Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jest mi bardzo przykro że muszę założyć ów temat. Każdy z nas wie że w "safe zonie" zwanym potocznie Factorią występuje tak zwana mityczna frakcja MILICJANTÓWktórzy posiadają dziwne i niezrozumiałe wręcz dla mnie moce. Mogą bez żadnej kary ZATRZYMYWAą† czy też WIą„ZAą† I SKUWAą† obywateli a nawet ZABIJAą† ICH NA TERENIE DO TEGO NIE PRZEZNACZONYM.

Mam na dowód film bo podczas gry zazwyczaj nagrywamy. Tym razem nagrywał mój brat który poszedł zapalić a całe zdarzenie działo się przed nim więc wszystko ładnie jest na kamerze uwidocznione.

Sprawa wygląda tak że owi "Milicjanci" są podobno strażnikami galaktyki i takie tam, tym razem było nieco inaczej. Razem z bratem podeszliśmy do "WOZÓW MILICYJNYCH" czyli sedana, jeepa i autobusu. Spojrzałem że w sedanie nie ma akumulatora a w autobusie jest akumulator do sedana. Przełożyłem go. Wtem podeszło do mnie 3 MILICJANTÓW i otoczywszy mnie, poprosili grzecznie o oddanie skradzionego przeze mnie akumulatora. Trzykrotnie próbowałem im wytłumaczyć że go nie mam i jest w sedanie a gdy podszedłem do niego by go wyciągnąć, z przykrością stwierdziłem że ZOSTAÅEM SKUTY. Zacząłem się wyrywać i MILICJA napomniała mnie bym tego nie robił. Troszeczkę ich za to zbluzgałem...tylko troszeczkę. Udało mi się uwolnić. Nie mówię o tym że mieli wycelowaną w mój łeb broń ZA PRZEÅOÅ»ENIE AKUMULATORA W JEGO ODPOWIEDNIE MIEJSCE. Przestraszyłem się i uciekłem. Wtem wyświetlił się napis "you are dead". 

Taka to historia. Zostałem zabity przez milicjanta nie wiem w zasadzie którego, chciałbym żeby admin to sprawdził i by ten ktoś dożył swojej kary bo jak dla mnie to niczym nie różni się od zwykłego zabójstwa. To wszystko za nic. W razie jakichkolwiek wątpliwości na poście wstawię później link do filmiku. Uwaga. Słownictwo +18

Chciałbym także aby ta mityczna frakcja została zgrabnie opisana jak i ich prawa i przywileje. By już więcej nie dochodziło do sytuacji w której dziele się całym swoim lootem chcąc nie chcąc z całym safe zonem.

Jedyny użytkownik którego udało się sprawdzić puls to [MO]sHaDe

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym także aby ta mityczna frakcja została zgrabnie opisana jak i ich prawa i przywileje

Przecież jest regulamin to może byś najpierw przeczytał.

http://www.dayz.pl/forum/index.php?/topic/29776-factory-regulamin-zasady/

Ps: jak cię milicja/policja skuje i próbujesz ucieczki to chyba możesz się spodziewać ołowiu lecącego w twoją stronę ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Michaelplier powtórzę to już chyba po raz czwarty po co ty się z nimi kłócisz?

I tak wyjdzie że to Ty jesteś "menda społeczna" i należała Ci się kara  B)

Co Ty myślisz że "im" się nie nudzi? nic się nie dzieje to trzeba coś zrobić  :lol:

Kocham ich za to  :wub:

Poczytaj sobie jak to Panowie milicjanci zarzekali się że to nasza wina i że mają dowody w postaci nagrania :D i temat do zamknięcia bandyci nadal bezkarni  :ph34r:

http://www.dayz.pl/forum/index.php?/topic/30165-zosta%C5%82em-zabity-przez-bandyt%C3%B3w-w-pulkovie-nadal-bezkarni/?hl=%2Bzosta%C5%82em+%2Bzabity+%2Bprzez

A tu masz cytat jednego z nich kilka dni temu  :lol:

@Sithman

Nikomu nic nie wciskamy i nie będziemy mówić ludziom co chcą usłyszeć tylko przekazujemy im prawdę i fakty. Tamta sprawa z Twoją "egzekucją" była tak jasna i prosta, że nie potrzebny był żaden filmik z resztą temat już dawno zamknięty. Nie zmuszaj mnie bym znowu szedł po popcorn bo już mnie brzuch od tego boli  ;)

I za chwile znów mniej rozgarnięta część użytkowników zacznie wysyłać swoje obrazki z popcornem ponieważ chcą Ci pokazać że mają wyje*ane na to co napiszesz (Ja to tak odbieram) i możesz pisać i pisać i temat do zamknięcia jak zwykle ^^

Zbieraj się od nowa i olej takie miejsca...

Z nimi nie wygrasz :rolleyes:  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prosiłem byś nie uciekał, nie usłuchałeś, nawet nie wyjaśniłeś sprawy, tylko od samego początku krzyczałeś mniej więcej to: "Kim ty kurde jesteś?"

Sprawę byśmy wyjaśnili spokojnie gdybyś nie zaczął uciekać. Zresztą nie czytałeś regulaminu, który jest ogólnie dostępny, także dziękuję bardzo.Mam nadzieję, że na przyszłość zawitasz do Faktorii po uprzednim przeczytaniu regulaminu to unikniemy sytuacji takich jak ta, moim zdaniem całkowicie niepotrzebnych.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...