Skocz do zawartości
Volter

Escape from Tarkov - escapefromtarkov.com.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy wszystkich na Naszą świeżą stronę poświęconą grze Escape from Tarkov. Gra w najbliższym czasie będzie dostępna w wersji close beta. Zapisy na oficjalnej stronie wciąż trwają!

https://www.youtube.com/watch?v=a70_QmnjhCU

Link do strony i forum: http://escapefromtarkov.com.pl
Link do FanPage: https://www.facebook.com/Escape-From-Tarkov-Polska-426889480854181

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taa i im droższą wersję się kupi tym więcej profitów (pay to win). Nawet więcej miejsca w ekwipunku można kupić przed premierą. Gra wygląda niesamowicie ale wydaję mi się, że gówno z tego będzie. Obym się mylił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dlamnie opcja P2W jest debilna i gra straci wiele przez to w oczach wielu graczy, co do samej gry i rozgrywki calkiemciekawy tytul sie zapowiada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak w każdej grze, im lepszy preorder tym masz więcej dodatków, itp itd. Nie w przypadku DayZ. Osobiście polecam tez grę The Division, zapowiada się rewelacyjnie, osobiście moim zdaniem jeżeli te 2 gry wyjdą, to DayZ przy nich, to jeden wielki crap. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale w jaki sposob mozesz postawic kolo siebie Dayz i Tom Clancy's? To sie wogle niema do siebie w zadnej kategorii, jesli zaczniemy porownywac dayz do tytulow takich jak
Far Cry Primal
Mirror Edge
Black Ops 3 
Tom Clancy's Wildland
Czy do innych tytulow ktore sie pojawia tego roku to dayz przynich bedzie wygladac jak Pac-man.

Porownujmy do siebie gry ktore faktycznie jakos do siebie sa podobne...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio pojawił sie artykuł w którym 1 z twórców mówi ze w grze będa mikropłatnosci, mnie osobiscie to sie nie podoba ale coz twórcy na czyms musza zarobić ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem szczęśliwym posiadaczem preoderu i nie ważne czy p2w czy p2p czy inne sraki maki to i tak muszę zagrać i na własne oczy zobaczyć tą grę! :) Zapowiada się rewelacyjnie. Tak wiem! DayZ też się tak zapowiadało, ale zaryzykować trzeba :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi