Skocz do zawartości
LoCo

Nadrobienie zaległości w grach

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zakupilem nowego kompa. jeszcze nie przyjechał, ale zastanawiam się jakie gry powinienem na pewno zaliczyć? Na razie Kupiłem The Division. Do tego chce zagrać na pewno w Wiedzmina 3 i Fallout 4.

Jakie tytuły są godne odwiedzenia? Horrory w stylu Amnesia odpadaja. Cała reszta gier raczej spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

generalnie jestem otwarty na rózne gry. rpg, strategie, fps, sportowe.. gry ktore maja wymagania wieksze niz Core 2 Duo 2,5 4gb ram i 512mb grafika (9600GT) Klasyke znam dobrze dość. GTA 5 oczywiscie tez.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No cóż...miałem podobny "problem" z pół roku temu, jak odnawiałem swoje pudło.

Wiem napewno, czego nie polecam. Jako fan survivali i świata postapo zakupiłem poza DayzSA i Armą III również Miscreated oraz H1Z1 (jeszcze jak był jedną grą więc mam teraz dwa H1Z1).

Nie polecam obu ostatnich tytuów, to kasa wg mnie wyrzucona w błoto. O ile Miscreated w mojej opinii miało by jeszcze jakiś potencjał to niestety jej twórcy najmniej przy niej robią i dla mnie to tytuł skazany na zapomnienie.

Wiem, że nie poleciłem żadnej gry ale mam nadzieję, że przynajmniej uchroniłem Cię przed wyrzucenie z 50 eurasów w błoto.

Poza wieśkiem, dayzsa, armą i Wot nie grywam w nic nowego, więc nie mogę polecić żadnego tytułu z tych nowszych, jednak widziałem kilka gameplayów z X-Com2 i coraz bardziej się zastanawiam nad tym tytułem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Krótko prosto i na temat Doom

Oczywiście dodam że gra jeszcze nie jest dostępna premiera odbędzie się w maju tego roku ale po oglądnięciu materiału stwierdzam że warto wydać te 170 zł dla mnie gra zapowiada się świetnie. Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro i fsy i rpgi to może i ich połączenie, czyli np Deus Ex Bunt Ludzkości (mówisz Loco, że z klasyką jesteś obeznany ;) to dwóch pierwszych nie proponuje, a o System Shock 2 to już nawet nie wspominam bo nie po to masz nową grafikę, żeby starocie odkurzać), Bioshocki (1, 2 i Infinite). Skoro forum DayZ i takie klimaty trochę post-apo i "survivalowe" to może jeszcze Rage i Borderlands 1/2 albo nowy Mad Max. Z 3rd person bijatyk to Batmany są fajne (ja grałem tylko w pierwszą część). Może trylogia Stalkera, też takie trochę rpg-fps chociaż już trochę starsze (jest do tego kupa modów fabularnych po polsku). Zwykłych szuterów typu Cod i BF to nie wymieniam bo o takich tytułach to wszyscy wiedzą.

Tylko w sumie to już wszystko takie paroletnie tytuły to nie wiem czy nie ograłeś. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dobrze tom3kb ze o mad maxie wspomniales. zapomnialem o tym tytule. Co do innej wypowiedzi. wlasnie boje sie tego, że wiesiek mnie pochlonie

Myślałem jeszcze o nowym tomb riderze. Stalkery zaliczone. Podoabaja mi sie ale w pewnym momencie mnie zaczynaja wkurzac. Obawiam sie o siebie jesli polącze wieska, gta, the division, dayz.

moze sie okazac ze mnie kobieta zostawi :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli lubisz FPS inne niż reszta to poleciłbym Rainbow Six Siege, ja planowałem zakup od dawna i ostatnio się zdecydowałem, na prawdę spoko gierka. 

Jak lubisz GTA to można też zagrać w Sleeping Dogs, teraz jest tania, a według mnie jest warta zakupu.

Dodatkowo możesz pograć w Battlefield 3/4 noi jakiegoś Assassin's Creed'a.

Z ciekawości jeśli to nie tajemnica, co za cudo złożyłeś :P ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze była jedna taka giera gta-podobna co przed premierą było dużo szumu, Watch Dogs ale później coś to szybko cicho się o niej zrobiło, więc nie wiem czy to był z dużej chmury mały deszcz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

core-i5-4690_0.jpg

Intel Core i5-4690 3,5 GHz 6MB cache s. 1150 Box. 1015,00 1  1015,00

ga-b85m-d3h-a_0.jpgGigabyte GA-B85M-D3H-A B85 s.1150. 265,00 1  265,00

spc-spartan-pro-he924_0.jpgSilentiumPC Spartan Pro HE924 V2. 89,00 1  89,00

hx316c9sr-8_0.jpgHyperX 8GB DDR3-1600 Non-ECC CL9 XMP Savage Series HX316C9SR/8. 159,00 1  159,00

gv-n960wf2oc-4gd_0.jpgGigabyte GF GTX 960 4GB 128Bit PCI-E GV-N960WF2OC-4GD. 945,00 1  945,00

dyskinssd0104_0.jpgKINGSTON DYSK SSD SV300S37A/240G 319,00 1  319,00

spc-vero-m1-600w_0.jpgSilentiumPC Vero M1 600W. 239,00 1  239,00

kw9-00129_0.jpgMicrosoft Windows 10 Home OEM 64-bit PL 1-pack. 435,00 1  435,00

tac-mc2v2_0.jpgTacens Mars Gaming MC2 V2 czarna. 119,00 1  119,00

Takie coś będę miał. Może bez szału dla nie których, ale na moje potrzeby wystarczające :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo podobne pudło złożyłem z pół roku temu i jedno mogę Ci powiedzieć. Maszyna daje rade na wysokich ustawieniach w każdym tytule do tej pory w full HD. Ale po tych kilku miesiącach złożyłbym jednak trochę inną....

W ogóle, jeżeli pozwolisz to jedna rada. System. Ja zakupiłem na alledrogo oryginalny Windows 7 za ok. 170 złotych po czym sobie go spokojnie zaktualizowałem do 10tki przez stronę microsofta. Zaoszczędzasz 250 złotych które możesz dołożyć np do procka.

Ja po tych kilku miesiącach użytkowania doszedłem do wniosku, że mogłem dołożyć te 2 stówki do płyty i stówkę do procka aby zbudować zestaw już na płycie obsługującej pamięci DDR4 z prockiem, który daje możliwość kręcenia do wartości powyżej 4 Ghz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie jestem az tak zagorzałym graczem (już nie), żeby miec takie parcie na kompa.. ja pogram w cos zajebistego, nowego, a pozniej i tak wróce do cs'a, baldurs gate 2 albo cos podobnego :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie jestem az tak zagorzałym graczem (już nie), żeby miec takie parcie na kompa.. ja pogram w cos zajebistego, nowego, a pozniej i tak wróce do cs'a, baldurs gate 2 albo cos podobnego :D

Tu nie chodzi o parcie na kompa, sam nie mam dużo czasu na siedzenie przed monitorem bo w moim wieku ma się obowiązku. Do 40tki brakuje mi jednej wiosny i mam w głębokim poważaniu jakieś hiper nowe setupy do gameplayu, i nie jaram się każdą nową grą która wychodzi na rynek (poza wieśkiem i survivalami ;)), swojego domowego PCta zmieniłem dopiero po 12 latach (zazwyczaj korzystałem z lapka), poprostu chciałem poradzić, abyś nie popełniał tego samego błędu, zestaw o ile jest dobry, to jest na dłuższą metę mniej opłacalny....i tyle.

PS btw - BaldursGate rządzi!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli lubisz Baldury, to oczywiście polecam Pillars of eternity z dodatkami, z pozostałych rpg serię Dark souls, Lords of Xulima, Divinity Original Sin, z postapo Wasteland 2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi