Skocz do zawartości
Sidu

Overheating

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

jak to jest z tym overheating? Nagrzała mi się postać, rozebrałem ją, leżałem na ziemi przez 30 min. Potem leżałem w wodzie do statusu drenched i cały czas overheating... nic nie spada. Bug?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czesc, temperatura spada tylko bardzo powoli, pojawiaja sie komendy "... cooling off" utrzymuj status drenched cały czas, do wody wskakuj w ciuchach 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co mi wiadomo jak będziesz miał tylko jedno z Energized albo Hydrated na mocno zielony to nie umrzesz ale nie wiem czy to dziala

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na cooling off raz czekalem z 20 minut, zanim w ogole zaczal pojawiac sie ten komunikat. Wystarczy wejsc do wody w ciuchach na chwile i polezec na ziemi, mozna zdjac ciuchy ale nie mam pewnosci czy to przyspiesza ten proces.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od kiedy mam termometr testuję najlepsze sposoby na hipertermię:

wolne, ale bezpieczne:

1. siedzieć w nocy na deszczu w ciuchach, aż będziesz kompletnie przemoczony (drenched).

2. siedzieć w bajorku po szyję w ciuchach, najlepiej w nocy lub w cieniu, aż będziesz przemoczony (drenched). Tutaj tylko uważaj, bo czasem wygląda jakby głowa była powyżej linii wody, a potem się dusisz ;) Kiedy włącza się dźwięk szuwarów, to oznacza, że gra uważa Cię za schowanego pod wodą, nawet jeśli grafika na to nie wskazuje.

W obu przypadkach gdy pojawi się "drenched" po około 10 minutach, to potem co około 1-5 minut pojawia się też napis, że się wyziębiasz (cooling off). Każdy taki napis to niżej o 0,1 stopnia Celsjusza. Dopiero jak temperatura spadnie Ci poniżej 38 stopni, co z overheating zmieniasz się w hot. Zdjęcie ciuchów spowalnia proces przemaczania niestety.

szybki, ale niebezpieczny:

1. powiedz koledze, żeby dał Ci po ryju ;) Musi pojawiać się silne krwawienie. Temperatura z overheating do normalnej potrafi spaść nawet w pół minuty. Potem bandażowanie, salinka i do przodu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wg mnie nie powinieneś się tym wcale przejmować, ostatnio miałem overheating potem hipotermia i grałem z tym kilka godzin do czasu aż ktoś mnie nie zabił. Możliwe że coś mi się zbugowało ale raczej nie bo kolega też tak miał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi