Skocz do zawartości
volcik12

Spotted: Czarnoruś

Rekomendowane odpowiedzi

Owszem na jednej akcji z veresnika przezylem tylko ja ale odbieglem troszke dalej przygotowalem sie do kolejnego ataku i wtedy kazdy z nas sie pozbierał symboliczna akcja z opona :*** a potem jeden z waszych opowoadal mi na ts o tej akcji chcac do nas dolaczyc żenuA.

Ja bym nie spamiętał tylu szczegółów z każdej akcji xD Kto od nas chciał do was dołączyć ? XDDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozdrawiamy trzech ocalałych ze Starego Soboru koło godzinki 01:30 powiem wam że jak wpadłem między was to mi się ciepło zrobiło ;) Ale na nasze szczęście wynik 3:0.

Dobranoc :D

post-24585-0-21685800-1451959161_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapytam tak z ciekawości kogo to dzisiaj o 2 w nocy z 4 stycznia na 5 zabiłem na militarce w vyborze w Camo? Chłopaki jakbyście dali spokój nie strzelali jeszcze na pałe na zewnątrz to nikt by nie zginął a tak kolega z rakiem poniósł niechybną śmierć. Ja od was nawet nic nie chciałem ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozdrowienia dla dwóch panów z Pulkova, MaxUnited i Fox. Dzięki za rewolwer, ale przy zmianie broni od tak wsiąkł mi w teksture :( Na szczęście znalazłem drugi i paru gości dziś padło od waszej amunicji, tak jakby wasz dar. Dzięki!  B)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie daje mi spokoju sytuacja, którą dzisiaj napotkaliśmy:

przy drodze stary sobor - kabanino, 2 łady, jedna kompletna, druga bez kół. koło tej kompletnej ciało, w inventory auta akm na fullu + magi.

oba auta bez paliwa... 

może ten trup z pod auta to przeczyta i rzuci światło na to co tam się stało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapytam tak z ciekawości kogo to dzisiaj o 2 w nocy z 4 stycznia na 5 zabiłem na militarce w vyborze w Camo? Chłopaki jakbyście dali spokój nie strzelali jeszcze na pałe na zewnątrz to nikt by nie zginął a tak kolega z rakiem poniósł niechybną śmierć. Ja od was nawet nic nie chciałem ;p

Na klanach sie zalisz ze klany zle itd ze cie zabijaja w 5 ale jak ty kogos zabijesz to jest super kocham tą hipokryzje cebulek pozdrawiam. Wybacz kolego to do kolegi nizej gowniane dayz mobile

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie daje mi spokoju sytuacja, którą dzisiaj napotkaliśmy:

przy drodze stary sobor - kabanino, 2 łady, jedna kompletna, druga bez kół. koło tej kompletnej ciało, w inventory auta akm na fullu + magi.

oba auta bez paliwa... 

może ten trup z pod auta to przeczyta i rzuci światło na to co tam się stało.

Jeszcze był Fal :) i plecak hunterski na drodze - ruined

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na klanach sie zalisz ze klany zle itd ze cie zabijaja w 5 ale jak ty kogos zabijesz to jest super kocham tą hipokryzje cebulek pozdrawiam. Wybacz kolego to do kolegi nizej gowniane dayz mobile

Pozwólcie wszyscy, że tu się zatrzymam dosłownie na minutkę. Nie mam pojęcia do kogo mógłbyś pisać - Kappa - jednakże pozwól mi, Cię uświadomię w pewnej kwestii. Od kooperacji w dziesięciu graczy masz zasrane casuale w cs:go. Nie psuj gry niewinnym survivorom kampiąc z siedmioma kolegami i obstawiając wszystkie wejścia w jednej wiosce, nie musisz się mścić w internecie na ludziach, którzy nie mieli wpływu na twoje przeżycia w prawdziwym świecie. Grzecznie mówiąc, Twój sposób na przeżywanie apokalipsy w DayZ jest grzecznie mówiąc nie w porządku. Jeżeli w ten sposób bawisz się wybornie mordując wszystkich, których napotkasz wraz z czterema kolegami zachodząc dwóch gości za plecami, którzy są pod ostrzałem pięciu Twoich snajperów to masz najprościej podsumowując nierówno pod kopułą. Sok z cebuli wypływa akurat z Ciebie, bo nie dośc, że Twoja argumentacja jest niespójna i pełna jadu to do tego nie rozumiesz podstawowej kwestii. 3v2 = spoko, 10v2 = ...dokończ sobie sam. Skończyłem z Tobą rozmowę.

END OF TOPIC.

Kontynuujcie. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Redmanzki idąc twoim tokiem myślenia do gry w pojedynkę są gry "single player". DayZ to gra SURWIWALOWA a łatwiej jest przeżyć w grupie.

Zorganizowane grupy/klany nie "kampią" na całe wioski czy miasta, tylko na konkretne miejsca jak na przykład budynki militarne.

Jeśli przychodzisz sam do takich miejsc gdzie inni gracze przychodzą po broń, amunicję i inny sprzęt typowo wojskowy (który służy im do zabijania innych graczy) to musisz liczyć się z ryzykiem  <_<

Twoje oburzenie że zabiła cię "dziesięcioosobowa" grupa jest co najmniej nie poważne. To tak jakby sarna oburzała się że zagryzła ją wataha wilków  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozdro dla panów z fabryki na vyborze kampiliście na moich kumpli ale zauważyłem was 2 metry przede mną przy śmieciach jako bambik nie mogłem nic zrobić ale kumpel ubił 2 z was w tokarkach zabrałem fala z 4 pestkami i zrobiłem plecki koledze z svd :D

Dzięki za dobry loot :*

Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spoko :) Cebula cebulą. Jak każdy też cebulą jestem ;p 
Zależy jaki dzień, każdy może ponarzekać grać jak chce what ever 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serdeczne pozdrowienia dla 4(teraz już 2 :))ludzi którzy ok. godzinie 2330 odwiedzili namioty(tez przy zielono). Mogliście nie strzelać, my z kolegą staramy grać friendly mogło się obejść bez strat a tak straciłem swojego AK47 :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja pozdrawiam 4 nieznajomych którzy około 22 siedzieli sobie w bunkrze na namiotach na NWA. Tyle mówili o załatwieniu sprawy przez dyplomacje a podczas rozmów zabili mojego kolegę. Dzięki wielkie za wasze AKM'y i parę innych pierdół :)

Podobno to nagrywaliście ? Czekam na filmik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znaleźliśmy taki mały obóz koło Prigirodek, namiot wyglądał znajomo bo taki sam zniknął z Pułkowa, więc odstawiliśmy go na miejsce  B)

Offroad poszedł na złom  :P  Będąc w Pułkowie trafiliśmy na ofiarę morderstwa w jednym z budynków  :o

0537d2e9ba0d3.jpg

cd8f3ec1df1b8.jpg

8f37d01f8a33f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pozdrowienia dla kolegi z pasa sosnowy który dzisiaj około 10:00 spóźnił sie na helke 5 min i nie dostał SVD :D strzelaj celniej ^^

to było twoje auto na murku?

to ty padłeś na zielono od MP5?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozdrawiamy Pana, z obozu koło hmmm koło mogilewki(??) Zalogowałeś się i zginąłeś ale dzięki za łupy i pojazdy :):) Dość ładny duży obóz, ale na drugi raz nie rozstawiałbym tych namiotów cywilnych bo widać je z kilometra :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozdrowienia dla ekipy z namiotów NWAF, którzy po restarcie dziś po godzinie 24 wpadli polootować :). Dzięki za wymianę ognia i trochę rozrywki przed snem. Na drugi raz flankując snajpera nie wybiegajcie na środek pola ^^.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi