Skocz do zawartości
Volter

PYTANIA I PROBLEMY DOTYCZą„CE SERWERA

Rekomendowane odpowiedzi

Man taki problem:

Posiadam dwa komputery, dwa konta steam i dwie gry dayz. Na jednym komputerze mogę się zalogować na serwer z obu kont natomiast na drugim kompie tylko z jednego. W pierwszej chwili pomyślałem ze to wina guid-a, ale po ponownym dodaniu przez adminów mojego guid-a nic się nie zmieniło. Nadal z jednego kompa nie idzie się zalogować na serwer (jedno konto działa a drugie nie)natomiast na drugim kompie chadza oba konta pez problemu.

Jakieś rady i pomysły zanim usune i pobiorę jeszcze raz grę? Proszę o pomoc.

Ps. Wcześniej oba konta chodziły poprawnie na obu komputerach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam mam problem z wbiciem się na serwer zrobiłem wszystko co było napisane przy rejestracji a jak się loguje na serwer przez stronę to wyskakuje mi komunikat ze zostałem wyrzucony z powodu imienia (invalid name) próbowałem zmieniać nazwę w game tracker lite i nic to nie daje????

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest jakiś prostszy sposób na wejście na serwer? Od dwudziestu minut refreshuje i próbuje znaleźć jedno wolne miejsce, zdarzy się, że ktoś wyjdzie raz na jakiś czas, ale nawet wtedy nie zdąże wbić, bo znowu serwer jest pełny. To jest już irytujące.

@edit

W końcu udało mi się wbić, by dowiedzieć się, że mój GUID jest niezarejestrowany. A robiłem to pare miesięcy temu. Pięknie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rzeczy czasami sie bugują i sa podwojnie i jak sie jedno podniesie i wezmie do plecaka a potem ruszy to na ziemi to z plecaka znika ._.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy to jest błąd ale gdy wywali Cie z serwera, a Ty akurat siedzisz w jadacym samochodzie to od razu masz "deda" ... tak chyba nie powinno byc moim zdaniem. Mam ostatnio problem z netem (jakies mikro-rozlaczenia) i wywala mnie batleye. Nie raz juz padlem gdy jechalem autem... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam, mam takie pytanko chciałbym z bratem pograć razem ale nie mogę. dostęp do neta mamy przez ten sam router i gdy jeden z nas gra drugi nie może się połączyć lub w ogóle nie może znaleźć serwera. możecie mi to jakoś wytłumaczyć lub pomóc żebyśmy mogli grać razem na tym samym serwerze z góry dziękuje

pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Volter ten temat podpiąłem w Pomocy bo faktycznie też kilka razy widziałem takie pytania.

Chociaż to podpięcie pewnie i tak nie za wiele pomoże ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzięki za odpowiedz szukałem ale nie mogłem znaleźć dlatego napisałem uznałem że będzie szybciej ale zanim dostałem jaką kolwiek odpowiedź znalazłem ale bardzo dziękuję że daliście namiary gdzie mam szukać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Próbowałem grać na Waszym serwerze, niestety mam niemiłosierne lagi. Każde podniesienie itemu, otworzenie drzwi to co najmniej sekunda czekania, gdy strzelam pocisk dociera do celu z dużym opóźnieniem, gracze teleportują mi się na oczach lub przenikają przez ściany. Wprawdzie mam internet tylko 7mb/s ale na publicznych serwerach zapełnionych na full nie mam tego problemu. Wczoraj około północy było ok ale to był jedyny raz gdy tak było. ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@SQrczybyk sporo osób tak ma, mi też kilka osób mówiło że na publikach nie mają lagów nawet przy pełnym serwerze a na dayz.pl tak  :(

Może to wina Fragnetu? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Dodaj nową pozycję...