Skocz do zawartości
LaskaG

Znikające beczki - Czy persistence działa?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, orientuje się ktoś może, czy beczki się zapisują? Od momentu wystartowania 0.60 na Stable znalazłem ich przynajmniej kilkanaście ( wszystkie na DayZ Polska ). Pochowane zostały w różnych, dobrze zakamuflowanych miejscach, właściwie na całej mapie ( skałki, choinki itp. ). Po kilku dniach nie ma ani jednej, nigdzie. Jak wygląa sprawa persistence na 0.60? Chodzi tylko o beczki, czy namioty, protector case też się nie zapisują?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj był patch, zawierał zmiany/poprawki persistance więc prawdopodobnie baza persistance została wyczyszczona. Od wczoraj testuję na jednej beczce czy persistance działa poprawnie i jak na razie działa :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, dzięki za info. Gdzieś wyczytałem, że na 0.60 beczki bez przestawiania mają mieć persistance tylko przez 8 dni, przy czym, na 0.59 było to bodajże 45 dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Persistence jest zbugowany niestety i czasami niektóre przedmioty 

Odswieze To po 061 mozna juz na lajcie zostawiac przedmioty w beczkach i namiotach?

I jeszcze jedno pytanie, sorry ale jestem nowy,czy przedmioty rzucone pod drzewo pozostaną czy znikną?

aHA i jeszczejedno czy safe zone dziala?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aHA i jeszczejedno czy safe zone dziala? -  nie ma safe zone

I jeszcze jedno pytanie, sorry ale jestem nowy,czy przedmioty rzucone pod drzewo pozostaną czy znikną? - znikaja

Odswieze To po 061 mozna juz na lajcie zostawiac przedmioty w beczkach i namiotach? - dowiemy sie o tym dopiero po pewnym czasie jak ludzie zaczna zglaszac badz nie problemy, ja np nawet wczesniej problemow nie mialem, nic mi nie zniknęło, jedynie ukradli lub gdy był wipe, ale to alfa jest, nawet schody moga Cie zabic, bron trzymana w dloniach zniknac, wiec niczego nie mozna byc pewnym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi