Skocz do zawartości
Ostry69

Przepraszam adminów ! Prośba o unban !

Rekomendowane odpowiedzi

I to mi się podoba :) Zero pieprzenia na forum a konkretne działanie. BIG LIKE FOR YOU!

Ostry jesteś dalej w [9DO]?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i skończy się w końcu ta gunwoburza :) . Ale tak na przyszłość, ludzie nie spamcie tematami bo tylko to utrudni administracji rozpatrzenie sprawy. Napiszcie albo poproście kolegę ,że chcecie normalnie porozmawiać najlepiej w obecności 2 lub więcej adminów żeby nie było spiny, że coś było powiedziane etc. Po to jest ich tu tylu ,żeby nie było stronniczości i można było rozwiązać sprawę w ludzi sposób. I tak ode mnie dobrze ,że się wyjaśniło :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę podobnie jak Ty, tylko wiesz...póki admin płaci na serwer nic mu nie zrobią. Gdy nie zapłaci to zostaje usuwany. Dlatego już kilku adminów straciło swoją funkcję, lub zostali zdegradowani do moderatora lub admina TS.

Jak by to powiedział mój dziadek " W dupie byłeś, gówno widziałeś" - i tutaj adekwatnie tutaj pasuje to. 

Nie wiecie co się dzieje za kulisami, sami dokładacie sobie teorii i się pompujecie wzajemnie.

Mnie ogólnie dobijają ludzie którzy zakładają masę tematów o pochodnych aspektach- tylko po to by wyrzucić wszystko na łama forum oczekując oklasków publiczności i dorzucania do pieca.

I co, jaki jest Wasz motyw takiego działania? Å»e paru ludzi przyklaszcze bo też piją do Nas, pomimo tego nadal tu są i dalej grają?

Potem wchodzą randomy, czytają ów tematy i odrzucacie ich od tego by rejestrować swoje guid'y.

Po co srać na swoim podwórku?

Jest prosty system działania. ( z resztą opisany w regulaminie :) )

1. dostajesz banana

2. szukasz admina który ów banana nałożył, zagadujesz i: albo sytuacja się wyjaśnia albo nie.

2a. wyjaśniona- masz jakieś ale do tego?- idziesz do head admina.

2b. nie wyjaśniona- idziesz do head admina.

Mam taką propozycję, jeżeli ktoś ma zamiar znowu robić burdel na forum, ustawmy się na pw na forum i porozmawiajmy na ts'ie. 

Zawsze można ustawić się na piwo jak będę w Cebulandii :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Devil09 Cóż możesz to nazywać sraniem na własne podwórko jeżeli już chodzi o nowych graczy, ale mi się wydaje, że jeżeli ten nowy jak już mówisz, którego ten temat odrzuci w Twoim mniemaniu to jednak myślę że jeżeli widzi, że zasady, które panują na serwie obejmują każdego bez wyjątków (co potwierdzać powinien ten przypadek) to wydaje mi się, że bardziej będzie chciał grać tu gdzie w razie problemu albo zauważy, że ktoś coś odpierdziela (cheaty, glithcze) i wie że jeżeli gość to robi i zostanie za to ukarany bardziej pogłębi fakt, że będzie chciał tu zostać. Ale to tylko moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W dniu dzisiejszym odbyła się rozmowa z graczem Ostry69.

Po dokładnym zapoznaniu się z faktami gracz Ostry69 zostaje odbanowany. Admin który swoim zachowaniem przekroczył kompetencje i zachował się niezgodnie z zasadami jakie panują na naszym serwerze został surowo  ukarany za swoje przewinienie (zdjęcie praw administratorskich).

Jako Administracja postaramy się nie dopuścić do takich sytuacji w przyszłości.

Brawo Krogniew! w końcu wyszliście z tego kółka wzajemnej adoracji gdzie każdy każdemu broni dupę i zawsze zwykły użytkownik jest winny a admin to bóg. Może w końcu otworzycie się bardziej do graczy a nie tak jak jest teraz odgrodzicie się grubym murem i z wami nie ma nigdy rozmowy tylko są wasze argumenty i nic więcej. Jeszcze raz krogniew wielki plus 

@Debil09 

Jak masz zamiar wypisywać takie farmazony to weź puknij się młotkiem w łeb i zastanów czy warto, zrozum to że ja dobrze wiem jak to wszystko działa i jak wy do tej pory podchodziliście do takich spraw.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Devil09 Cóż możesz to nazywać sraniem na własne podwórko jeżeli już chodzi o nowych graczy, ale mi się wydaje, że jeżeli ten nowy jak już mówisz, którego ten temat odrzuci w Twoim mniemaniu to jednak myślę że jeżeli widzi, że zasady, które panują na serwie obejmują każdego bez wyjątków (co potwierdzać powinien ten przypadek) to wydaje mi się, że bardziej będzie chciał grać tu gdzie w razie problemu albo zauważy, że ktoś coś odpierdziela (cheaty, glithcze) i wie że jeżeli gość to robi i zostanie za to ukarany bardziej pogłębi fakt, że będzie chciał tu zostać. Ale to tylko moje zdanie.

nie złapiesz administrację na glitch'owaniu czy cheatowaniu.

@Debil09 

Jak masz zamiar wypisywać takie farmazony to weź puknij się młotkiem w łeb i zastanów czy warto, zrozum to że ja dobrze wiem jak to wszystko działa i jak wy do tej pory podchodziliście do takich spraw.

niczego dobrze nie rozumiesz, a szczególnie tego jak postępujemy. Nie widziałem Cię na żadnym spotkaniu administracji :)

Btw. dostajesz odemnie blokadę na konto, tym razem za obrazę jednego z adminów. 

Odpuść sobie i idź na puby, w innym wypadku zarzucę bana na mac a wtedy nie będziesz mógł nawet czytać forum jako anon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Devil09 Kurna gościu chyba się nie dogadaliśmy. Nie miałem na myśli samej administracji, a całą społeczność grająca na tym serwerze. Co do adminów to miałem na myśli to, że jeżeli taki delikwent przegina i za dużo sobie pozwala to są wyciągane wobec niego konsekwencje i nie stoi ponad innymi tylko ze względu na to, że posiada admina. A co do glitchowania i czitowania mówiłem o zwykłych graczach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I to mi się podoba :) Zero pieprzenia na forum a konkretne działanie. BIG LIKE FOR YOU!

Ostry jesteś dalej w [9DO]?

Nie jestem, gdyż oni już w dayz prawie nie grają , ale oficjalnie wyrzucony nie zostałem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Devil09 Kurna gościu chyba się nie dogadaliśmy. Nie miałem na myśli samej administracji, a całą społeczność grająca na tym serwerze. Co do adminów to miałem na myśli to, że jeżeli taki delikwent przegina i za dużo sobie pozwala to są wyciągane wobec niego konsekwencje i nie stoi ponad innymi tylko ze względu na to, że posiada admina. A co do glitchowania i czitowania mówiłem o zwykłych graczach. 

Nie załapałem kontekstu wypowiedzi w tym wypadku.

Na przyszłość, jeżeli ktoś ma problem z jakimś adminem- to po prostu zagadajcie do Head Admina- Krogniew, Volter, Maxim.

Każdy z Nas jest na bieżąco z informacjami, więc można poprosić któregoś z Nas o tym że ktoś szuka kontaktu z w/w osobami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja jeszcze dorzucę swoje trzy grosze do tematu.
Sytuacja sprzed dwóch tygodni, event PVP #3 Novaya Petrovka. Regulamin napisany, rzekomo każdy uczestnik miał się z nim zapoznać. W porządku. Godzina około 20, kilka minut do planowego rozpoczęcia eventu. Skurczybyk rozdaje opaski dla teamu bez czapek, ktoś trzyma broń - dostaje upomnienie, chowa ją (przypominam, że w reg. eventu było napisane jak byk "Zakaz trzymania broni do momentu rozpoczęcia eventu - nieprzestrzeganie ban na 2 tygodnie"). Tutaj kończy się dobra strona medalu, zaczynamy drugą.

Chwila po 20, przełożenie czasu rozpoczęcia eventu do 20:30. Pan Milicjant Antonio (czy jak mu tam) wyciąga broń. Kolega z mojej ekipy podchodzi, zwraca mu uwagę. Zaczyna się rzucanie mięsem. Podjuszany przez kolegów z milicji Pan (nie wiem czy  należy mu się duża litera ale uj tam) Antonio strzela prosto w pysk kolegi z ekipy "Bo zwrócił mu uwagę". Po rozmowie na TS Pan Antonio dostaje bana na miesiąc za nieprzestrzeganie regulaminu i cała ekipa która go podjuszała zarówno jak i on tracą prawa milicji - tak zapewnia administracja na TS. Event rozpoczęty.

Dzień po evencie.

Kolega Antonio gra na serwerze (tak dostał unbana z niewiadomego do dziś powodu), za to kumpel z ekipy dostaje PERMA. Powód? Byłeś w złym miejscu o niewłaściwym czasie :). Po rozmowie kolegi z szanowną administracją na TS dostał unbana, ale zarówno pan Antonio jak i ta dwójka nie poniosła żadnej kary :).

Wniosek?

Dupa dupę myje. Taka moja opinia o tym co się dzieje za kulisami i będę się tego trzymał. Sam byłem kickowany przez jakiegoś gimbusa z administracji "Bo go zabiłem i nie chciałem wejść na TS'a, gdyż miał zeza i nie trafił, i w jego mniemaniu miałem czity". Gratuluję! Później oczywiście na forum wyjaśniłem mu w ojczystym języku, że jest delikatnie mówiąc debilem. Odgrażał się permem, nie doczekałem się do dziś :).

Taką o to moją opinią mogę zakończyć swój wywód.

The End.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@StreeciarZ

Na nagraniu widać że trafiłem Ciebie trzy razy (w logach w ogólnie nie dostałeś), Ty strzeliłeś raz w trakcie sprintu nawet nie w moim kierunku i mnie zabiłeś. Podejrzenie że coś tutaj było nie tak, jest aż tak nie na miejscu? Prosiłem Ciebie kilka razy żebyś wszedł na TS (żeby zwyczajnie wyjaśnić sytuację), dałem Ci też czas na wejście - nie wchodziłeś. Coś jest nie tak... Napisałem że będzie kick jeśli nie wejdziesz, Ty nadal nie wchodziłeś - dostałeś kick, również z wiadomością że masz wejść na TS. Nadal Ciebie nie było (i CHYBA wróciłeś na serwer po czym znów dostałeś kick - ale nie jestem pewien czy były kolejne kicki a nie chcę zmieniać faktów). No i wtedy odezwałeś się na forum. Wstępnie nieco sobie wyjaśniliśmy. W późniejszym czasie administracja zrobiła dokładną analizę nagrania i uznaliśmy że cała ta sytuacja była spowodowana przez zwyczajnie bardzo duże desynchro.

"Odgrażał się permem, nie doczekałem się do dziś" - nie doczekałeś się perma do dziś... Coś w tym dziwnego jeśli nie było powodu do bana? Czy jednak czitowałeś i czekasz aż dostaniesz?

"Później oczywiście na forum wyjaśniłem mu w ojczystym języku, że jest delikatnie mówiąc debilem" - wymieniliśmy się wiadomościami na priv wyjaśniając sobie całą sytuację w miłej, pokojowej atmosferze, więc w ojczystym języku chciałbym zapytać się Ciebie o co Ci chodzi (?? O.o). Ale tutaj właśnie chyba przejdziemy do sedna sprawy. Bardziej debilne wydaje się Twoje zachowanie - kolejna osoba (która dodatkowo zmienia fakty pisząc w prowokacyjnym stylu) próbuje znów obrzucić gównem serwer/administrację.

"Dupa dupę myje. Taka moja opinia o tym co się dzieje za kulisami i będę się tego trzymał." - więcej nie komentuję. Tylko zapytam. Co daje: a) Tobie, B) społeczności serwera, pisanie takiego czegoś na forum jako kolejny prowokator?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...