Skocz do zawartości
cezik38

Upgreade serwera :)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jako iż teraz nikt nie gra bo 0.60 in coming to bez obijania w bawełnę , mam propozycję aby następna odsłona serwera na nowej wersji była tylko i wyłącznie z pierwszej osoby . Skończy się bugowanie ścian gapienie się przez murki i zabawa w bieganie wkoło samochodu . Gra nabierze większego trudu i będzie dawała więcej fanu!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym powiedział raczej, że nie ma szans w polskich realiach.

Serwer 1os=śmierć serwera, niestety. Chociaż nie można nikomu zabronić próbować jak ma chęć :)

Można by się pokusić o takie coś jak się ma 2 serwery, że jeden z widokiem z 3 osoby, a drugi z pierwszej ale i tak stawiam złotówki przeciw orzechom, że po pierwszym hura optymiźmie serwer opustoszałby bardzo szybko.

Gram w dayz już 4 lata i przerabiałem to już parę razy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mając ok 900 godzin w dayz stwierdzam, że kamera 3 os powinna w ogóle być usunięta z gry. Daje ona po prostu niesprawiedliwą przewagę. Rozumiem jednak, że ludzie nie chcą grać z 1 os, bo nie mogą podziwiać swojej zaje@#$ postaci i lubią podglądać ludzi zza rogu/płotu albo skanować teren leżąc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mając ok 900 godzin w dayz stwierdzam, że kamera 3 os powinna w ogóle być usunięta z gry. Daje ona po prostu niesprawiedliwą przewagę. Rozumiem jednak, że ludzie nie chcą grać z 1 os, bo nie mogą podziwiać swojej zaje@#$ postaci i lubią podglądać ludzi zza rogu/płotu albo skanować teren leżąc.

Ja mam przegrane dość mało, bo nie mam zbytnio czasu, ale także bym skasował ten żałosny tryb z gry. Tylko dlatego, że buraki lubią oszukiwać... :( Ogólnie lepszy klimat jest z 1.os, ale ludzie nie umieją grać na tym trybie albo jest dla nich zbyt trudny, choć moim zdaniem jest ciekawszy i bardziej "straszny".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No na pewno nie jest tak łatwo, że możesz sobie obejrzeć z góry spory teren, podczas biegu rozglądać się na każdą możliwą stronę gdzie nie często coś umknie. Choć przyznam, że sam lubię grać z 3 os, ale z 1os klimat lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sam uwielbiam grać z pierwszej osoby Ale nie mam okazji nigdzie bo jestem z góry na przegranej pozycji jeśli gram na serwerze o dwóch trybach więc ja na miejscu adminów bym sprawę przemyślał i przynajmniej dał bym szansę pomysłowi bo gra stała by się o wiele ciekawsza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawda jest taka, że aktualnie jest tylko kilka serwerów z 1 os. na Åšwiecie, gdzie rzeczywiście jest sporo graczy, pozostałe kilkaset poszło do lamusa bo ludziom po prostu nie chce się grać, gdy nie mają wglądu na wszystko. Jedyne rozwiązanie by wszystkich uszczęśliwić to 2 serwery (1os i 3os) na Dayz.pl. Jak będzie tylko jeden serwer z 1 os. to tak jak wspomniał tom3kb Serwer 1os=śmierć serwera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Arnold/Cezik co do Twojego tematu, większość ludzi woli 3 os. kamerę. Mieliśmy już serwer 1 os., grało na nim od 5 do 7 graczy,  powiedz mi teraz gdzie jest sens ? tym bardziej, iż utrzymanie takiego serwera "leci" z naszych kieszeni, nie z Waszych .

pomysł fajny, ale jak na dzień dzisiejszy -  bez szans

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja ma ponad 2000 i gram z 3 osoby a skanuja buraki tyle ode mnie kazdy gra i wyciąga z tej gry przyjemnosc dla siebie.I nie płacze ze jest lepiej gorzej jest jak jest -co byscie powieszieli z początków tej gry?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsza osoba w polskim community jest naprawdę rzeczą która praktycznie nie ma prawa istnieć, w teorii jest dużo ludzi które chętnie by zagrały ale to jest tak, że na początku wszystko fajnie, serwer zapełniony a potem będą pustki jak za czasów gdzie serwer 1 osobowy stał. W granicach do 10 osób i nie ma komu grać bo za trudno, osobiście lubię pierwszą osobę, ale wątpię żeby udało się to osiągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście wolę serwery pierwszoosobowe, ale nie widzę powodu dla którego dayz.pl miałoby zmieniać kamerę na 1PP. Prawda jest taka, że serwery 1 PP są znacznie bardziej wymagające, potrzebujesz porządnie ogarniać teren, jak grasz w teamie to potrzebujesz lepszej organizacji, serwer 1 PP wybacza mniej. Ogólnie jest trudniej. Osoby które chcą 1 PP już pewnie i tak grają na którymś z zagranicznych dużych serwerów tego typu. Jeśli chcesz dobry serwer 1 PP to wal PW, bo publicznie "reklamować" nie będę (jeszcze mi Volter bana zasadzi :P )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

grając w pierwszej osobie osobiscie odczuwam wieksza adrenaline, Niestety raczej mały procent graczy preferuje ten typ rozgrywki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

haha :D ile tutaj jest różnych prawd

Każdy jak widać ma swoją prawdę, osobiste przemyślenia mmm jak słodko.

Te i te są spoko, a ludzie tak jęczący o tym 1PP niech przypomną sobie ze Dayz standalone to pochodna Army gdzie tak jak tutaj mamy pierwsza i trzecią osobę. Nie ma co płakać, szkoda życia na to lepiej niech uśmiech pojawi się na waszych twarzach :) głowa do góry. Nie idźcie w stronę dostałem palec to wezmę jeszcze całą rękę.

Buziaki wariaty :* :*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamiętając, że Dayz to pochodna Army pragnę zaznaczyć, że w Armie tez można grać tylko z 1 osoby :) (co osobiście czynię, grając np. koth`a tylko na serwerach HC). I właśnie - dla większości graczy tylko 1 osoba to ww. "hardcore" - wątpię, żeby większa ilość graczy chciała grać tak w Dayz, a przynajmniej teraz, kiedy, umówmy się, gra jest dość schematyczna dla większości (dead>gear up>pvp>dead>i od nowa). Tak czy inaczej, 3 osoba znaczy więcej graczy na serwerze, a chyba to jest najważniejsze dla każdego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1st person jest niedopracowany i strasznie oczojebny. pozatym, zobaczcie sobie w przegladarce serwerow. nie bez powodu jest ich duzo mniej niz 3rd person. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1st person jest niedopracowany i strasznie oczojebny. pozatym, zobaczcie sobie w przegladarce serwerow. nie bez powodu jest ich duzo mniej niz 3rd person. 

To nie 1st person jest niedopracowany ale cała gra :). Ja po godzinie grania na 1st person miałem już dosyć a raczej moje oczy miały dosyć... Okuliści zacierają ręce i bacznie przypatrują się tematowi z 1st person w DayZ Standalone :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według mnie to świetny pomysł zawsze jak z ekipą biegaliśmy na 3 osobie to postanowiliśmy się przenieść na DayZ Underground wyłącznie 1 osoba, a klimat miodzio i jeszcze większa pełna pielucha jak ktoś do Ciebie strzela na 1 os :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Dodaj nową pozycję...