Skocz do zawartości
Broniasty

[WYMIANA] Wymienię konto z CS:GO za DayZ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, wymienię się swoim kontem Steam z Counter Strike: Global Offensive (na koncie znajdują się również: Mafia 2, Left 4 Dead 2, Sniper Elite V2 oraz Medal of Honor) na konto na którym znajduje się DayZ Standalone. Oczywiście, razem z zamianą e-maili przypisanymi do kont.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyjacielu, jeśli nie jesteś zainteresowany, nie ma potrzeby komentować i prowadzić trash-talku. A btw, przecież można się dogadać, to jest tylko propozycja, a handel wymienny zawiera między innymi (tak kolokwialnie się wypowiem) targowanie. Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@SQrczybyk

Co nie zmienia faktu, że kiedyś musiała być jakaś oferta np. HB za dolara, bo mam na koncie STEAM MoH'a.

@up

Ta wymiana nie ma najmniejszego sensu dla nikogo, patrząc po cenach DayZ i Twojego konta najniższych jakie widziałem. DayZ ~20 euro, a Twoje CS:GO 3,74 (było, a za 5,5 jest co jakiś czas), MoH 1 euro (dodatkowo otrzymywałeś zestaw innych gier z HB), więc wymiana 20 vs 4,74 jest średnia ; )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No co? Dobrze, że ludzie mówią, że "finansowo" niezbyt opłacalne ale może z drugiej strony komuś pasować zestaw gier więc nigdy nic nie wiadomo. Może ktoś się skusi ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Broniasty jak wejdzie 0.60 zapraszamy na serwer zobaczysz ze dayz  a cs go to zupelnie co innego i na pewno nie raz trafisz na tych ludzi co się tu wypowiadali ;) powodzenia zycze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Broniasty jak wejdzie 0.60 zapraszamy na serwer zobaczysz ze dayz  a cs go to zupelnie co innego i na pewno nie raz trafisz na tych ludzi co się tu wypowiadali ;) powodzenia zycze :)

Z miłą chęcią odwiedzę wasz serwer, gdy tylko znowu będę miał dostęp do DayZ. Csgo kupiłem po prostu, ale to nie były moje klimaty, a na Dayz modzie jak i potem przez pewien czas na Standalone miałem wiele godzin przegranych, tak więc wiem jak zajebista jest to gierka :D Dzięki wielkie i do zoabczenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi