Skocz do zawartości
Bachu

Dayz SA - szybkie pytania

Rekomendowane odpowiedzi

Dosyć przypadkiem natrafiłem na tę grę i na te forum. Z tego co widzę to na poszczególnych serwerach nie ma jakichś wielkich ilości ludzi. Czy na Dayz SA spodziewacie się więcej graczy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mistrzu :D sprawdź sobie ilość grających na tą chwile na steamie :) Potem porównaj z innymi grami.

Wiem, że to trudne, ale czytanie ze zrozumieniem pomoże ci zrozumieć innych ludzi. Kolega pytał, czemu serwery mają tylko 40 slotów i czy w przyszłości będzie ich więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Co Ty taki wrogo nastawiony do wszystkich ?

IMO, to zdanie kolegi "Kkk", można zrozumieć na dwa sposoby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem tak ogólnie jeszcze nie w temacie, bo dopiero armA ściągam :) . Czyli mam rozumieć że DayZ SA (te na steamie) jest podzielone na serwery po ileś tam slotów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nReXxwV.jpg

To jest dział dotyczący samodzielnej wersji Dayz (Dayz SA/Standalone).

Pytania dotyczące moda Dayz (do niego potrzebna jest Arma II) możesz zadawać w tym dziale: viewforum.php?f=2

EDIT

Tak, każdy serwer w SA na tą chwile ma po 40 slotów. Wszystkie serwery mają tą samą bazę danych i ten sam ekwipunek masz na wszystkich serwerach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zadałem pytania dotyczącego moda, tylko ilości graczy na Dayz SA, to mnie interesuje,

edit. o dziękuję to to mi chodziło

Jestem kompletnym laikiem. Nie wiem jaka jest popularność tej gry. Pytam się po to aby się upewnić że jak kupię grę to nie będę siedział sam na serwerze bo gra bedzie nie grywalna :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Nie grałem w DyaZ od pół roku z powodu braku sprzetu i zamierzam kupić DyaZ SA :) Jak sądzicie będą jakieś promocje na Steam w najbliższym czasie?

Jak myślicie, ile FPS i przy jakich detalach wyciągnę na takim laptopie:

8 GB ram, Karta: GTX 760m Procek i7 4702MQ? Bo ostatnio było cienko z optymalizacją

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mistrzu :D sprawdź sobie ilość grających na tą chwile na steamie :) Potem porównaj z innymi grami.

Wiem, że to trudne, ale czytanie ze zrozumieniem pomoże ci zrozumieć innych ludzi. Kolega pytał, czemu serwery mają tylko 40 slotów i czy w przyszłości będzie ich więcej.

Kolega odniósł się do "poszczególnych" serwerów i ilości osób na nich, a nie jestem skłonny wierzyć, że był na tyle głupi by nie zobaczyć x/40. Wiec zakładam, że pytał czemu tak niskie te x są. Swoją drogą, nie wniosłeś nic do tematu oprócz próby dopieczenia mi, przez co sam pisze bezwartościową odpowiedź... Eh.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na promocje raczej bym nie liczył... Gra raczej będzie z czasem robić się coraz droższa.

Na takim lapku powinno być dobrze przy średnio-wysokich ustawieniach. Oczywiście musiał byś wyłączyć wszystkie zbędne pierdoły (postefekty, blur itd.)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym się zapytać czy już wprowadzili serwery expert i jeśli wprowadzili to jest jakiś dopisek? Bo jak wyszukuję ekspert to jest jeden serwer ale weteran :P

I jeszcze pytanie dotyczące manierek. Czy one działają? Napiłem się z niej kilka razy a pragnienie jest dalej. Może coś źle robię?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jesli masz w poblizu studnie z woda (water pomp) to pij az wyskoczy ci info ze jestes pelny, wtedy bedziesz mial spokoj z woda na dlugoo. to samo tyczy sie jedzenia - jesli masz ikonke hunger i zjesz raz to wypelnisz cos okolo 30% zapotrzebowania na jedzenie wiec za chwile znowu Ci sie zachce wiec jak widzisz puchy a nie masz miejsca w plecaku to jedz na zapas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy będą do tej gry jakieś dodatkowe płatności? Tzn jak wyjdzie pełna wersja to będziemy musieli dopłacić?

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Straciłem kolory w grze - słyszałem, że trzeba zjeść mięso z ognia.

Pomijając fakt, że nie mam mięsa - jak mogę rozpalić ogień ?

A może są jakieś inne opcje, by kolory wróciły ?:)

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc brak kolorów w grze - pomoże tylko transfuzja ? - potrzebna apteczka i gracz z odpowiednią grupą krwi, tak ?

I skąd problemy z krwią ? Nie walczyłem z zombie, nie jadłem zgniłych rzeczy :<

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko ci namieszali, łącznie ze Skoffim.

Po 1: jedzenie pieczonego mięsa pomaga w modzie, nie w SA.

Po 2: w przeciwieństwie do tego co napisał Skoffi, transfuzja nie jest jedyną opcją. Opcje masz trzy:

- Najeść i napić się do syta aby uruchomić mechanizm regeneracji (jak to zrobić to dosyć obszerny temat więc podaję link:

)

- Ktoś zrobi ci transfuzję kompatybilnej krwi (zwraca 1000 jednostek na 5000 max).

- Ktoś zrobi zaaplikuje ci "Saline bag", który przywróci maksymalny poziom krwi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Więc brak kolorów w grze - pomoże tylko transfuzja ? - potrzebna apteczka i gracz z odpowiednią grupą krwi, tak ?

I skąd problemy z krwią ? Nie walczyłem z zombie, nie jadłem zgniłych rzeczy :<

Więc brak kolorów w grze - pomoże tylko transfuzja ? - tak

potrzebna apteczka i gracz z odpowiednią grupą krwi, tak ? - tak

I skąd problemy z krwią ? - nie wiem, może nie jadłeś, piłeś, może ktoś Cie postrzelił, byłeś "sick" chory. Nie znam dayz SA do konca, i co na co ma wpływ ;] ostatnio bolał mnie brzuch, zjadłem węglowe tabletki, zachorowałem pobiegałem tak z godzine i nagle napis sick zniknął :) THIS IS ALFAAAAAAAAAAAAA 8-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wszystko ci namieszali, łącznie ze Skoffim.

Po 2: w przeciwieństwie do tego co napisał Skoffi, transfuzja nie jest jedyną opcją. Opcje masz trzy:

- Najeść i napić się do syta aby uruchomić mechanizm regeneracji (jak to zrobić to dosyć obszerny temat więc podaję link:

)

Ooo z tym jedzeniem do syta nie wiedziałem, więc wybacz za błąd :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
o dzięki, a jeszcze pytanie o wodę - mam pustą butelkę(manierkę zresztą też) i stoję przy studni - nijak nie mogę jej napełnić

Bierzesz butelkę/manierkę do reki nakierowujesz postać na studnie, scrollem myszy ustawiasz fill water i masz już wodę na 100% ;)

Pamiętaj tylko ze butelka/manierka nie może być zepsuta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi