Skocz do zawartości
Damarenek

ARK: Survival Evolved

Rekomendowane odpowiedzi

Gra ARK: Survival Evolved , która już niedługo ukaże się zarówno na komputery PC, jak i na konsole najnowszej generacji, czyli Xbox One i PlayStation 4, będzie oferować zetknięcie ze światem dinozaurów. Gracz otrzyma możliwość zarówno samotnego, jak i drużynowego przemierzania wyspy, na której to będzie musiał zmierzyć się z niezliczonymi gatunkami dinozaurów i po prostu przetrwać. Niektóre gatunki mogą nam służyć jako środki transportu - o ile oczywiście uprzednio uda się nam je złapać, a potem dosiąść.
ss_2fd997a2f7151cb2187043a1f41589cc6a9eb
ss_329a9ef9eb749ca230f25e6e702adb58d122f
ss_27385c4c8db5781b11b8d99deabbb4f18ee41
ss_01cbef83fe28d64ee5a3d39a86043fb1e49ab

Trailer

Polska strona fanowska: playark.pl
Więcej infomacji znajdziecie na STEAM, early acces już 2 czerwca.

Dodam jeszcze ze to gra ala Rust tylko z dinozaurami i z tego co mi wiadomo znacznie bardziej rozbudowana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i na silniku darmowego unreal engine, bodajże 4 :)

Zastanawiam się nad nią od dobrego miesiąca

twierdzisz ze "darmowy" silnik Unreal Engine jest zły ? Zerknij na screeny ... zreszta o ile dobrze pamietam to ten silnik jest darmowy ale tylko przy niekomercyjnych projektach.

Polecam zerknac na trailer który pojawił sie jakis tydzień temu (link powyzej), według twórców wszystko co pokazano na filmiku jest juz dostepne, alpha testy ruszaja w tym tygodniu :P (podania mozna skladac na oficjalnej stronie)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

twierdzisz ze "darmowy" silnik Unreal Engine jest zły ? 

Nie wiem jakim logicznym sposobem to wydedukowałeś z mojego postu :D

UE jest dobrym silnikiem, wysoka optymalizacja- w końcu projekt UE jest budowany od przeszło 16 lat. Nie raz mówiłem ludziom 'gdyby dayz było na silniku podobnym do choćby ue albo ce" (oby dwa są dostępne do niekomercyjnego korzystania. Licencja nie jest 'aż' taka droga jeżeli liczylibyśmy się z takim tytułem jak DayZ.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Damarenek

Prosiłbym cię o podesłanie twojego konta steam. W moim przypadku ten tytuł jest absolutnym "must have". W związku z tym poszukuje ludzi do gry. Na pewno na moim kanale youtube pojawi się jakiś materiał związany z tym tytułem, a zapewne wiesz, że gra samemu, to nie gra. Potrzeba interakcji ;)

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W dayz samochód chowało się w krzakach, a tu dinozaur liście zje i ktoś nam transport łatwo buchnie :)

Ciekawe ile skóry trzeba będzie nazbierać i kto im takie wielkie siodło i uprząż na takiego "brontozaura" zrobi. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W dayz samochód chowało się w krzakach, a tu dinozaur liście zje i ktoś nam transport łatwo buchnie :)

Ciekawe ile skóry trzeba będzie nazbierać i kto im takie wielkie siodło i uprząż na takiego "brontozaura" zrobi. :D

Z tego co wiem, mamy zdobywać podczas gry odblokowywać technologie przyszłości, kto wie, może będziemy mieli coś w stylu ogromnej maszyny do szycia :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co wiem, mamy zdobywać podczas gry odblokowywać technologie przyszłości, kto wie, może będziemy mieli coś w stylu ogromnej maszyny do szycia :P

zgadza sie, mozesz np na T-Rexie zamontowac miniguna :D

własciwie to nie buchnie ... dinozaury oswajasz i sa lojalne tylko tobie, mozesz rozkazac mu np likwidacje intruzów i obrone twojej bazy np. podczas twojej nie obecnosci.

Prosiłbym cię o podesłanie twojego konta steam. W moim przypadku ten tytuł jest absolutnym "must have". W związku z tym poszukuje ludzi do gry. Na pewno na moim kanale youtube pojawi się jakiś materiał związany z tym tytułem, a zapewne wiesz, że gra samemu, to nie gra. 

oj wiem w szczegolnosci ta gra wymaga dobrej ekipy bo innaczej mozna skonczyc jako niewolnik jakiegos gracza (mozna porywac graczy i np stosowac ich jako fabryke "nawozu" ... nie zartuje to słowa twórców  ... lub dostawy swiezej krwi, a jesli sie juz wyeksploatujesz to mogą cie ugotowac i zjesc ..., kolejna gra ktora pokazuje ze bardziej nalezy obawiac sie ludzi niz potworow - dinozaurów)

Moja konto na steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198064257988/

Najlepiej regularnie zerkaj na polskie forum fanowskie jak sie rozwinie to z pewnoscia latwo bedzie znalezc kompanów do wspolnej gry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tytuł wygląda ciekawie, ktoś wie coś odnośnie ceny? 

20-25$ za wersje early access (dostepna 2 czerwca na steam), to beda najdluzsze 2 tygodnie w moim zyciu :D ( tak wiem jestem nolifem :P)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi