Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, długo trzeba czekać w kolejce aby dostać się na serwer, póki serwer przeważnie jest wypchany ludźmi zróbcie jakąś zrzutkę na 60 osobowy... Rozwijajcie się!, wiem, że już było trochę na ten temat, wystarczy, że parę osób wpłaci Wam co miesiąc po te 5 czy 10zł i macie na dodatkowe 10 slotów.

Chyba, że jest jakiś jeszcze inny problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak serwer będzie miał 60 slotów to i tak obstawiam, że będzie zapchany ;)

Co do zrzutek na serwer.

Problem jest zawsze w tym

wystarczy, że parę osób wpłaci Wam co miesiąc po te 5 czy 10zł

Najpierw jest hura optymizm i pełno postów no jasne ja też się dorzucę, później okazuje się, że faktycznie parę osób się dorzuci ale po miesiącu już nikt o tym nie pamięta ;)

Cena slota na serwerze to chyba ze 3 dolary albo euro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, długo trzeba czekać w kolejce aby dostać się na serwer, póki serwer przeważnie jest wypchany ludźmi zróbcie jakąś zrzutkę na 60 osobowy... Rozwijajcie się!, wiem, że już było trochę na ten temat, wystarczy, że parę osób wpłaci Wam co miesiąc po te 5 czy 10zł i macie na dodatkowe 10 slotów.

Chyba, że jest jakiś jeszcze inny problem.

Oczywiście jesteśmy jak najbardziej za wprowadzeniem serwera 60 osobowego. My opłacamy 50 slotów miesięcznie czyli €125.00, 10 slotów to dodatkowe €25.00. Jeśli ktoś chce nas wspomóc może to zrobić w każdej chwili klikając na forum bądź stronie głównej rysunek:

paypal.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej to powinno pójść w drugą stronę, ja bym to widział np. tak - jest serwer na 60 osób, np. do końca stycznia trzeba zebrać 25 euro, więc dajecie duży link na stronie głównej np. z paskiem informującym ile zebrano, widać ile brakuje... 

Przychodzi koniec stycznia jest 25 euro zostawiamy dalej 60 osób, nie ma 25 euro robimy znów 50.

Bo tak wiesz Volter..., klikając rysunek paypal nic nie wiesz, ja mogę wpłacić ale co z tego jak i tak np. nie będzie tych 60 osób - inni pomyślą tak samo i lipa.

Gdzieś kiedyś widziałem coś takiego, chyba na btgigs.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej to powinno pójść w drugą stronę, ja bym to widział np. tak - jest serwer na 60 osób, np. do końca stycznia trzeba zebrać 25 euro, więc dajecie duży link na stronie głównej np. z paskiem informującym ile zebrano, widać ile brakuje...

A taki cwaniak ;)

Równie dobrze Volter może zrobić, taki pasek z informacją ;)

"Chcecie serwer 60 slotowy potrzeba 25euro", na razie jest 0, i jak ktoś coś dorzuci to wtedy paseczek by się zapełniał ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale zawsze może to pójść w drugą stronę... 25 euro musi być, a wpłat może być np. 2x tyle... zostaje na piwko dla administracji ;-) albo na kolejny miesiąc ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiadomo, i twój i mój "pasek" dobry.

Podejrzewam też, że jakby kasy starczało to i od razu 60 by była, a tak to bezpieczna 50.

Druga sprawa ja bym poczekał przynajmniej miesiąc, pamiętacie co było po ostatnim patchu, ludzie pograli 2-4 tygodnie, a potem pustka. Bis nie wypuszczał patchy przez kilka miesięcy i ludzie dali sobie spokój.

Ciekawe jak będzie teraz :) jeśli bis znowu nie wyda patcha np przez pół roku.

Także moim zdaniem nie ma się co śpieszyć z tą 60.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I Zbyczek ma racje i tom3kb. Rozumiem motyw z paskiem, jest to dobry pomysł, ale w Polsce nieskuteczny... Patrząc na inne serwery np. niemieckie to ludzie mają inne poczucie pieniądza. Zarabiają w euro i rzucić 10 na serwer to NIC. Stać ich na utrzymanie kilku serwerów 60 osobowych nie wydając złotówki. Społeczność jest po prostu inna.

Druga sprawa to "napał" na nową wersję, który często mija po miesiącu tak jak to tom3kb napisał wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No niestety takie mogą być nasze realia, macie rację... ALE

Jest dużo serwerów które są NONSTOP oblegane i po miesiącu i po 4 miesiącach, może to właśnie ta szansa zrobić serwer na 60 osób i cieszyć się z pełnego serwera i popularności ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No niestety takie mogą być nasze realia, macie rację... ALE

Jest dużo serwerów które są NONSTOP oblegane i po miesiącu i po 4 miesiącach, może to właśnie ta szansa zrobić serwer na 60 osób i cieszyć się z pełnego serwera i popularności ;-)

Uwierz, że to tak nie działa :) Serwer mamy od ponad 2 lat i wiem jak to wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wielkie dzieki za wsparci :) ..szkoda tylko, ze tak pozno to zauwazylismy. Co jak co oplacilismy juz te 10 dodatkowych slotow, ale ekipa z fragnetu poszla sie juz bawic. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Dodaj nową pozycję...