Skocz do zawartości
Art3rPL

TES IV Oblivion GOTY Deluxe - spolszczenie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio mam chrapkę na tes'a 4 i tak pomyślałem że sobie kupie na steam (dzisiaj kupuje) i tak patrze jest wersja angielska (nie wiem czy nie da sie zmienic jezyka w grze) no to tu chcialbym spolszczenie do calej gry i tych dodatkow ale problem w tym taki ze przejrzałem wszystkie strony każdy pisze prakycznie to samo a ja i tak nic nie rozumiem polonizował ktoś tą gre ? dałby rade opisac to w punktach od 1 do ilus tam jak dla malego dziecka bo nie ogarniam :0 ?

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

masz tutaj do tes obv ale nie goty edition.

http://www.cenega.pl...iv-oblivion/531

Wystarczy wejść w zakładkę "Pliki do pobrania", następnie wybrać w kategorii "patche" i będziemy mieć możliwość legalnego pobrania prosto od twórcy spolszczenia, czyli poskiego wydawcy jakim jest Cenega. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To wiem tylko to spolszczenie polonizuje tylko podstawke obliviona a ja kupuje goty deluxe z dlc na nowa kraine i tam duperele i na 100% w nowej krainie beda dialogi a poza tym jak bym wgrał to by brakowało spolszczenia tej reszyt np. na horse armor pack itp. :/ ale dzieki za checi !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie żebym był złośliwy

;) A co ty chcesz spolszczać np w tym słynnym packu na zbroje dla konia ;):P

Z tego co szukałem to

dla tej wersji goty nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam nie wiem czy to ma spolszczenie czy nie bo nie patrzylem no alej jak nie ma to trudno wystarczy mi tylko spolszczenie obliviona + dodatek isles czyli gre mam zalatwiona od devila tylko skad teraz dodatek wziac :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam Obliviona i dodatek Shivering Islands (czy jak to szło) na płytkach i oba były chyba Pl.

Podejrzewam, że do obu są spolszczenia wycięte z wersji od Cenegi np jakieś patche. Kwestia taka czy po wrzuceniu ich obu na wersję goty steamową one zadziałatają?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak tutaj patrze https://gexe.pl/oblivion-knights-of-the-nine/art/1585,horse-armor-pack jest po polsku tylko to jest mod podsumujmy :

Oblivion na steam jest w wersji 1.2 spolszczenie od devila jest w 1.2 czyli to jest git

Dodatek Isles patrzylem jest spolszczenie na cenega trzeba tam wybrac oblivion i tam jest zakladka czyli tez git

i te mody to sa mody od tworocow chyba najwazniejsze ze dlc i gra bedzie po polsku :)

EDIT: zle spojrzalem na cenedze nie ma spolscznie do isles :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym w pierwszej kolejności wszedł na jakieś polskie fora od Tesa, Obliviona i tam by chyba najszybciej znalazł co potrzeba i ewentualnie jak zainstalować.

Bo takich fanowskich spolszczeń np to może być trochę, jedne np spolszczą tylko menu ;) albo coś i mało ważą dla tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

WIęc tak zrobilem wszystko jak tutaj http://www.portal24h.pl/forum/metode-spolszczenia-oblivion-goty-steam-t19063.html (2 komentarz) i problem mam jeden i ostatni pisze tam że ,,Nie będzie problemu z DRM, ale wystąpi problem z głosami i ruchem ust. Aby to naprawić, trzeba użyć programu BSA Commander, który twórcy udostępnili razem z Construction Setem. Wypakowujemy nim, pliki Oblivion - Voices1.bsa i Oblivion - Voices2.bsa, znajdujące się w katalogu Data. Następnie zmieniamy nazwy folderów w Sounds/Voice/Oblivion.esm z angielskich, na polskie. Tzn. np. imperial - cesarski itd. Następnie wgrywamy to do folderu Data, lub jak chcemy, możemy to z powrotem zapakować to plików bsa.'' ale pytanie jest co wgrac do folderu data wszystkie te foldery ktore wypakowalem prez bsa czy cos innego wgralem te foldery i nadal jest problem :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi