Skocz do zawartości
Funshy

Rainbow Six Siege

Rekomendowane odpowiedzi

witaj ja jestem chętny ponieważ też poszukuję ludzi do wspólnej gry i też jestem świeży.Jestem ogranięty i jak coś mam 15 lat. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No od tamtego czasu to jednak trochę minęło i już coś tam gramy na większości map, które mamy w miarę ogarnięte. Możesz dodać na UPlay taki sam nick jak tutaj, ewentualnie na STEAM, bo tam częściej jestem, nick także taki sam, a na awatarze kurczak. U nas wiekowo 20 ja i znajomi 17, 27, 28.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No od tamtego czasu to jednak trochę minęło i już coś tam gramy na większości map, które mamy w miarę ogarnięte. Możesz dodać na UPlay taki sam nick jak tutaj, ewentualnie na STEAM, bo tam częściej jestem, nick także taki sam, a na awatarze kurczak. U nas wiekowo 20 ja i znajomi 17, 27, 28.chce 

chcę cię dodać ale na steam nikt taki jak ty nie wyskakuje a na uplay nie ma osoby o takim nicku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No od tamtego czasu to jednak trochę minęło i już coś tam gramy na większości map, które mamy w miarę ogarnięte. Możesz dodać na UPlay taki sam nick jak tutaj, ewentualnie na STEAM, bo tam częściej jestem, nick także taki sam, a na awatarze kurczak. U nas wiekowo 20 ja i znajomi 17, 27, 28.dobra dodałem

ok dodałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

grywam eslowo ale mogę pocarreować trochę Was, granie z srebrami ma swoje korzyści :D :D

HE_Devil09

nie no z jednej strony nie chcę być KEROWANYM czymś. Nie ma z tego satysfakcji a i tak nikogo nie zabiję wolał bym grać z kimś w podobnej dywizji jakiś silver czy coś  a jak na razie to brak chętnych choć granie samemu w tą grę nie jest nudne ale wolał bym 3 lub 2 randomy niż 4 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gram esle bo rankedy powyżej platyny 2 to walka z wallhackiem, esp'em, aimbotter, triggerbottem i co tam jeszcze nie używaja. Patch 4.0 który ma wejść wraz z nowym sezonem i prawdopodobnie z dlc- wniesie perm banany dla cheaterów i zmieniają całą politykę odnośnie ich. Wtedy Gra znowu będzie uczciwa.. 
A granie z srebrami na swoje plusy, zniszczyłem sobie statystyki przez kur. z aimbotem.

A grając w squadach z niższymi rangami, redukuje mnie do ich poziomu wyszukuwania rozgrywki, w skrócie mi ranga nie rośnie ale staty w/l k/d mogę sobie podreperować :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co do turniejów, w tym roku jak był IEM (intel extreme masters) w Katowicach, to jaka gra zaczynała imprezę? R6 i turniej europejski o puchar :)
Co miesiąc są turnieje eslowe, co pół roku jest okazja wejść do ligii światowej grając te turnieje. hajsy z wygranych są nawet poza ligą, więc dlaczego nie :)

No i rzecz jasna- masz stu procentową pewność że jeżeli ktoś się odważy tam 'odpalić' to ma dyscyplinarkę i raczej nie wróci w to środowisko. 

Nie twierdzę że wszyscy na platynach/ diaxach są odpaleni, znam wielu graczy którzy faktycznie mają takie dobre k/d ratio, z resztą można to łatwo po killcamach wyłapać czy coś ktoś odpalił. Poprzeglądajcie sobie judupy jak wyglądają pleje z różnymi cheatami, można wyłapać specyficzne sekwencje ruchów a potem 'overwatch' na camach :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gram esle bo rankedy powyżej platyny 2 to walka z wallhackiem, esp'em, aimbotter, triggerbottem i co tam jeszcze nie używaja. Patch 4.0 który ma wejść wraz z nowym sezonem i prawdopodobnie z dlc- wniesie perm banany dla cheaterów i zmieniają całą politykę odnośnie ich. Wtedy Gra znowu będzie uczciwa.. 

A granie z srebrami na swoje plusy, zniszczyłem sobie statystyki przez kur. z aimbotem.

A grając w squadach z niższymi rangami, redukuje mnie do ich poziomu wyszukuwania rozgrywki, w skrócie mi ranga nie rośnie ale staty w/l k/d mogę sobie podreperować :)

z jednej strony bardzo chciał bym mieć z kim grać w R6 ale to będzie jedno wielkie KEROWANIE no a ja bym wolał wbić tą wyższą rangę uczciwie więc wolał bym kogoś z silvera albo z golda oczywiście ogarniętego 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mogę grać pistoletem  xD

no dobra można spróbować najwyżej jeśli będziesz z tym pistoletem zbyt op to wtedy się pomyśli jaki masz nick uplay

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi