Skocz do zawartości
vilku

Arma3 Mod Altis-Life -Moje filmy.

Rekomendowane odpowiedzi

d29fd9b506588ef30623ea9711372f90.jpg

Cześć ludziska 

To my Ludzie Mohameda.

Tym razem czarny kot przebiegł naszemu gangowi drogę. Nieudana akcja z ataku na kilku typów. Ale kogoś tam zabiliśmy także mogło być gorzej hue hue W rolach głównych Hansik, Apple, Astarot, Ghostuu i ja czyli Vilku.

Zapraszam do oglądania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pieniądze szczęścia nie dają, ale bycie rebeliantem już tak. A to nie są tanie rzeczy. Gdy Hajs w gangu się zgadza to se kupie rebelke a co -dzięki Dominiś, niech Bóg w dzieciach ci wynagrodzi. Na moim filmiku znajduje się także akcja zestrzelenia naszej helki -pilot Ghostuu oberwał kilka kul, ja niestety byłem z nim na pokładzie.

Zapraszam do obejrzenia.

https://www.youtube.com/watch?v=V5xF_ML8zDw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Arma3 Dirty Life Polska - Nerwowy pacjent chirurga CurrenQ 

Nie oszukujmy się, rabowanie stacji benzynowych nie jest intratnym sposobem na zdobycie gotówki, trzeba poszukać innego zajęcia. Nasz nowo wcielony do gangu brat krwi CurrenQ zna sposób na szybkie choć nielegalne zdobycie szmalu od graczy na serwerze. Legenda głosi, że CurrenQ nie rozstaje się ze swoim skalpelem. Poznajemy również jego mroczny sekret. Od tej pory nasz gang jest jeszcze straszniejszy niż wcześniej.

Zapraszam

https://www.youtube.com/watch?v=ztPCmdl2VcY

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi