Skocz do zawartości
George

Survival Games George

Rekomendowane odpowiedzi

Na bierząco śledzę Twój kanał. Naprawdę świetnie Tobie wychodzi nagrywanie dayz i próba interakcji z graczami a nie tylko strzelanie na oślep.

Witam, dokladnie mam 35 lat :)

Po głosie i sposobie mówiena właśnie obstawiałem tak koło 30 :) ja mam 27, moze kiedyś się gdzieś tam spotkamy na serwerze ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na bierząco śledzę Twój kanał. Naprawdę świetnie Tobie wychodzi nagrywanie dayz i próba interakcji z graczami a nie tylko strzelanie na oślep.

Po głosie i sposobie mówiena właśnie obstawiałem tak koło 30 :) ja mam 27, moze kiedyś się gdzieś tam spotkamy na serwerze ;)

dzięki! :) dokładnie tak właśnie myślę, że strzelanie to nie wszystko ... planuję też jakieś spotkanie na serwerze ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo podoba mi się Twoje podejście do gry. Widać, że w miastach sam sugerujesz graczom, że jesteś przyjaźnie nastawiony, a Twoje spotkania z nim są nadzwyczaj skuteczne, w aspekcie uniknięcia strzelaniny :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo podoba mi się Twoje podejście do gry. Widać, że w miastach sam sugerujesz graczom, że jesteś przyjaźnie nastawiony, a Twoje spotkania z nim są nadzwyczaj skuteczne, w aspekcie uniknięcia strzelaniny :).

Dziękuję za komentarz. Staram sie wprowadzić do gry własnie swój własny klimat, tak by stworzyć film i tym samym serię odcinków z życia w świecie zombie. Wciąż pracuje nad nowymi odcinkami. Pomyślności na szlaku, pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie byłoby na Ciebie wpaść, albo też, jak wprowadzą presistance, założyć wspólny obóz. Myślę, że byłbyś doskonały negocjatorem. Kiedyś, myślałem nad obozem/klanem, który opierałby się na werbowaniu towarzyszy, tylko in game. Przypadkowych ludzi zrzeszać w grupie, nastawionej całkowicie przyjacielsko i broniącej tylko swojej osady i interesów :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grasz tylko na #2 póki co?

gram na 1 i 2 tylko szkoda ze 2 zamykają i mam nadzieje ze na jedynce zrobią cykl dnia i nocy, Może nasze drogi sie kiedys spotkają. Ogólnie szukam własnie ludzi którzy jak ja prowadzą takie swoje zycie w Dayz. Ludzi zaangażowanych i po prostu lubiących taką rozgrywkę 

pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naprawdę się zastanawiam, czemu twoja reputacje po takim czasie jest jaka jest!?

Droga społeczność, własnie tak powinna gra w DayZ wyglądać!

Twoje projekty są nie samowite! (aż chce się DayZ znów odpalić)

Zachęcam KAÅ»DEGO do obejrzenia 

Ps. czekamy na więcej  ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Naprawdę się zastanawiam, czemu twoja reputacje po takim czasie jest jaka jest!?

Droga społeczność, własnie tak powinna gra w DayZ wyglądać!

Twoje projekty są nie samowite! (aż chce się DayZ znów odpalić)

Zachęcam KAÅ»DEGO do obejrzenia 

Ps. czekamy na więcej  ;)

Bardzo dziękuję! nie ukrywam, że aż mnie zatkało po takiej pozytywnej opinii. Cały czas pracuje nad kolejnymi odcinkami by po prostu podzielić się z innymi takimi swoimi wizjami historii farmera :) Jeszcze raz wielkie dzięki pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Åšwietne , zawsze czekałem aż ktoś w końcu zacznie tworzyć takie filmiki z DayZ :)

Wspaniale oddajesz klimat gry .

Chciałbym żeby mi gra chodziła jak Tobie xD plus co to za muzyka w 13 minucie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Åšwietne , zawsze czekałem aż ktoś w końcu zacznie tworzyć takie filmiki z DayZ :)

Wspaniale oddajesz klimat gry .

Chciałbym żeby mi gra chodziła jak Tobie xD plus co to za muzyka w 13 minucie?

Witam dzięki :) a muzykę używam od partnera jest to ORCHESTRAL TEXTURES dead man walking ale nie mogę poza partnerem znaleźć by przesłać Tobie link pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi