Skocz do zawartości
Ryjcio

DayZ Utracono sesje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam co 5-10min wyskakuje mi komunikat utracono sesje na każdym moim komputerze jest tak samo. Próbowałem już sprawdzać spójność plików gry ale nic nie pomogło prosze o pomoc!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1) Dokumenty>Dayz>usuń cały folder Dayz

2) Sprawdź spójność plików gry po wykonaniu pkt. 1

3) Jeśli to nie pomoże usuń grę wraz ze wszystkimi plikami które zostaną w miejscu w którym była zainstalowana i zainstaluj od nowa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1) Dokumenty>Dayz>usuń cały folder Dayz

2) Sprawdź spójność plików gry po wykonaniu pkt. 1

3) Jeśli to nie pomoże usuń grę wraz ze wszystkimi plikami które zostaną w miejscu w którym była zainstalowana i zainstaluj od nowadad

dalej nie działa ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to nie jest problem z internetem ? Ja tak miałem , jak wchodziłem do miasta na starym komputerze. Dużo tekstur się ładowało , a gra zamulała jak szalona. Biegałem tylko po lesie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to nie jest problem z internetem ? Ja tak miałem , jak wchodziłem do miasta na starym komputerze. Dużo tekstur się ładowało , a gra zamulała jak szalona. Biegałem tylko po lesie. 

nie sądze mam internet 120mb/s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam co 5-10min wyskakuje mi komunikat utracono sesje na każdym moim komputerze jest tak samo. Próbowałem już sprawdzać spójność plików gry ale nic nie pomogło prosze o pomoc!!!!

Miałem podobny problem, nawet gdzieś tu jest na forum jeszcze. Próbowałem wszystkiego dopiero zmiana routera pomogła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi