Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja teraz troche "poplyne" , ale mi sie marzy, kreator twarzy, skanuje wasza twarz i macie wlasna, niepowtarzalna postac. Wtedy byloby widac faktycznie kto jest kobieta, a kto mezczyzna :D . I zarosty u facetow ! <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chupa bardzo zły pomysł... Znając życie Devil zeskanowałby przyrodzenie i tak latał z "głową" po Chernorusi xD

Przecież Chuckapaprze by nie przeszkadzało, sama napisał, że...

I zarosty u facetow ! <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i taki wielki pytong by latał po electro :x

No ale takiego w sam przedziałek strzelić... sztuka warta Zajcewa :)

Wracając do tematu polygonu, Devil09 bardziej obeznany w "bebechach" DayZ więc szkoda, bo wolę +30 niż -30 FPS, Ale już pomysł Chuckapapry mi się podoba- strzelasz gościa: "Brad Pitt, po co wyłaził z tego czołgu?", albo "Doda... w realu wyglądasz lepiej" :D, na pewno było by to urozmaiceniem jeśli chodzi o "wybór" modelowania postaci.

Inna beczka- pojazdy; na pewno są w planach dalsze rozwoje w tej dziedzinie. Wiecie może czy pojawią się jakieś jednostki pływające (są wyspy, może i łódką dałoby się?), quady, albo... no nie wiem, rower? ten ostatni jest cichy i można byłoby trochę szybciej niż biegiem się przemieszczać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

:v Ja tam prowadzę HMVV i off roady w dayZ :v 

Było wspomniane przez developerów że na razie skupiają się na V3S by dopracować idealnie mechanike. A później dodanie nowych zabawek na 4 ( a może i 2) kołach to nie będzie problem.

Ja poproszę crossa 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam Rock Rider'a, odpowiednik crossa (albo odwrotnie), więc może być:)

Co do kamerek... jak ja bym się Wam pokazał, to nikt by ze mną do metra w Warszawie nie wsiadł :) takim paskudny :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hahah wielki pytong po electro :D

a co do pomysłów to kazdy jest dobry.. ja bym na pewno sprobował jakaś kopalnie lub groty porobic. albo mozliwosc.

nie rozumiem w sumie pytan.. dlaczego tak malo zombie jest w miastach i wioskach skoro tam ludzie zyli.. (pomijam odpowiedzi techniczne.. w przyszlosci bedziecie srac zombiakami).

Ale tak zastanówmy sie.. co prawda nie jest powdany powod apocalispy.. ale raczej nie oczekuje ze pewnego dnia kazdy wstal zombiakiem.. domyslam sie ze zaczelo sie to jakos w stylu moze TWD czy WWZ. czyli ludzie zwyczajnie spierdolili czym dalej przed zombie.. a tylko 50 chorych durni biega tam obecnie i twierdzi ze to super miejsce na zycie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hahah wielki pytong po electro :D

a co do pomysłów to kazdy jest dobry.. ja bym na pewno sprobował jakaś kopalnie lub groty porobic. albo mozliwosc.

nie rozumiem w sumie pytan.. dlaczego tak malo zombie jest w miastach i wioskach skoro tam ludzie zyli.. (pomijam odpowiedzi techniczne.. w przyszlosci bedziecie srac zombiakami).

Ale tak zastanówmy sie.. co prawda nie jest powdany powod apocalispy.. ale raczej nie oczekuje ze pewnego dnia kazdy wstal zombiakiem.. domyslam sie ze zaczelo sie to jakos w stylu moze TWD czy WWZ. czyli ludzie zwyczajnie spierdolili czym dalej przed zombie.. a tylko 50 chorych durni biega tam obecnie i twierdzi ze to super miejsce na zycie :D

Idealne do założenia rodziny :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No kanały by się przydały, klimat a'la METRO :) byle kilka różnych wejść/wyjść było, bo pokolenie Battlefielda będzie sępić przy jednym, czy drugim wejściu. Albo jakieś bunkry na środku mapy dodać, takie oddalone od siebie o 400-500 metrów, dwa poziomy i połączone tunelem z kilkoma odgałęzieniami, np. na skłąd amunicji, magazyn zapasów i mały punkt medyczny.

Co do kamerek i skanu twarzy :D hahaha :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Optymalizacja i raz jeszcze optymalizacja. Dodatkowo mogli by rozbudować zachodnia część mapy. Strefy skażone, że bez maski p-gaz nie można by było wejść, trzeba by też mieć sprawne filtry w masce. Bossowie w strategicznych miejscach. Ze mag z AK by nie był wystarczający na niego. Zrobienie prowizoryczne tratwy aby można.bylo się przedostać na wyspy lub tez wyciosanie wioseł do łódki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Optymalizacja i raz jeszcze optymalizacja. Dodatkowo mogli by rozbudować zachodnia część mapy. Strefy skażone, że bez maski p-gaz nie można by było wejść, trzeba by też mieć sprawne filtry w masce. Bossowie w strategicznych miejscach. Ze mag z AK by nie był wystarczający na niego. Zrobienie prowizoryczne tratwy aby można.bylo się przedostać na wyspy lub tez wyciosanie wioseł do łódki

Bossowie? skąd Ty sie urwałes? :D ta gra ma dać poza istnieniem zombie jak najwiecej realizmu.. a Ty super zombie wymyslasz:D

z maskami ejszcze spoko..

wiosła są. Nie wiem czy wiesz :)

od łódek itp wolalbym zdecydowanie bardziej możliwość wchodzenia na drzewa lub robienia własnie na nich schronień

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś tu miewa wspomnienia z dzieciństwa jak sie po drzewach skakało hehe

Przeczytałem o tym bossie to przypomnial mi sie Wolfenstein, ten pierwszy!

Ja mam jeden pomysl. Brak możliwości wysiadania z samochodu podczas jazdy! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi