Skocz do zawartości
Kieszeek

Jak zmienić klawisze w dayz sa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie, na ts3 mam pod Caps lock rozmowę, w Dayz jest tak samo, dlatego chce go zmienić na inny klawisz lecz jest mały problem  mianowicie jak zmieniam klawisz caps lock w dayz  na inny np  na  "P" albo remove czyli go całkowicie usuwam  potem klikam Apply  i nic,  zmiana nie zostaje zatwierdzona, wraca do domyślnych ustawień. 

w jaki inny sposób mogę usunąć rozmowe pod caps lock?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wystarczy że zmienisz w opcjach ts3 z opcji push talk na voice detection bodajże. Ustawisz sobie czułość wykrywania głosu i nie musisz żadnego przycisku naciskać by mówić po prostu mówisz i wszyscy ciebie słyszą. Jest to podobne do rozmowy na Skype tylko że tam słychać całkowicie wszystko a tutaj dopiero od przedziału który ustawisz. Także spokojnie jak ustawisz dość wysoko to poza tobą nie powinni twoi koledzy niczego czy nikogo słyszeć.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja chce w grze, a nie w ts3 ;x To nie pomaga. 
Wiesz chodzi mi o to że nie mogę w opcjach dayz usunąć klawiszu odpowiedzialnego za rozmowe przez mikrofon. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może klawisz/e którym/i chciałeś zastąpić caps są już w użyciu. Przypisywanie klawiszy do akcji w dayz nigdy nie stanowiło większego problemu, poza niektórymi animacjami postaci, które po prostu były zbugowane albo o prostu ich nie było w grze tylko w opcjach były. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może klawisz/e którym/i chciałeś zastąpić caps są już w użyciu. Przypisywanie klawiszy do akcji w dayz nigdy nie stanowiło większego problemu, poza niektórymi animacjami postaci, które po prostu były zbugowane albo o prostu ich nie było w grze tylko w opcjach były. 

Tylko problem taki żę nawet probowałem je całkowicie usunąć i po kliknięciu APPLY/ZATWIERDŹ nic nie zmieniło. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi