Skocz do zawartości
Tomir

Tom Clancy's The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Ja coś ;) widzialem filmiki i nie zamierzam kupić.

Jak ja lubie gry gdzie widać pasek życia, a my ładujemy headshoty i patrzymy jak ten pasek powoli się zmniejsza :)

Do tego jeszcze rozwiązania w stylu podstawowy pistolet z niekończącą się amunicją bo we wrogów trzeba będzie wpakowywać zylion naboi to pewnie i tak ci braknie w głównej broni to potem będziesz robił pif paf z magicznego pistolecika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niby zapowiadało się tak świetnie, miało być nawet konkurentem DayZ wg. niektórych, a wyszła zwyczajna strzelanina z otwartym światem, gdzie trzeba wpakować cały magazynek z karabinu żeby zabić przeciwnika. Na jakiś wyprzedażach spoko, ale na premierę średnio. I tak pewnie Ubisoft jak to Ubisoft nie pozwoli grać dzisiaj bezproblemowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pełno narzekań w sieci, głównie z powodu nieprzenikalności postaci graczy w safe zonach. Jakieś trolle blokują drzwi, dojścia do NPC, itd. i nie można z tym nic zrobić :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gralem, i jest oki. To jest rpg polączone ze strzelanką, i nie ma nieskonczonej amunicji :). Bez problemu znalazlem kompana do gry żeby zaliczyc misje poboczną, wiec chyba z tym nie będzie problemu. To takie moje wrażenia po 2h grania. Ciekaw jestem jak bedzie w strefach pvp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My z chlopkami gralismy juz na becie jednym przypadła do gustu drugim nie.Genralnie nie moza tego porównywać do dayz bo to całkiem dwa rozne swiaty:).Pare osob od nas kupilo ale traktujemy to bardziej jako odskocznie taka mala nic wiecej:).Grafika bajka tylko najgorsze w tym wszystkim to ladowanie w typa 3 magazynkow hehe.No ale coz kazda gra ma swoje plusy i minusy :).Moim zdaniem i tak Dayz nr 1 :),ta gra nie znudzila mi sie po 700 przeszlo godzinach a z ta sadze ze 100h maks 150 i walne w kąt heh :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupilem the division i zamierzam napieprzać jak zly. Ktoś jeszcze? I nie marudzcie, że meczy was strzelanie w kogos dluzej.. skoro to ma byc MMOPRG, a nie survival jak dayz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi