Skocz do zawartości
volcik12

Spotted: Czarnoruś

Rekomendowane odpowiedzi

Twierdzisz ze nasz gamestyle jest chu*owy.

Wybacz ze strzelamy do 3/4 osob kolgo

Po 1 wkraczasz na military base wiec powinienes sie z tym liczyc ze strzela sie do wszystkiego co soe rusza

Po 2 w innych miejscach nie strzelamy do nie uzbrojonych osob

Po 3 jesli ci sie nie podoba to zmien gre na single player

Po 4 myslisz ze twoj gamestyle jest lepszy ? Im friendly im friendly a gdy tylko przyjdzie okazja kulka w plecy ?

Pozdrawiam i nie zalcie sie ze ktos was zabija.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TO KTORY DZIS SMARUJE OHHH MOJE GOLą„BECZKI

//zdjęcie usunięte. To nie jest facebook! - Volter

POZDRAWIAM SKONCZYÅEM SWÓJ UDZIAÅ W TEJ KONWERSACJI  :lol:  :lol:  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i co kolego dorwales moje zdjecie prywatne i sie tym szczycisz ? Wybacz ale nie mam kompleksow co do siebie a korzystanie z moich zdjec i udostepnianie ich na forum

Jest karalne wiec pozdrawiam frytko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i co kolego dorwales moje zdjecie prywatne i sie tym szczycisz ? Wybacz ale nie mam kompleksow co do siebie a korzystanie z moich zdjec i udostepnianie ich na forum

Jest karalne wiec pozdrawiam frytko

Sam je wstawiłeś do internetu geniuszu  :D

Facebook to strona ogólnodostępna, dodam że zdjęcia tam widzą inni poza tobą. Mam nadzieje że pomogłem :)

Kliknij lubię to obok posta aby podziękować! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekaw jestem dlaczego z taką "doświadczoną" ekipą nie wybierzecie się obstawiać NWAF, zamiast tego siedzicie w nędznym zielono, gdzie przebiegają głównie bambole z repeaterami i coltami w gun holsterach. kappa.png

Powtórzę poraz kolejny - chujowy gamestyle.  :D  :D  :D

Ciekaw jestem dlaczego ci tak przeszkadza że siedzimy w Zielono?

Jak pójdziemy na NWA to następny "obrońca uciśnionych, biednych bezbronnych bambików" zrobi gównoburzę że złe, niedobre ESS ma"chujowy gamestyle" bo kampi na NWA. Chcesz się nas pozbyć z Zelenogorska to przyjdź, pokaż swój "PROstyle"  :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekaw jestem dlaczego ci tak przeszkadza że siedzimy w Zielono?

Jak pójdziemy na NWA to następny "obrońca uciśnionych, biednych bezbronnych bambików" zrobi gównoburzę że złe, niedobre ESS ma"chujowy gamestyle" bo kampi na NWA. Chcesz się nas pozbyć z Zelenogorska to przyjdź, pokaż swój "PROstyle"  :D

Ale kampienie jest chujowe z zasady. Wystarczy ruszyć dupę, pobiegać po mapie a nie kampić na jednej wiosce non stop.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale kampienie jest chujowe z zasady. Wystarczy ruszyć dupę, pobiegać po mapie a nie kampić na jednej wiosce non stop.

Pokaż mi proszę gdzie są spisane te "zasady", bo zawsze myślałem że DayZ jest sanbox'em czyli grą bez żadnych ustalonych zasad  <_<

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Facebook to strona ogólnodostępna, dodam że zdjęcia tam widzą inni poza tobą. Mam nadzieje że pomogłem :)

Tyle ze troche malo masz pojecia geniuszu bo korzystanie z wizerunku bez zgody autora nie jest legalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tyle ze troche malo masz pojecia geniuszu bo korzystanie z wizerunku bez zgody autora nie jest legalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale ty sam swój wizerunek upubliczniłeś wstawiąć swoje foto na fb xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A pozatym jakie to odwAzne tak sb w dupe wchodIcie ze musicie szulac moich zdjec w internecie i. Udostepniac je na forum kto tu jest dzieckiem zenada. To smarujcie sie dalej wkoncu juz wieczor redmanzki juz czeka na ciebie bbackbone wkoncu dzis twoja kolej muaaa golabeczki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A pozatym jakie to odwAzne tak sb w dupe wchodIcie ze musicie szulac moich zdjec w internecie i. Udostepniac je na forum kto tu jest dzieckiem zenada. To smarujcie sie dalej wkoncu juz wieczor redmanzki juz czeka na ciebie bbackbone wkoncu dzis twoja kolej muaaa golabeczki

Zastanawiałem się ile masz lat, bo twój styl pisania wydał mi się lekko "niedorosły". Wchodząc na twój fb nie zawiodłem się. 

No hard feelings, życzę powodzenia w życiu dorosłym, choć może być trudno bo:

W tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem 

:DDDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skończcie te swoje wypociny bo od jutra będziecie się kłucić na tsie bo na forum nie popiszecie. Trzeci raz nie będę powtarzał.

Oj nie spinaj już, wydziel temat i dalej sobie popiszemy, sorki za zaśmiecenie ;) Ew nowy założę ok?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To macie PW raczej nikt nie jest zainteresowany tą jakże ciekawą dyskusją :)

Ta jeszcze kolejny temat potrzebny ;)

Najlepiej wszyscy po lekcjach spotkajcie się za górką za Zieleno i sobie gadajcie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej wszyscy po lekcjach spotkajcie się za górką za Zieleno i sobie gadajcie.

Podejrzewam iż byłby problem, bo ja pracuję na dwie zmiany, a on ma szkołę z samego rana. 

PS. Spadam grać, peace!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

redmanzki i bbackbone prezentujecie najniższy poziom wypowiedzi jaki widziałem na tym forum od czasu pewnego ALLADIN'a, po prostu oczy mi krwawią jak czytam wasze komentarze. Coś mi się wydaje że z takim podejściem też skończycie jak ALLADIN  :lol:

PS. redmanzki nie dało ci do myślenia że admin usunął wcześniejsze zdjęcie tylko wklejasz następne? 

Już widzę Volter'a oczami wyobraźni  :D

742923-ban.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi