Skocz do zawartości
Ostry69

Przepraszam adminów ! Prośba o unban !

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : Ostry 

Ban od kogo .: Niestety pamięć krótka , nie znałem admina dotąd i nicku nie pamiętam .

Powód : "Nie dotrzymanie umowy"  :lol:

Witam zdarzyła sie rzecz której do tej pory nie rozumiem .

Pewnego dnia w dayz biegliśmy z kolegą przez chernogórsk . Nagle zorientowaliśmy się że z wielkich silosów strzela snajper , my tak jak każdy zmysł gracza podpowiedział nam, zabijmy go . Rzecz w tym ze mieliśmy po dwa naboje , powiedzieliśmy spróbujmy sił :) . Wbiegliśmy na ostatnie piętro , po czym myśleliśmy nad kolejnym krokiem czyli , jak zabić snajpera . A że Dayz opiera sie na robieniu ludzi za przeproszeniem w chuja rozmawialiśmy z typem który był na górze . 

-Prosiłem go czy moge wejść .

-Odparł na to , że moge ale jeśli go zabije dostane bana.

Z kolegą pomyśleliśmy że to jakiś kolejny niedorozwinięty gracz który da sie zabić w plecy. Weszliśmy na górę po czym nie zastanawialiśmy sie nad niczym , zagadaliśmy go . Powiedział że jego ekipa zaraz przyjdzie że radzi nam uciekać bo nas zabiją . My kiedy zauważyliśmy że sie odwrócił , odliczyliśmy od 3 sek , i z zimną krwią go zabiliśmy . Ekwipunkiem sie nie nacieszyłem długo , mimo że sie składał tylko z broni Blaze (snajperki ) . Po 5 min dostałem bana permanentnego z opisem ( Za nie dotrzymanie umowy ) . W pierwszym momencie konałem ze śmiechu , a po 10 min stwierdziłem no halo ale jak ja sobie teraz pogram przecież DAYZ .PL to mój ulubiony serwer. No i zaczęła sie walka na teamspeaku . Myślę że ja zachowałem się nie stosownie używając jakimś stopniu bardzo dobrych argumentów które jak najbardziej pokazywały że powód bana jest nie adekwatny do takiego zdarzenia . Brnąłbym dalej w politykę tego tematu ale niestety nie mam sił . Może Admini się kierują zasadą równi i równiejsi , może powinni to zmienić , co z tym zrobią to tylko ich sprawa . Ja proszę o unbana i jeśli zgrzeszyłem to proszę o rozgrzeszenie . I następnym razem jak ktoś mi powie wejdz ja cie nie zabije to nie będę wchodził tylko ściągnę go z daleka . Albo zostawię w spokoju , to tyle . Ps . Straciłem mnóstwo czasu , żeby pierdolić się z taką błachą sprawą , by móc sobie pograć . Przepraszam Ostry .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Któryś admin wypierał sie nie dawno na shoutboxie że nigdy nie dawali banów za zabicie ich. :) ciekawe jak sprawa sie rozwinie :)

Sam się zastanawiam , nie mam sił już nawet bluzgać a czasem myślę że to mi w życiu wychodzi najlepiej .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słyszałem o twoim banie. Napisałem nawet ciekawy temat o tym że admini mają drugi serwer ze wspólną bazą jak oficjany serwer i na nim trzymają loot a po śmierci tylko się tam prze logowują  i biorą sobie co im się podoba, tak jak to zrobił sanchez po tym jak go zabiłeś. Napisałem również o tym jak to admini banują za zabicie, temat został usunięty bo te śmieci nigdy się do niczego nie przyznają a nasz kochany tyruś przeprowadził śledztwo w którym wyszło że to ty napisałeś ten temat który ja założyłem i na koniec krokiet napisał  ze dostajesz perma i że pisałeś z 3 rożnych kont itp itd. Kryminalne zagadki dayz.pl, to banda umysłowo nie do rozwiniętych ludzi i wszystkie swoje osądy opierają na jakiś wyssanych z palca poszlakach. Pisałem tym detektywom że ostry pewnie nawet nie wie że taki temat istnieje ale oni i tak swoje. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli nie zrobiłeś nic niedozwolonego i nie złamałeś regulaminu to admin może Cię co najwyżej w d***e pocałować każdy jest równy jako gracz i banowanie za takie coś powinien z automatu stracić tego admina. W DayZ zasada jest prosta "Nie ufaj nikomu" przejechał się to ma za swoje. Admini to też gracze więc nie widzę powodu dlaczego on miałby stać ponad innymi. Oczywiście jeżeli było tak jak mówisz. :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli nie zrobiłeś nic niedozwolonego i nie złamałeś regulaminu to admin może Cię co najwyżej w d***e pocałować każdy jest równy jako gracz i banowanie za takie coś powinien z automatu stracić tego admina. W DayZ zasada jest prosta "Nie ufaj nikomu" przejechał się to ma za swoje. Admini to też gracze więc nie widzę powodu dlaczego on miałby stać ponad innymi. Oczywiście jeżeli było tak jak mówisz. :]

Ale przecież ten admin mowa tu o adminie Sanchez przyznał się do tego że zbanował ostrego i tu nie ma nawet co ukrywać bo osobiście napisał że go zbanował bo nie dotrzymał umowy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słyszałem o twoim banie. Napisałem nawet ciekawy temat o tym że admini mają drugi serwer ze wspólną bazą jak oficjany serwer i na nim trzymają loot a po śmierci tylko się tam prze logowują  i biorą sobie co im się podoba, tak jak to zrobił sanchez po tym jak go zabiłeś. Napisałem również o tym jak to admini banują za zabicie, temat został usunięty bo te śmieci nigdy się do niczego nie przyznają a nasz kochany tyruś przeprowadził śledztwo w którym wyszło że to ty napisałeś ten temat który ja założyłem i na koniec krokiet napisał  ze dostajesz perma i że pisałeś z 3 rożnych kont itp itd. Kryminalne zagadki dayz.pl, to banda umysłowo nie do rozwiniętych ludzi i wszystkie swoje osądy opierają na jakiś wyssanych z palca poszlakach. Pisałem tym detektywom że ostry pewnie nawet nie wie że taki temat istnieje ale oni i tak swoje. Pozdro

To wszystko wyjaśnia , bo wyjechałem na tydzień do austrii , i nie byłem zbanowany na ts . A dziś wchodzę i jestem na wszystkim :) A jak wchodzę na serwer inny to ban jest za coś innego znaczy niema powodu tylko że wystawił go krogniew :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to za takie coś gość powinien dostać w pusty cymbał za to że nadużywa uprawnień związanych z posiadaniem admina i z automatu go stracić. W ogóle nie rozumiem tego kiedy gość się do tego przyznał to nawet nie powinno być tego tematu. Gość traci admina i dostaje kopa, a autor tematu unbana. I swoją drogą nazwa tematu jest ch***wa :) Nie ma za co przepraszać tylko wymagać żeby każdy był równy a nie rzucał banami jak i kiedy się takiemu adminkowi za dychę podoba. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Sadistic

"Jeżeli nie zrobiłeś nic niedozwolonego i nie złamałeś regulaminu to admin może Cię co najwyżej w d***e pocałować każdy jest równy jako gracz i banowanie za takie coś powinien z automatu stracić tego admina." Hah, to nie tu :P Ostatnio ktoś dostał bana od Krogniewa i chciał się dowiedzieć za co ale dostał tylko odpowiedź, cytuję z pamięci : "Jestem właścicielem serwera i mogę robić co mi się podoba. Regulamin jest tylko dla graczy aby się do niego stosowali" W sumie racja, to jego sprawa ale to pokazuje że admini stawiają się na piedestał. I jeszcze ta sprawa z Sanchezem i Ostrym :P

Drugim dosyć smiesznym faktem jest to, że po tym jak Ostry został zbanowany to kilku adminów uznało to za słuszne. Gdy dyskusja w usuniętym temacie się rozwineła, Krogniew stwierdził że ban był niesprawiedliwy i zdjął lub chciał go zdjąć (już nie pamiętam) mimo ich zasady, że bana może zdjąć tylko osoba która go nałożyła. Po tym Tyrant przeprowadził śledztwo w którego wyniku okazało się że wszystkie osoby które pisały o drugim serwie administracji to Ostry z 3 kont i została zbanowana cała jego ekipa. Krogniew zwieńczył sprawę, uznając, że ban jednak zostaje.

@Sadistic Lepiej nie używaj wulgarnych słów w swoich postach, bo odpowiednie osoby szybko wyłączą Ci pisanie na forum :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cóż domyślam się, że mogę za do wyłapać bana i jestem tego świadom, ale nie potrafię zdzierżyć czegoś takiego. Skoro ktoś coś stworzył to powinien być za to odpowiedzialny i nie dawać "większych" praw osobom, których IQ można porównać do IQ ameby. Głupi ludzie nigdy nie będą potrafili korzystać mądrze z przywilejów które im się dało bo są po prostu głupi. W każdym bądź razie ja nie mam zamiaru prowadzić tu wojny czy cokolwiek podobnego po prostu chciałbym i oczekiwałbym tego, że osoba która nadużywa właśnie tych przywilejów zostanie pozbawiona admina i ujmijmy to "wysłana na banicję" bo sypie banami kiedy chce tylko za to że został potraktowany jak każdy inny normalny gracz. Jeżeli masz już masz tego admina to korzystaj w ważnych sprawach, a nie za takie żałosne rzeczy. 

@Kapustnik Staram się nie używać wulgaryzmów, ale jak mam styczność z czystym objawem głupoty to ciężko czasami ich nie użyć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W każdym bądź razie ja nie mam zamiaru prowadzić tu wojny czy cokolwiek podobnego po prostu chciałbym i oczekiwałbym tego, że osoba która nadużywa właśnie tych przywilejów zostanie pozbawiona admina i ujmijmy to "wysłana na banicję" bo sypie banami kiedy chce tylko za to że został potraktowany jak każdy inny normalny gracz. Jeżeli masz już masz tego admina to korzystaj w ważnych sprawach, a nie za takie żałosne rzeczy. 

Myślę podobnie jak Ty, tylko wiesz...póki admin płaci na serwer nic mu nie zrobią. Gdy nie zapłaci to zostaje usuwany. Dlatego już kilku adminów straciło swoją funkcję, lub zostali zdegradowani do moderatora lub admina TS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę, że panowie admini coraz bardziej dostosowują regulamin pod siebie :angry: Sam czytając temat magika dałem się nabrać administracji, że to ostry pisze z kilku kont. Administracja powinna mieć w swoich szeregach ludzi uczciwych i mimo wszystko obiektywnych. Widocznie się myliłem co do "naszej administracji" bo coraz więcej dziwnych rzeczy wychodzi. Dziwne, że do tej pory nikt z administracji czy prędzej z MILICJI nie pierdyknął tu posta na pół strony :)

Edit. Chyba trzeba sie przenieść na inny polski serwer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No cóż po raz kolejny przewija się wątek z pochopnymi lub niesprawiedliwymi BAN'ami  -_-

Schemat zawsze jest ten sam, gdy gracz zostaje uznany za winnego to "nie ma litości, znałeś regulamin, Ban zostaje", ale gdy sprawę jakimś cudem udaje się odkręcić (niemożliwe!!!! admin nie miał racji???!!! ) to są teksty typu "admini to też ludzie, każdy może się pomylić".

Ostry69 pierwszego bana dostałeś nie słusznie a dający go admin zachował się skandalicznie, za co powinien zostać ukarany, niestety regulamin dayz.pl nie przewiduje kar dla adminów, tylko kary dla "plebsu".

Drugiego dostałeś za multikonto na forum, rozmawiałeś z dającym go adminem? przedstawił ci dowody na podstawie których go dał?

Wisienką na torcie jest usunięcie twojego tematu o "tajnym serwerze", pomimo że miał tydzień, za to na forum nadal są stare jak świat tematy z 2012 roku  <_< (nie wspomnę już że nikt z administracji nie potwierdził ani nie zaprzeczył istnieniu drugiego serwera, domagali się tylko dowodów jak by to był proces sądowy :huh: ).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No cóż po raz kolejny przewija się wątek z pochopnymi lub niesprawiedliwymi BAN'ami  -_-

Schemat zawsze jest ten sam, gdy gracz zostaje uznany za winnego to "nie ma litości, znałeś regulamin, Ban zostaje", ale gdy sprawę jakimś cudem udaje się odkręcić (niemożliwe!!!! admin nie miał racji???!!! ) to są teksty typu "admini to też ludzie, każdy może się pomylić".

Ostry69 pierwszego bana dostałeś nie słusznie a dający go admin zachował się skandalicznie, za co powinien zostać ukarany, niestety regulamin dayz.pl nie przewiduje kar dla adminów, tylko kary dla "plebsu".

Drugiego dostałeś za multikonto na forum, rozmawiałeś z dającym go adminem? przedstawił ci dowody na podstawie których go dał?

Wisienką na torcie jest usunięcie twojego tematu o "tajnym serwerze", pomimo że miał tydzień, za to na forum nadal są stare jak świat tematy z 2012 roku  <_< (nie wspomnę już że nikt z administracji nie potwierdził ani nie zaprzeczył istnieniu drugiego serwera, domagali się tylko dowodów jak by to był proces sądowy :huh: ).

Pominąłeś jeden fakt ja nic nie pisałem , byłem cały tydzień w Austrii i dziś sie zorientowałem że bana permanentnego mam również na tsie wiec mogę sie najwyżej co. podrapać po jajkach :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tutaj też mieli czas zbanować mi inne konto jak napisałem kilka słów, ale żeby napisać trzy słowa wyjaśnień do ostrego to już zabrakło honoru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W dniu dzisiejszym odbyła się rozmowa z graczem Ostry69.

Po dokładnym zapoznaniu się z faktami gracz Ostry69 zostaje odbanowany. Admin który swoim zachowaniem przekroczył kompetencje i zachował się niezgodnie z zasadami jakie panują na naszym serwerze został surowo  ukarany za swoje przewinienie (zdjęcie praw administratorskich).

Jako Administracja postaramy się nie dopuścić do takich sytuacji w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...