Skocz do zawartości
Tomir

Ekipa 18+ Troche o nas

Rekomendowane odpowiedzi

Chwile gramy na dayz.pl więc warto napisać o nas parę słów. Jakaś część Was zapewne kojarzy Tag 18+, zapewne źle się on Wam kojarzy -co zrobić. Nie interesuje nas RP, nie interesuje nas Wasza sytuacja. Naszym celem jest przetrwanie a zrealizować to możemy tylko i wyłącznie przez dużą ilość fragów. Jeśli wchodzisz do miasta i widzisz sterte martwych ciał to pewnie jesteśmy w okolicy.
Bądź ostrożny ;)
Tak, jesteśmy bandytami i dobrze nam z tym

Zapraszamy na kanał YT gdzie możesz obejrzeć naszą gre.
https://www.youtube.com/user/2012Aga/videos

Conan, Endrju, Lightmen, Sciobelo,  Niron, Smp, Tomi,
Jaras, Furiat
, Mejker, Morgan, Markiz, , Suchy,  Alek, DeSneju,
 Siberian, , Dzejson, Orzech, Bonku, Czarnokrew, Garvet,
 Węgiel,  AsGhost,  Ruki,  Tomaszet,  Kruk,  Przemo

Pozdrawiamy Ciepło

18+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odnośnie wielu zapytań dotyczących dołączenia do nas ,nie nie prowadzimy rekrutacji.Nie wiem czy można nazwać nas klanem lecz grupa ludzi którzy  tworzą ta ekipę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i proszę jak miło jest na DayZ.pl :D pewne grono osób utworzyło grupę bandycką, a inne utworzyło Miasteczko handlowe. I nie mówie tu o 3-4 osobach w obydwu grupach, ale nastu w każdej z nich. I niech ktoś jeszcze raz napisze, że na naszym serwerze nudno i ubogo... ;)

Pozdrowienia dla bandziorów 18+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musimy sie kiedys ustawic na mala wymiane ognia :)

Rozmowy już są prowadzone o naszym planowanym ataku na wasze miasto handlowe :),pewnie na dniach zostanie podana data oraz godzina:p.Wiec Swiss wymiana ognia na pewno będzie hehe :))

Pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi osobiscie udalo sie poznac paru chlopakow na ts z +18 i bardzo mi sie podoba ten Clan i chlopaki tez spoko ;) przynajmniej jakas flaszka poleciala na evencie bylo super pozdrawiam Tyr@nt PL

Oby więcej takich libacji :P,trzeba się ustawić na kolejna hehe :)

To mówisz Tomi że ekipa zakmnięta  ;) 

ja chyba musze sie do Graży przejść i wspomnieć coś o "Oli"  B)

Dla ciebie zawsze otwarta :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie że jakieś hejty, po prostu piszę bo miałem, przyjemność niedawno postrzelać się z członkami waszej grupy :)

Tak a niby kiedy ?,jak poklepujesz bajere to precyzuj wypowiedzi.Twierdzisz ze sporo nas ginie wiec wyjaśnij kiedy i gdzie ?.Od przeszło tygodnia nie robiliśmy żadnego pvp na PL a ty wyskakujesz tutaj z jakimis malo rzeczowymi wypowiedziami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi