Skocz do zawartości
Wysłannik534

NN w safezonie - sprostowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Ostatnio w safezonie miała miejsce dość przykra sytuacja, a mianowicie wpadły tam persony przedstawiające się jako NN, które mordowały graczy. Chciałbym powiedzieć, że w żadnym wypadku nie przyszli tam z polecenia/prośby/ani niczego innego naszego klanu. Nie wiem dlaczego to zrobili ale wyciągneliśmy z tego konsekwencje. Jeden z nich, Shime/Weed mógłbyć kojarzony z NN, ponieważ przypiął się do nas i kiedy chciał to uważał się za członka NN a kiedy mu to nie pasowało to nie. Pozostali dwaj nie są z nami w żaden sposób powiązani. Jest to bardzo przykre z naszego punktu widzenia, że po ponad pół roku jak nie gościliśmy na DayZ Polska stało się o nas głośno w negatywnym znaczeniu. Shime/Weed został zbanowany na naszym TS oraz serwerze, a co do pozostałych, zostali oni upomnieni oraz dostarczyliśmy Tyrantowi dane, których brakowało mu do wlepienia bana na waszym serwerze.

Kolejną kwestią, którą chciałbym sprostować jest SafeZone u nas, ponieważ słyszałem drwiny, że NN było przeciw takiej inicjatywie a teraz mają to samo. Na naszym serwerze NIE ISTNIEJE SAFEZONE, a jedynie TradeZone, prowadzony i pilnowany przez graczy. Nie ingerujemy w to co się tam wyczynia i powiedzieliśmy o tym na początku.

Mam nadzieję, że rzuci to inne światło na tą sprawę.

Pamiętajcie, co złego to nie NN ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe czy u was TradeZone bez strefy non-pvp się utrzyma ;) Tutaj nie dał rady przez ciągłe ataki ;)

To czy się utrzyma zależy wyłącznie od graczy którzy są zobowiązani pilnować Strefy i wiedzą o tym.

Jeśli chcą tworzyć takie przedsiębiorstwa to mają wolną rękę, admini nie wtrącają się, ponieważ nie mieli w planach na serwer działalności typu Tradezone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamiętajcie, co złego to nie NN ;)

Naprawdę? Przecież większość załogi NN ma u Nas bana i od tamtej pory jest święty spokój...

Ps. Zamykam ten temat, bo nie ma sensu... Nas nie obchodzi, czy te osoby były z NN, czy z innego klanu. Mamy swój regulamin i każdy w nim jest równy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...