Skocz do zawartości
zuroni

pytanie do wszystkich

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem tu nowy i zastanawiam się dlaczego tak mało osób gra na serwerze DEYZ.PL ?

Skoro nie można strzelać do innych graczy dlaczego brakuje tu zombi,zwierząt itd...

Jakiś lut może i jest ale to za mało, co z tego że znajdę broń skoro nie mam do czego strzelać

Nie rozumiem tego albo mam takiego pecha że przez kilkanaście godzin grania znalazłem tylko zdechłom krowe i nic więcej, to wina serwera czy gry?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po 1, gdzie, wyczytałeś, że nie można tu strzelać do innych ludzi, chyba, że to stwierdzenie odnośnie frekwencji ;)

Po 2, spawn zedów/zwierząt jest standardowy jak na innych serwerach więc masz tylko pecha.

Po 3, dlaczego nie ma ludzi to już napisano wyżej, w skrócie ludzie się w końcu wqurwili na to jak słowne jest bis, czekali od dawna na patch, a że go nie ma już tyle czasu to i znaleźli sobie coś innego do roboty. Już w tamtym roku pojawił się syndrom grania "od patcha do patcha" ;) ludzie grają po wyjściu patcha, potem się nudzą i czekają na zmiany w następnym żeby znowu pograć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź, teraz już wszystko prawie jasne. Co do zabijania innych o co chodzi z komunikatem podczas grania który wyświetla się w lewym dolnym rogu "KIL = BAN"? ,to jednak można strzelać do innych?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Dodaj nową pozycję...