Skocz do zawartości
Polish English

Polish English - Z Dziennika Survivora

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, witajcie!

Pomyślałem, że może i Wam spodobają się niektóre z tych filmów. Jest ich tylko 10 i oglądając od początku można śledzić jak zaczęła się moja przygoda z DayZ Standalone. Ja zamieszczam jednak odcinek #7 z tego względu, że wtedy nastąpiła mała zmiana w sposobie narracji oraz we mnie jako Graczu DayZ.

Ten ma dość słabą jakość wideo, reszta względnie w porządku. Miłego oglądania!

https://www.youtube.com/watch?v=0Q56fGn4nWk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie się ogląda tak zmontowany materiał z kilku perspektyw, niczym jak film, widać sporo pracy w to włożyłeś. Pozdrawiam.

Dziękuję za miłe słowa! Nie przeczę, było z tym trochę roboty, ale najwięcej było śmiechu podczas akcji ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajne były te stare odcinki w wczesnej wersji dayz, Odcinek "Poradnik pierwszej pomocy" itp. Kooperacja z "młodym" kupa smiechu. :) .

Taak, co jakiś czas powracam do nich żeby przypomnieć sobie co tak bardzo uwielbiałem w DayZ... Ten "wczesnowersjowy" klimat, poznawanie przez naszą nieopierzoną ekipę "Rasputin Kvass" świata tej niesamowitej gry, która stawała się... no cóż... coraz mniej niesamowita i klimatyczna :( . Mam ogromną nadzieję, że wraz z patchem 0.60 DayZ przypomni nam czym ta gra była lub po części czym powinna się stawać. Dziękuje za komentarz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi