzie powiedzmy tyle samo, ale nie będą one na całej mapie (też w miejscach gdzie nie ma graczy), tylko będą respić się obszarowo, tylko tam gdzie są gracze.

EDIT

That said - we mentioned in previous Status Reports potential changes to how infected are spawned in DayZ. Historically, throughout the entirety of the project we have spawned our infected globally - distributed evenly across the whole of Chernarus. Now while this resolved the previous metagaming vulnerability that DayZ Mod suffered from - it led to the infected being -way- too spread out. Internally we've recently settled on a hybrid system - entirely not dependant on the original trigger system used by DayZ Mod. Instead relying on the same tech that runs the dynamic events and spawns - allowing us to (in addition to globally spawning a specific number of infected) dynamically spawn large amounts of infected around cities/villages/bases/etc that players congrate to.

Pairing this dynamic spawning method with the existing global spawning of infected means players shouldn't be able to sight into a location and identify it as "free of players" because it does not have any infected - HOWEVER, it will also allow for an overwhelming feeling of constantly having to fight off the attention of large numbers of infected in high-traffic areas such as Chernogorsk, Berezino, Zelenogorsk, or so on.

We're expecting this to hopefully be one of the first changes within the begining of the new year.

Źródło: https://forums.dayzgame.com/index.php?/topic/230417-status-report-26-nov-2015/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam
Panowie pytanie mam 
Od czasu wejscia 0.60.133617 grafika jest straszna nic sie nie wczytuje drzewa kwadratowe trawa tak samo tekstury migają bez znaczenia jakie ustawienia graficzne spotkał sie ktos z takim problemem  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Panowie pytanie mam 

Od czasu wejscia 0.60.133617 grafika jest straszna nic sie nie wczytuje drzewa kwadratowe trawa tak samo tekstury migają bez znaczenia jakie ustawienia graficzne spotkał sie ktos z takim problemem  

Usuń folder DayZ z dokumentów i uruchom grę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnóstwo się pozmieniało, przede wszystkim dodali dużo budynków stąd moje pytanie gdzie aktualnie oprócz lotniska nad Vyborem można znaleźć militarny ekwipunek (ubranko, wyposażenie, bronie) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no dla wnuków nie wolałbym sam pograć ;D aż tak wolno idzie im robota ? słyszałem że mają dodać samoloty

Może, najprawdopodobniej tak około 2027 roku. Jak dotąd w okresie ponad 3 lat nie potrafią dodać samochodów, a o zakończeniu wersji alpha i przejścia na betę nawet nie wspominając. Ale i tak polecam. Ja się dobrze bawię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ta i promy kosmiczne :) dopiero niedawno na serwery stabilne wróciło te pare samochodów bo znowu nie było ich pare miesięcy bodajże.

Z wnukami jak z wnukami ale z synem przed jego osiemnastką zagrasz.

A tak na serio jak cię ciągnie do tego typu rozrywki i zostało ci troche kasy z wiosennych browarków to kupuj, najwyżej póżniej będziesz pluł na bis w necie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

DayZ doczołga się do fanowskich modów, to wtedy ewentualnie można w to pakować hajs. W razie czego ktoś zrobi z tego deathmatch i nie trzeba będzie się użerać z bugami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja powiem tak jak lubisz pobiegać i masz zajawkę na survival to kupuj, gra nie jest droga a ciągle(powolnie ale ciągle) rozwijana.. cóż ja nie żałuję ani centa wydanego :) tym bardziej ze poza arma nie ma dla tej gry innej konkurencji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi