Skocz do zawartości
Art3rPL

Armeła 3

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór :D Małe pytanie, są przeceny i mam zamiar kupić Arme 3 z DLC Helicopters i tu moje pytanie sprawdzałem różne testy i sugeruje FPS w okolicach 28-35 FPS (lepsze to niż w Arma 2 bo tam to mam 24 stałe) no ale 2 jest gorzej zoptymalizowana niż 3 bo na Dx9 ale mniejsza kompa kupie nowego w niedalekiej przyszłości i wole kupić teraz Arme 3 i mieć spokój bo jest przecena.

PC

Amd Athlon II x4 640 3.0Ghz

GeForce GT630 2GB

Goodram DDR3 800mhz 4GB

Win7

Ma ktoś może PC w tych okolicach i śmiga w Arme :D ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tym sprzecie może i cos pograsz.... ale  tylko single player... Kiedys miałem quada8200 i w king of the hils mialem 15-20 fps na niskich ustawieniach z tragicznym 1024x768.Masz proca troszke lepszego niz moj stary quad ale  raczej nic z tego...i polecam minimum 8gb ramu do A3.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Patrzyłem testy to ktoś odpalił na 40Fps 1280x720 na standard i to chyba była grafika 630M :/

EDIT: Linkeł

Low/Standard 1280x720 (mi ta rozdzialka starczy) 20-35Fps w Armie 2 grałem w Wastelandy i DayZ na około 24 FPS to jest git :) (z filmu wynika że mam Procka lepszego/ lepszy ram i kartę taką samą :)

I jeszcze będę się bawił w CFG to zawsze jakieś dodatkowe FPS wpadną :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najpierw sprawdź czy płyta uciągnie więcej i lepszej pamięci.

A co do RAM, to ARMA III potrafi zagospodarować nawet do 6GB, jeżeli masz mniej, to nawet jak procesor i karta to uciągną, będziesz dostawał czkawki z powodu RAMu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam amd 3x3.1ghz

4giga ramu

gts 450 amp 1giga pamięci

monitor 24 cale i rozdziałka 1920x1080

Komp z 2011r

W singlu fps nie sprawdzam bo problemów nie ma.

Po sieci gram tylko w Breaking Pointa i do zeszłorocznych wakacji miałem tak stabilnie 30-35 fps na ustawieniach high.

Potem co patch od bisu to gorzej ;)

Musiałem zejść z ustawieniami na medium, tylko tekstury zostawiam na high to mam max 45fps (średnio 30-35) w 1600x900. Mierzone przez grę w menu podczas gry, nie wiem jak to się ma do pomiarów jakimiś zewnętrznymi programami.

Ale jak mam jakieś problemy z netem to i do 10 mi spaść potrafi albo i mniej. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Arma 3 Wasteland 10-19FPS

Exile 15-20

Battleroyale stałe 60FPS

King of the Hill 25-30FPS

Breaking Pointa sprawdzę jutro

NIe ma tragedii jak na takim PC'Cie, da się grać :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Breaking Point 20-30 poza miastem 15-20 miasto da się grać :D

A swoją drogą strasznie mi się spodobał BP jakieś porady dla nowego gracza :D ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A swoją drogą strasznie mi się spodobał BP jakieś porady dla nowego gracza :D ?

Zajrzyj na wiki i przejrzyj na spokojnie.

http://thezombieinfection.com/wiki/index.php?title=Main_Page

Przeczytaj sobie o bindowaniu klawiszy, musisz podbindować H jako leczenie. Przejrzyj jakie są frakcje, jakie mają ciuchy na którym poziomie żebyś strzelał tylko do wrogów i nie łapał minusowych punktów. ;)

Zerknij w tabelki, która frakcja za co dostaje punkty żebyś sobie spokojnie levelował postać. Zerknij na system tworzenia skrzynek i swoich baz aka Haevenów.

Jak bedą problemy to pytaj w temacie moda http://www.dayz.pl/forum/index.php/topic/26271-a3-arma-iii-breaking-point/page-7?do=findComment&comment=122019 ewentualnie PW to się postaram pomóc.

Jak koledzy nie chcą w BP grać to z Machlakiem możesz spokojnie pobiegać ja tam z nim nie raz biegałem i nie narzekałem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi