Skocz do zawartości
Art3rPL

G2A GTA V

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry dzionek wszystkim :) mam kilka pytań odnośnie G2A

Już kiedyś kupowałem na G2A ale to był digital keye a nie steam gifty jak w przypadku GTA

1.Jak działa ,,Steam Gift'' muszę dodać osobę która to sprzedaje na steam i ona mi prześle GTA jako prezent ?

2.Czy kupowanie bez podatku czyli poza europą 0% Vat może łamać prawo (konsekwencje prawne)

I to w sumie tyle, dzięki za odpowiedź i miłego dnia życzę ! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1.Steam Gift działa w ten sposób: po zaksięgowaniu twojej wpłaty automatycznie pojawia ci się przedmiot w ekwipunku i jest to zakupiona gra i wystarczy kliknąć w opcję, która się nam tam pokarze (dodaj grę do biblioteki) i to na tyle.

2.Jeśli kupujesz grę z innym regionem niż europejski musisz liczyć się z tym że będziesz musiał działać przez VPN by gra działała na twoim koncie steam. Niestety nie jestem pewny czy to jest do końca legalne. Ale jak to mówią kto nie ryzykuje ten nie je.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście tylko global tylko jednej rzeczy nie rozumiem ,,po zaksięgowaniu twojej wpłaty automatycznie pojawia ci się przedmiot w ekwipunku'' skąd oni wiedza jakie jest moje konto steam o-o ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj,

1) Po zakupie Steam Gifta dostanie Pan link, po kliknięciu którego i zalogowaniu się na Pana konto Steam dostanie Pan możliwość przyjęcia zakupionego produktu albo do Pana Ekwipunku, albo prosto do Biblioteki Gier.

2) Zakup produktu wybierając opcję spoza Unii Europejskiej będąc zameldowanym i mieszkającym na terenie państwa Unii jest prawnie uznawane za unikanie płacenia podatków i może wiązać się z postępowaniem odpowiednich organów podatkowych w celu ściągnięcia zaległych podatków, najczęściej z dużymi odsetkami. Doradzamy zawsze wybierać odpowiedni podatek VAT.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zapraszamy do zapoznania się z naszym FAQ lub kontakt poprzez nasz Live Chat bądź system ticketowy. Nasi konsultanci są dostępni 24 godziny na dobę!

Do zobaczenia na G2A

Peter

G2A Team

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Okej, teraz wiem wszystko. Dzięki za pomoc.

EDIT:

Teraz do wyboru:

G2A z podatkiem : 210zł

G2A bez podatku : 180zł

Steam bez przeceny : 240zł

Steam z przeceną : 155

Jakieś pomysły :/ ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To zeby nie zasmiecac :D brat dal mi konto i gta chodzi jutro kupuje tylko pytanie jak kupie to musze pobra od nowa gta czy moge grac w ta pobrana od niego bo juz wole z most skoczyc niz pobierac 2 raz 35h gre ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serwis z używanymi grami, możesz tanio kupić ale jak wszędzie możesz się naciąć, zerknij tutaj żeby czasem nie robić numerów jak ten  "wujek dobra rada" bo możne ci gra potem ze steama wyparować albo coś gorszego

http://www.dayz.pl/forum/index.php/topic/30635-poradnik-jak-kupi%C4%87-dayz-i-wi%C4%99kszo%C5%9B%C4%87-gier-taniej/

Chociaż śmierdzi mi jakimiś "botami" bo dwaj jednopostowcy z tym samym linkiem pod rząd. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi